İçeriğe Yönlendir

"Jaguar Bizim Tasarlayabildiğimiz Canlıya En Yakın Şeydir"

Semih İzgi

Recommended Posts

Emre Köksal

2. elde mondeo gibi değer kaybediyo yanibu zavallılar da :)

2.0 2006 dizel daha samimi duruyor gibi :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Birde bana fanatik derler, soğuk dingiliz arabalarının bile fanatiği var baksınıza, ben aklandım artık :D:biggrin::p

Birgün herkes Jaguar fanatiği olacak. :tease3:

Jaguar güzel , hatta ilandaki model çok hoşuma gidiyor . Ama servis ağı olmaması kötü . İstanbulda sadece anadolu yakasında var . Etilerdeki bayi'ye bırakıyorsunuz oradan servise çekici ile gidiyor . Bu da maliyeti arttırıyor .

http://www.sahibinde...112327782/detay

Ama şu makine sana ne yakışır var ya Ali abi. Bence al :D:seytan: Şaka bir yana çok temiz ve diri duruyor. S-type' larıda ihmal etmemek lazım onlarda çok kaliteli ama biraz daha tuzlu genelde

2. elde mondeo gibi değer kaybediyo yanibu zavallılar da :)

2.0 2006 dizel daha samimi duruyor gibi :)

Otomobil dedikleri bu işte...

Keyifle izleyin, bu kediciklerin fabrikası ve üretim teknolojileri. Aluminyum gövde ile hem sağlam hem hafifler. :good1:

http://www.youtube.com/watch?v=1doRSxNsOPY

Yorum bağlantısı
Çetin Kılıç
(düzenlendi)

etinhimjaguar.jpg

Hey gidi günler çok güzel zamanlar geçirmiştim bu araba ile en son 27,000 km de v kayışı kopartmıştık sonrasın da 2 sefer daha koptu her seferinde ortaklar otomotiv yetkili ve tek servisi kasnağı tam oturtup takamadığı için egzantirik mili eğilmişti ve değişmişti tabi kavga dövüş neymiş kullanıcı hatası imiş sonrasın da satıp kurtulmuştuk bun dan önce de 1996 supercharged vardı onunla da çok çekmiştik bu servis ten kısacası jaguarın türkiye deki en büyük sorunu ithalatçısının ve servisinin tek elde oluşudur benim patronu jaguara tövbe ettiren bu olmuştu.jagfu.jpg

tarihinde Çetin Kılıç tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

İşte bende tam bunu demek istedim . Tek'el olan firmalar ile sorun yaşanıyor genelde . Alternatif bir yetkili servisi olsa alacağım araçlar arasında ama bu nedenden dolayı geri çekiliyorum .

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Hey gidi günler çok güzel zamanlar geçirmiştim bu araba ile en son 27,000 km de v kayışı kopartmıştık sonrasın da 2 sefer daha koptu her seferinde ortaklar otomotiv yetkili ve tek servisi kasnağı tam oturtup takamadığı için egzantirik mili eğilmişti ve değişmişti tabi kavga dövüş neymiş kullanıcı hatası imiş sonrasın da satıp kurtulmuştuk bun dan önce de 1996 supercharged vardı onunla da çok çekmiştik bu servis ten kısacası jaguarın türkiye deki en büyük sorunu ithalatçısının ve servisinin tek elde oluşudur benim patronu jaguara tövbe ettiren bu olmuştu.

Vay be abi. 27.000'e kadar XKR kullandın demek. :wub: 96 model XJ de efsanelerdendir. Birgün boş vaktinde anlat bu araçlarla anılarını abicim :)

İşte bende tam bunu demek istedim . Tek'el olan firmalar ile sorun yaşanıyor genelde . Alternatif bir yetkili servisi olsa alacağım araçlar arasında ama bu nedenden dolayı geri çekiliyorum .

Abicim İstanbul'da özel servis durumları nasıl? Yanlış hatırlamıyorsam Çağlar abinin dükkanda Jaguar logosu vardı.. Eminim daha kapsamlı özel servisler mevcuttur ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çetin Kılıç

Vay be abi. 27.000'e kadar XKR kullandın demek. :wub: 96 model XJ de efsanelerdendir. Birgün boş vaktinde anlat bu araçlarla anılarını abicim :)

Abicim İstanbul'da özel servis durumları nasıl? Yanlış hatırlamıyorsam Çağlar abinin dükkanda Jaguar logosu vardı.. Eminim daha kapsamlı özel servisler mevcuttur ?

Abicim xkr yi kullanırken asla yanlız değilsin bunu unutma azrail her daim arka koltuk ta xj de ise çok keyifli bir kullanım var ama akaryakıt istasyonun varsa her ikisi için de sağlam işinin ehli özel servisi olan bir yakının olması kaçınılmaz ben en son xj yi maslak oto sanayi de jaguarcı deniz usta vardı 2. kısım da hala ordamı bilemiyorum onda adam ettirmiştim hakikaten iyi bir usta idi. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Abicim xkr yi kullanırken asla yanlız değilsin bunu unutma azrail her daim arka koltuk ta xj de ise çok keyifli bir kullanım var ama akaryakıt istasyonun varsa her ikisi için de sağlam işinin ehli özel servisi olan bir yakının olması kaçınılmaz ben en son xj yi maslak oto sanayi de jaguarcı deniz usta vardı 2. kısım da hala ordamı bilemiyorum onda adam ettirmiştim hakikaten iyi bir usta idi. :good1:

