İçeriğe Yönlendir

"Jaguar Bizim Tasarlayabildiğimiz Canlıya En Yakın Şeydir"

Semih İzgi

Recommended Posts

Eray Sireli

ulaşılabilir fiyatıyla x type 2.0 d yi bende incelemiştim ancak alıcı gözüyle baktığınızda dış tasarım biraz zayıf duruyor. İç göstergeler torpido kısmı falan bir önceki nesle aitmiş gibi 2000Li yılların araçlarını hatırlatıyor. Yani göze ve gönüle hitap konusunda çok başarılı değil. Bunun dışında tabiki birçok premium araçları var ama gerek motor hacmiyle gerek fiyatlarıyla bizim bineceğimiz tarzda araçlar değil.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

ulaşılabilir fiyatıyla x type 2.0 d yi bende incelemiştim ancak alıcı gözüyle baktığınızda dış tasarım biraz zayıf duruyor. İç göstergeler torpido kısmı falan bir önceki nesle aitmiş gibi 2000Li yılların araçlarını hatırlatıyor. Yani göze ve gönüle hitap konusunda çok başarılı değil. Bunun dışında tabiki birçok premium araçları var ama gerek motor hacmiyle gerek fiyatlarıyla bizim bineceğimiz tarzda araçlar değil.

İçi fena değil ama model güncellensede iç tarasırımı çok değiştirmediler.. Dış tasarım o yılların klasik jaguar hatlarına sahip. Zaten alınca spor yay ile biraz alçaltıp, orjinal veya kaliteli ürünlerle abartmadan ve klasını bozmadan; tampon ekleri ve aksesuarlar ile daha sportif hale getireceğim. Modifiye edilmiş gibi değilde, fabrika üretimiymiş gibi :)

İç tasarımda beni rahatsız eden yer ahşam kısım. Çok düz ve dik. Duvar gibi insanın önünde duruyor. Onun dışında yinede ben beğeniyorum

Image-of-the-Interior-of-Jaguar-X-Type.jpeg

Photo-of-the-black-interior-of-Jaguar-X-Type.jpg

Hayal ettiğim ve yapacağım x-type imajı böyle olacak. Lastik ve jant çamurluğu dolduracak, ince bir body kit :good1:

jaguar-x-type-10.jpg

38223670008_large.jpg

Ön tampon eki

20489170004_large.jpg

2005-Jaguar-X-Type-Sport-FA-Studio-1280x960.jpg

1.jpg

Az kaldı bunları kanlı canlı klüp sayfalarında görmeye :nazar::good1:

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

jag3.jpg

cCc Maserati Reyizz cCc

:D En azından jaguarı 40.000TL ye alabiliyoruz. Adamlar benide düşünmüş. Maserati düşüncesiz. Kim verecek 200.000 300.000lira şimdi ona :D

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Geçen senelerde Iğdır'da ticaride kullanıyordu adamın biri bunlardan :(

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Semih ben alayım bir tane xtype diyorum. :p Modifeyesine yardımcı olurmusun :) Sen anlıyon bu işlerden :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Tırt bu tırt, bizim sokakta bir xtype var, toz toprak içinde, arada bir biniyor adam, renk falan solmuş zavallı arabada.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

jag3.jpg

Semih ben alayım bir tane xtype diyorum. :p Modifeyesine yardımcı olurmusun :) Sen anlıyon bu işlerden :)

Şu sport paketlerden biri sana biri bana Yasir abi. :) Ben aldıkdan sonra al ama, bu konuda anlaşalım sizinle :flowers::fiuw: siyah panjur eski gri panjur yeni tasarım, Siyah daha şık bence :good1:

Tırt bu tırt, bizim sokakta bir xtype var, toz toprak içinde, arada bir biniyor adam, renk falan solmuş zavallı arabada.

Araç değil sahibi tırtmış. Benim elimde olsaydı hergün ışıl ışıl parlar , pamuktan garajda yatırılırdı :fiuw::wub:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

E kalite böyle bişey işte. :B)

Paran varısa maserati paran yoğusa jaguar. :p

:) Paran varsa da yoğusa da Jaguar. Eğer varsa

2014-Jaguar-XKR-S-GT-6.jpg

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Forumdaki 3000'inci mesajımı buraya yazmak istedim... Umarım 8000- 9000'inci mesajıma kadar birtane kara kedi sahibi olmak nasip olur. :good1:

İşte efsane X type reklamları

Onun izinde kal! :) Harika bir reklamdır.

Harika bir reklam 2

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Aslında BMW reklamı ama, ne zaman Jaguar reklamı deseler aklıma bu geliyor.

jaguar.jpg

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu akşam gördüm burda tane.Oldukça güzeldi hani, hoşuma gitti.Güncel birşeye benziyordu ama hangi model di bilmiyorum.İlla aldıracaksınız yani alla alla :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Bu akşam gördüm burda tane.Oldukça güzeldi hani, hoşuma gitti.Güncel birşeye benziyordu ama hangi model di bilmiyorum.İlla aldıracaksınız yani alla alla :D

Aman haa :) Semih ile anlaştık önce ben alacam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Aslında BMW reklamı ama, ne zaman Jaguar reklamı deseler aklıma bu geliyor.

BMW kuru sıkı bir üretici. Fotoğraftaki araç 2 3 litre motora sahip C sınıfı binek bir jaguar. Karşısında da yeni kasa D sınıfı BMW 5 serisi.. Bence kendine ediyor. Kolaysa bununla yüz yüze bakışsın.. Göze göz dişe diş. Jag'ın D sınıfı XJ modeli

28764494-623x467.jpg

Ki zaten BMW'nin tek amirali M5 V10 motor'a Jaguar şimdiki C sınıfı XF'i ile böyle kafa tutuyor.

Bu videoda V10 motor BMW M5 ile V8 Jaguar XF drag yapıyor. M5 Önde başlamasına rağmen sadece 250KM sonrası yarım araba boyu fark ile geçebiliyor.. 2 Pistondan fazladan güç almasına rağmen iddalı BMW'nin cacık hali :D

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Kesinlikle katılıyorum. Dünya üzerinde en çok kullanmak istediğim araç Aston Martin'dir. Başka hiç bir araca hevesim yok. :cray: Hatta sırf kasası benziyor diye 2013 Mondeo düşünmüyor değilim.

Ha ha aynen.Benim gözümde yeni kasa mondeo da.Ama yakın bir tarihde değil maalesef :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Kesinlikle katılıyorum. Dünya üzerinde en çok kullanmak istediğim araç Aston Martin'dir. Başka hiç bir araca hevesim yok. :cray: Hatta sırf kasası benziyor diye 2013 Mondeo düşünmüyor değilim.

Sister lakaplı Aston Martin. Jaguar ile kızkardeş oldukları söylenir. Aralarında teknolojik veya endüstriyel alışveriş var mı bilmiyorum fakat.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Semih İzgi
(düzenlendi)

s type mı alsak napsak :D

http://www.sahibinde...126237598/detay

Çok güzelmiş be Eray abi!! Bırak duygularımı,genetiğimle oynuyorsun resmen...

Yanlız şu arabayı kullanmak için harbiden şu sıranın en sonuna geçer haftalarca beklerim yani..

http://www.youtube.com/watch?v=N8AUMUJpWZY

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Bak bu 1.6 motoru tuttum, şimdi benzinlye geçebilirim artık  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...