İçeriğe Yönlendir

Armster Kol Dayama

Emre Okur

Recommended Posts

Murat Doğan

Serviste aynısını sordum.200 lira dediler.Bende hepsiburadan 119 a aldım.Kaliteli bir ürün.Montajını daha yapmadım.Yapınca fotoları eklerim.

Yorum bağlantısı
Özkan Yenigün
Serviste aynısını sordum.200 lira dediler.Bende hepsiburadan 119 a aldım.Kaliteli bir ürün.Montajını daha yapmadım.Yapınca fotoları eklerim.

hangisinde sordunuz acaba???

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Biraz önce hepsiburada dan armster kolçak ve kn kutuiçi filtre siparişi verdim.

Anladığım kadarıyla kolçağın plastik olan bölümleri siyah, sadece üst kısmındaki deri bölümü gri veya siyah. Ben siyah olanını işaretledim. Gri olan, griden çok krem gibi görünüyordu. Doğru mu yaptım bilmiyorum...

76c20c07.jpg

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Ben de aynı düşüceyle siyah olanı tercih ettim.

Ancak, daha şimdiden orjinalcilik ruhum, montaj yaparken aracı delmeden yapabilir miyim diye soru sormaya başladı bile... Yarın birgün sıkılırsam deliklerden dolayı geri dönüş şansımız yok... Armsteri tercih eden arkadaşlar memnuniyetlerini yazmışlar. İnşallah memnun kalırım da, sökmeyi düşünmem...

iyi günlerde kullanmanız dileğiyle,bu ara formdan bir çok arkadaş armster kolçak sahibi oldu,bende sipariş vereli 6 gün oldu hala elime ulaşmadı.gri olanın renginin biraz açık olduğunu düşünüyorum
Yorum bağlantısı
Murat Doğan
hangisinde sordunuz acaba???

;) Urfa da hocam.Adana da sormadım. :nazar:

Yorum bağlantısı
Burak Ağcayazı

bu ürünün herseyi iyi güzelde tek sorunu aracın bi yerlerini delmek bende almayı düsünüyorum ama arabanın sağını solunu delmek orjinalinden baska vida bile takmak beni rahatsız ediyor , ama kolçak olması çok büyük avantaj ve rahatlık

turkay abi eğer delmeden vidalamadan takmanın bir yolunu bulursanız bende almayı düsünüyorum

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Fotoları merakla bekliyorum.

kolçağım bugün geldi,nasipse yarın montajını yapar akşamada fotoğrafları yayınlarım
Yorum bağlantısı
Murat Yıldırım
bu ürünün herseyi iyi güzelde tek sorunu aracın bi yerlerini delmek bende almayı düsünüyorum ama arabanın sağını solunu delmek orjinalinden baska vida bile takmak beni rahatsız ediyor , ama kolçak olması çok büyük avantaj ve rahatlık

turkay abi eğer delmeden vidalamadan takmanın bir yolunu bulursanız bende almayı düsünüyorum

Hiç düşünmeden alın ve montajını yapın derim.4 adet vidayla araca sabitleniyor.vida olmadan kesinlikle montaj yapamazsınız.montaj yaptıktan sonra boşuna bugüne kadar taktırmamışım diyeceksiniz.

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Arkadaşlar biraz önce kolçağım geldi.

Monte ettim. İşte resimler... Bi kullanayım yorumları sonra yazarım...

79cdf583.jpg

84cee3d3.jpg

71f52708.jpg

e4750485.jpg

f31b221d.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Turkay Bey çok güzel olmuş.. gule gule kullanın..

bende sipariş ettim Hepsiburada dan yarın elimde olacak.

Tornavidam ile hazır şekilde bekliyorum :flowers:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Armster alıpta pişman olan görmedim kendim dahil çok memnunum .. Güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

El frenini çekerken kolçak biraz engel oluyor.

Vites değiştirirken dirsek sabit olduğu için joystick vites gibi his veriyor.

Kolçağın içi düşündüğümden (resimlerde göründüğünden) daha geniş. Araç içindeki bütün ıvır zıvırları doldurdum diyebilirim...

Kol dayanınca biraz esneme yapıyor.

Malzeme kalitesi ortanın üsütünde. Titreşim sesi, plastik sesi falan yok.

Sonuç itibariyle, iyi ki almışım diyebiliyorum.