Tüyler diken diken oldu :) XKR kullanmak hem herkese nasip olacak, hemde her babayiğit'in üstesinden gelebileceği birşey değil. Pilotajınıza ve size çok saygı duydum ve imrendim açıkcası abicim. :) Yurtdışı'nda iş imkanım olursa burda focus'umu satıp orda bir Jaguar alacağım. Sanırım ilk etapda bunu alırım Eski XKR

red_arden_rightside01.jpg

jaguar-xk8-xkr-body-kit-[4]-2023-p.jpg

Emekli ikramiyesi ile de bu alınır sanırım birgün :D

2013-Chrome-Jaguar-XKR-S-by-Superior-Auto-Design.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu kediyi almak için kıbrıs çok uygun(du), 86 da ordayken babamın süper indirimli alma hakkı vardı, az kalsın alıyordu da, fakat servir sıkıntısı, arabanın güzel ama arıza yüzdesinin çook yüksek olması yüzünden vazgeçti :( şimdiyse alması dert, uğraşmak için mali durum çook sağlam olmalı, servis-vergi ve arabanın sürekli bakım istemesi elinde tutmayı ancak aracın hastasıysan başarabiliyorsun.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Arap Emirlikleri'nde çok geniş bir pazara sahip. Kullanıcısı da serviside çok. O yüzden o bölgelerde alımı da satımı da çok rahat yapılabilir bir marka.

Şöyle bir makineyi 15.000TL ye almak bence gayet mantıklı olur :good1::)

http://dubai.dubizzl...zLXR5cGUv&pos=1

Veya 17.000'e bunu

http://dubai.dubizzl...9Mg%3D%3D&pos=9

X typler da yaklaşık 11 16bin TL arası. Bakalım bu yıl sonunu bekliyorum gitmek için. Hayırlısı :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Aks aralığı, B sütunu aynı, bu kadarcığı yeterli, Ghia JAguar yaparız fena mı :biggrin: , Jaguar S type a Scorpio marşbiyeli kaynatmıştık, cuks oturmuştu.

99 a olmamı abey :D

Bunuda sana ürettiler abi ama mutlu edemediler

jaguar-xf-sportbrake-estate-revealed-photo-gallery_4.jpg

Bu hangisi semih. Zalımmış be ya :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bu hangisi semih. Zalımmış be ya :D

XF'in station wagon'u abicim Sportbrake diye geçiyor. Çok şık birşey.

2013-jaguar-xf-sportbrake-live-photos_100384631_m.jpg

2012_jaguar_xf_sportbrake_overseas_04-0229.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bu arabaya aşık olmamak elde değil.Rabbim gönlüne göre versin....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Başar Mert

Ya arabanın öyle bir duruşu, içine oturduğunuz zamanki his öyle birşeyki, patronun arabaya ilk bindim bu arabaysa bizim bindiklerimiz neymiş ki oldum yani. Zaten arabada elektronik olmayan hiçbirşey yok gibi arabaya biniyorsunuz start düğmesine bastığınızda hayat başlıyor karşınıza gösterge ekranında hiçbirşey yok normalde bir jaguar resmi çıkıyor ve tüm göstergeler dijital olarak sırayla yanıyor ve tam sağ elinizin altında konsolda 1-2 cm lik yuvarlak bir vites yükseliyor onu çevirerek kontrol ediyosunuz ve gazın üstenüne ayağınızı koyduğunuzda içerisindeki 275 beygir değil 275 tane jaguar bence çıldırıyor atılmaya çalışıyor hepsi.... Daha anlatılacak çok şey var ama burası yetmiyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

:blush: Bu da benim hayalimdir sebebini bilmesemde :unsure2::give_heart2:

Aston_Martin-DB7_Vantage_1999_1600x1200_wallpaper_02.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Vay be. Sultan'a bak sen. Yinede genel olarak pilotajları çok kötü arapların.. Neden diyeceksin işte nedeni

Kahramanımız Arap emirliklerinin en ünlü ve gözde yarış pilotu Mohammed Bin Sulayem. Duvara çarpmasına rağmen hala gaza yüklenişi ise nekadar usta olduğunun ispatı :)

http://www.youtube.com/watch?v=TrVZTgj5AUk

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bagaj kilit swici bozulunca, arka koltuğun sökülüp, oksijen kaynağı ile şasenin kesilerek bagajın açıldığını bil yeter :)

Vakti zamanında x-type awd almak istedim, Çağlar abey engel oldu..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Bagaj kilit swici bozulunca, arka koltuğun sökülüp, oksijen kaynağı ile şasenin kesilerek bagajın açıldığını bil yeter :)

mesaj alındı :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

:bravo: :bravo:

Hevesimizi kursağımızda koy :p

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Sultan abinin Jaguar'ının arkasında arapça babam sağ olsun falan mı yazıyor. :)

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Semih İzgi

http://www.youtube.com/watch?v=1xr0l3oy8hI

Drag videolarının genel olarak ilk birkaç dakikası drag ile alakalı sonrası boş.

Jaguar XFR vs BMW M3

Jaguar XFR vs BMW M5(V 10 motor)

Jaguar XFR vs Audi R8

Jaguar XFR vs Mercedes S63 AMG

Jaguar XFR vs Ferrari 550 MARANELLO

Jaguar XFR vs Mercedes E55 AMG

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Semih İzgi

4 Kapılı lüks,dev ve hızlı model XJ'nin yeni spor versiyonu XJR

jaguar_xjr_my_2013.jpg

01-2014-jaguar-xjr-new-york.jpg

2014-Jaguar-XJ-R-rear-right-view.jpg

2014-Jaguar-XJ-R-rear-badge.jpg

0-100 4.4 SN :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...