İçeriğe Yönlendir

Armster Kol Dayama

Emre Okur

Recommended Posts

Mahmut Emre Seymenoğlu

orjinal titanyum kol dayama 500-600 lira arası değişiyor çıkmacılarda. ankara da bir çok çıkmacıda var. hesaba eft yapıp, kargo ile gönderiyorlar. bir de taktırma işlemi var.

çok sevinirim. merak ettiğim bir üründü. sorunsuz şekilde teslim alırsanız ve aynı ürün ise bende sipariş geçebilirim. fotoğrafları da paylaşırsanız en azından nasıl göründüğünü görmüş oluruz. forumca fikir sahibi olmuş oluruz. teşekkürler.

Ürün bugün kargoya verildi.Yarın akşama doğru bir aksilik olmazsa elimde olur.Ertesi gün gündüz gözüyle fotoğraflarını çeker buraya eklerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Ürün bugün kargoya verildi.Yarın akşama doğru bir aksilik olmazsa elimde olur.Ertesi gün gündüz gözüyle fotoğraflarını çeker buraya eklerim.

çok teşekkür ederim, sizin sayenizde fikir edinmiş olacağım.

Yorum bağlantısı
İlker Öztürk

Bende alacam bu model güzelmiş, ayrıca sanalpazarda peşin fiyata taksit de var

Yorum bağlantısı
Mahmut Emre Seymenoğlu
çok teşekkür ederim, sizin sayenizde fikir edinmiş olacağım.

Dün akşam İstanbul'dan MNG kargo ile gönderilen ürün,bugün saat 15.00'de büroma teslim edildi.(MNG'yi hızından dolayı tebrik ediyorum):)

Satıcı ürünü sipariş ettiğim gün kargoya verdi bu arada.

Akşam tanıdığım bir ustada siyah slikon da kullanarak kolçağı taktırdım.

Ürünün kendisi gayet kaliteli bir malzemeden yapılmış ama araca monte için kullanılan alt kısım bana pek güven vermedi.İnce plastik bir parça.

Ürünün iç kısmı çok geniş değil,fazla bir iç hacim beklemeyin.Ayrıca üst kapak çok kolay açılmıyor.Benim eski uyduruk kolçağım daha geniş bir iç hacme ve daha kolay açılan bir kapağa sahipti.

179 TL eder mi diyecek olursanız bence etmez ama kalite olarak kesinlikle kötü değil.

Akşam vakti cep telefonu ile çektiğim fotoğrafları aşağıda paylaştım.Daha uygun bir zamanda yeni fotoğraflar eklerim isterseniz.

img0697di.jpg

img0698yc.jpg

img0699ne.jpg

img0701z.jpg

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

resimler için teşekkür ederim. sayenizde fikir edinmiş olduk. iç hacmi dar olduğu belli oluyor. sanırım eskisinde daha geniş iç hacim vardı. arka kısım ne işe yarıyor? orada mı bir bölme? ileri doğru uzayabiliyor mu? kızak sistemi var mı?

Yorum bağlantısı
Hasan Molla

Arkadaşlar bu ürünü görüp inceleyeniniz oldu mu?. Armster yeni bir kolçak üretmiş. Forumdan da birçok kişinin kullandığı bu kolçağın biraz daha kibar ve fonksiyonel serisi. İlk seri biraz kaba geliyordu gözüme benim de .Bu yeni nesil kolçakta ayrıca elinize alıp çanta olarak taşıyabileceğiniz ayrı bir bölme var. Ben ilk görüşte orasını güneş gözlüğü saklama bölümü sanmıştım. İşin güzel tarafı Türkiye pazarında da bazı modifiye sitelerinde satışa sunulmuş satış fiyatı 180 TL İlk seride olduğu gibi bunda da araca özel aparatlar mevcut.

http://armster.co.uk/armster-2-armrests

Yorum bağlantısı
Mert Dinçol

Çok hoş bir tasarım olmuş.. Ama Türkiye fiyatı abartı geldi bana.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Arkadaşlar bu ürünü görüp inceleyeniniz oldu mu?. Armster yeni bir kolçak üretmiş. Forumdan da birçok kişinin kullandığı bu kolçağın biraz daha kibar ve fonksiyonel serisi. İlk seri biraz kaba geliyordu gözüme benim de .Bu yeni nesil kolçakta ayrıca elinize alıp çanta olarak taşıyabileceğiniz ayrı bir bölme var. Ben ilk görüşte orasını güneş gözlüğü saklama bölümü sanmıştım. İşin güzel tarafı Türkiye pazarında da bazı modifiye sitelerinde satışa sunulmuş satış fiyatı 180 TL İlk seride olduğu gibi bunda da araca özel aparatlar mevcut.

http://armster.co.uk...ster-2-armrests

Sizin konunuz ilgili konu ile birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Hasan Molla

Kusura bakmayın. Hep ararım tararım, mükerrer konu açmayayım diye ama gözden kaçmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yok önemli değil bizim bile gözümüzden kaçtığı veya bulamadığımız zamanlar oluyor.Yukarıda ki mesajı konunuzu aramak zorunda kalmayın diye yazdım. :flowers:

Kusura bakmayın. Hep ararım tararım, mükerrer konu açmayayım diye ama gözden kaçmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

2009 temmuz ayından beri kullanıyorum. ses yapmaya başladı. daha doğrusu 1 yıldır yapıyor. açılır-kapanır bir kapağı var. bunun hareketini sağlayan iç mekanizmadan geliyor ses. ses konusunda son derece pimpirikli olduğumdan şahsen çok rahatsız ediyor.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Serkan Ataman

Şu anda bu kolçagı alabılecegım uygun fıyatlı bıldınız bır site varmi?

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Serkan Ataman

konuyu hortlatayım dedim :)

buna alternatif bi ürün varmı,yada hala alınabilir bir ürünmüdür,nerden temin edebiliriz?

Yorum bağlantısı
Misafir

Armster en iyisiymiş. Geçen benim araca kol dayama almak için gittim aksesuarcıya. Armster 250 Tl dedi. Aynı muadil ürünü 50 Tl ye aldım. Onun  kadar dayanmayabilir ama kırıldıkça yada bozuldukça değiştiririm.  ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...