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar
Armster alıpta pişman olan görmedim kendim dahil çok memnunum .. Güle güle kullanın..

ersen bey yorumlar ve uygulamalar genelde focuslar için olmuş, fiestaya nasıl oldu acaba. daraltmadı mı mekanı? bende düşünüyorum ama, çok sıkışık dar olacak gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Murat Doğan
El frenini çekerken kolçak biraz engel oluyor.

Vites değiştirirken dirsek sabit olduğu için joystick vites gibi his veriyor.

Kolçağın içi düşündüğümden (resimlerde göründüğünden) daha geniş. Araç içindeki bütün ıvır zıvırları doldurdum diyebilirim...

Kol dayanınca biraz esneme yapıyor.

Malzeme kalitesi ortanın üsütünde. Titreşim sesi, plastik sesi falan yok.

Sonuç itibariyle, iyi ki almışım diyebiliyorum.

öncelikle hayırlı olsun,bende aldım focus um için ama monte etmedim.montaj yaparken sadece tornavida mı kullandınız? matkapla mı deldiniz?

Yorum bağlantısı
Murat Yıldırım

Birgün herkesin aracında armster kolçak olacak :-)))

Yorum bağlantısı
Turkay Enez
(düzenlendi)

Teşekkür ederim.

Sadece tornavida kullanmadım. 2,5 mm matkapla delerek vidaladım. İşaretleme filan yapmadım. Önce koltukları en öne çektim. Kolçağı yerine koydum. Kolçağı tam düzgün pozisyona getirdim. Bir elimle iyice yapışması için baskı uygularken akülü matkapla deldim. Sonra tornavidayla vidaladım. Arkadaki 2 vidayı hallettikten sonra, koltukları tam geriye çektim. Öndeki 2 vida için de aynısını yaptım. Gayet güzel oldu. Yöntem: Baskı uygula, del, vidala...

Kolçağın yükseklik ayarı da var.

95b38ebd.jpg

fec4c7a8.jpg

öncelikle hayırlı olsun,bende aldım focus um için ama monte etmedim.montaj yaparken sadece tornavida mı kullandınız? matkapla mı deldiniz?
tarihinde Turkay Enez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman
Bu aralar armster baya moda oldu

armster bu sitenin yöneticilerine kolçak hediye etmeli... gerçi onların ihtiyacı yoktur ama.. :unsure:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Yıldırım

Ben çok pişmanım.(Daha önceden niye araca taktırmadım diye) :-)

Yorum bağlantısı
Turkay Enez
(düzenlendi)

Sony Mp3 ü takmışsın ama, transmitteri hal

tarihinde Turkay Enez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Serkan Ataman

arkadaşlar 2009 model için olan moedeli mk2 olarak satılanmıdır?sipariş vercemde uyumsuzluk olmasın.birde araca hangi renk daha iyi duruyor.siyah mı gri mi?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
ersen bey yorumlar ve uygulamalar genelde focuslar için olmuş, fiestaya nasıl oldu acaba. daraltmadı mı mekanı? bende düşünüyorum ama, çok sıkışık dar olacak gibime geliyor.

Ben bu mesajı görmemişim kusura bakmayın ; mekanı daraltmıyor aksine dahada kullanışlı hale getiriyor.. ( Ancak benimki eski kasa bilginiz olsun )

İçine okadar çok ıvır zıvır alıyorki anlatamam :seytan:

Yorum bağlantısı
Ümit Akkaya

Bende taktırmıştım arsmter, izlenimlerimi aktarayım. Çok şık kaliteli ve kullanışlı, lakin uzun boylu olmama rağmen kolçak fazlaca ortada kalıyor, koltuğa uzak, kolum yeterince rahat edemiyor. Belki önceki Focus Ghia'mda kotuğa monteli olması ve kolayca kolumu koyabilmem alışkanlık yapmıştır. Malesef bende yüksek bir memnuniyet oranı yok gibi şimdilik. Ama alışabilir miyim bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlihan

bende cok heveslendim ama türkiyeden buraya siparis verilmiyo burdakiler de cok pahali ucuz olanlarda yaramaz bayramda izine gelecem ozaman siparis verecem artik

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Ben bir türlü beğenemedim alt kısmı boğum boğum peri bacası gibi duruyor sanki. Düz ve sabit genişlikte monte edilen kısımdan yukarı çıksaymış alırdım. Bir de montaj yapan arkadaşlar neden siyah vida kullanmadılar ya da sonradan tapa mı taktılar?

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...