İçeriğe Yönlendir

"Jaguar Bizim Tasarlayabildiğimiz Canlıya En Yakın Şeydir"

Semih İzgi

Recommended Posts

Cihan Tiftik

Dönmez. X type ve mondeo alt yapı olarak aynı olsalar da çoook farkları var. Ford'un jaguar'ı satmasına neden olan da bu farklar zaten.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aks aralığı, B sütunu aynı, bu kadarcığı yeterli, Ghia JAguar yaparız fena mı :rolleyes: , Jaguar S type a Scorpio marşbiyeli kaynatmıştık, cuks oturmuştu.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
Aks aralığı, B sütunu aynı, bu kadarcığı yeterli, Ghia JAguar yaparız fena mı :rolleyes: , Jaguar S type a Scorpio marşbiyeli kaynatmıştık, cuks oturmuştu.

4-5 yıl sonra benim jag'a da birşeyler yaparsın artık abi :)

Biri Semih'in adının altına Jaguar yazıversin çabuk. :crazy:

Valla ne hoş olur :) Jaguar Delisi yazsınlar

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Güzel ama pahallı bir seçim Ahmet abi. Gel sana bir Jaguar xj75 alalım :D daha şık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Semih İzgi

Asla sorun çıkartmaz ! :seytan: Tabi teknik olarak Çağlar abi çok daha yakın bu modele ama bende çok peşinde gezmiştim babama aldırmak için. Araçdan soğutacak hiçbir olumsuzluğu yok. Parçaları biraz pahallıydı ozamanlar. Eminim şimdide öyledir. :) Ben çok severim x-type'ı Yurtdışı imkanım olursa ilk alacağım otomobil olacak . İlham kaynağım ise :

2002_Jaguar_XTypeRacingConcept1.jpg

n_x-type-race.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

O zaman Çağlar abi'den de yorum bekleyelim :) hiç belli olmaz, arabayı satabilirim :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Yanlış hatırlamıyorsam bu senin almak istediğin de hem esp hemde kalkış kontrol (TC) var abi. Eğer öyle ise çok keyif alırsın sürüşden. :good1:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

jaguar x type'in mondeo'dan türediğini biliyoruz :) , peki dizel x type'ler alınır binilir mi ? sorun çıkarır mı ? ikide bir sanayiye gitmek zorunda bırakır mı ?

http://www.sahibinde...13291744/detay#

sıfırı mondeodan ucuzdu bi ara :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

60 bin liraya veriyorlardı sıfırını :D sene 2009 yada 2010 du :D 2.0d

ben arabayı aldığım aylarda (ağustos-eylül 2008) 2009 modeller gelmeye başlamışken gazete ilanlarıyla 2008 modellerini 59000tl'den satıyorlardı x-type'ın...2000cc tdci motor,executive paket...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 14 Ekim 2010; 17:04:27 >

2008 yazı imiş :D bi eleman daha yazmış nette o zamanlar

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Güzel işte ne denebilir ki. İnşallah birgün jaguarınız olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Biri şu semih in fişini çeksin....... :angry: Kaç defa diyorum Semih i internete yaklaştırmayın diye..... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Biri şu semih in fişini çeksin....... :angry: Kaç defa diyorum Semih i internete yaklaştırmayın diye..... :D :D :D

Jaguar, bir erkeğin sahip olabileceği 'canlıya en yakın' şeydir :D

Şu ruha, şu güzelliğe bir bakın oy.

xj13-perfil.jpg

Hayalimdeki otomobil xj220

4.jpg

tumblr_m20r89IqOH1qanlclo1_1280.jpg

8225387841_11ac76a526_b.jpg

2011-Jaguar-XJ-13.jpg

Benim gidip sakinleştirici almam lazım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

hiç birinde kaputta kedi yok :p en sondakinden burda bi adet var her gördüğümde maserati geliyor aklıma :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bunuda sana ürettiler abi ama mutlu edemediler

jaguar-xf-sportbrake-estate-revealed-photo-gallery_4.jpg

Yorum bağlantısı
Başar Mert

jaguar ayrı bir zevk gerçektende ama semih seni az çok anlayabiliyorum çünkü geçen sene patron o sondaki xj luxry paket 3.0 v6 275 ps modelini alıp ilk geldiğinde şirkete aşık olmuştum ve hala devam ediyor içine binipte yolda gidişinide görünce sakinleştirici almak farz oluyor arkadaşlar öyle demeyin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Birde bana fanatik derler, soğuk dingiliz arabalarının bile fanatiği var baksınıza, ben aklandım artık :D:biggrin::p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...