İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Aydın Sert

malesef böyle insanlar çok, bunların ehliyetlerine el koymak lazım, ah denetim ah denetimmmm....

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

hepsi hemserim olurlar :nazar:

ve antalyada araba kullanmayi bilen pek fazla insan yoktur :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sani Gerşon

Ali hocam gayet iyi bilir.

Burası gayet uzun bir cadde ve bir ışık bile yok. Üst geçit ise yaklaşık 3km'lik yolda 1 tane var o da yolun başında sadece. Muş'ta trafikte olmadığından araçlar hızlanabiliyorlar. Maalesef kazalar da olabiiliyor...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Gaz'a basarken hep aklıma nasıl duracağım geliyor.Şimdi önüme bir şey çıksa duramam ki diyorum,sonra ayağımı pedaldan çekiyorum.Çok faydasını gördüm.Tavsiye ederim...Hızlanırken yavaşlamamız gerekebileceğini de aklımızdan çıkartmamalıyız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Solak

kazalar bakarsak özellikle bir kavşakta nedense kırmızı ışıkta hatalı geçiş sonucu kazalar oluyor.kısaca sürat ve dikkatsizlik yani hepside insan kaynaklı kazalar.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Çınar

insanların ne kadar aceleci oldugunun ve ne kadar kasapca kullandıgının belirtisi

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
(düzenlendi)

görüntülerde bi yer var..en az 5-6 kez kaza olmuş ve hep aynı senaryo.. Sadece dikkatsizlik..

son görüntüdede e kazalaar yine aynı yerde gerçekleşiyor..

edit:imla hatası

tarihinde Mehmet Pınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İnsan izlerken görüntüler şaka gibi geliyor..Bu kadar da olmaz diyoruz ama maalesef gerçek.

Yorum bağlantısı

Bunları izledikçe trafiğe çıkasım gelmiyor. Sen hata yapmasan bile birileri gelip sana vuruyor. Allah korusun hepimizi.

Yorum bağlantısı

Bu da mobese değil ama polis kamerasına takılan bir kaza. Çok feci olmuş.

Çok kötü yatmış otobüs. Bu arada kazaya sebep olan taksi kaçıyor galiba. Ben mi yanlış gördüm.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bu otobüs kazasında bence otobüs sürücüsü hatalı.Neden derseniz bir defa anladığım kadarıyla hızı fazla.Yandan taksi çıktığında yavaşlayamıyor.Taksiye selektör yapıyor taksi bunu görüp sağa yanaşmaya başlıyor ancak otobüs sola doğru direksiyonu kırıp sollamak istiyor..Yerlerde kaygan olabilir süratte var kaza oluyor.Ancak bir ihtimalde otobüsün frenlerinin tutmadığı olabilir....

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ayhan bey iyi izlerseniz eğer taksi direk zaten yola çıkıyor otobüs çok yakın taksi hızlanamıyor ayrıca taksi kenara çekilmiyor otobüs bence taksiye arkadan vurmamak için kaçarken hafif dokunuyor gibi.Ha otobüsün hızı fazla dır ona birşey demiyorum ama bence 1. hata köküne kadar takside

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İşten gelirken gördüm hyundai era orta refüjdeki ağaca yandan çarpmıştı paramparça olmuş araç zaten o yol muazzam hızların yapıldığı bir yoldur kazanın şekline görede çok hızlıymış araç zannetmiyorum ama inş. araçtakilere bir şey olmamıştır.Videosu çıkarsa koyarım buraya.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

bukazalar Yalovada olmuş Hüseyin hocam dikkat et. :)

Yalova'da hepi topu 3 mobese var. Onlarında hepsi faalmiş Maşallah. Bundan sonra daha da dikkat etmek gerek. Videoyu ilk defa gördüm iyi oldu.

Önce tır, ardından da kamyonun devrildiği yerde ayda 1 kez illa büyük araç devriliyor. Diğer kaza olan yerlerde birinden biri yeşil yanmadan hareket ediyor. Kavşaktaki tıra otomobilin çarpmasında ise tır hatalı. Çünkü tıra kırmızı yanıp sönüyor otomobile sarı yanıp sönüyor. Saat geç olduğu için ışıklar devre dışı.

Bende az önce çok sevdiğim bir abimin kaza haberini aldım. :(

Emekli idi son zamanlarda tekrar kamyonculuğa başlamıştı. Bugün şarampole yuvarlanmış, kazada kaburgaları ciğerlerine saplanmış Durumu epey kötüymüş. Kaza Niğde'de olmuş şu anda malum oradaki hastanede yatıyormuş.. Dua edin arkadaşlar.

Allah muhafaza..

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Geçmiş olsun Hüseyin bey, Allah acil şifalar versin.

Nedense kazalar hep kopya kaza gibi. Hatalar hep aynı.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İşten gelirken gördüm hyundai era orta refüjdeki ağaca yandan çarpmıştı paramparça olmuş araç zaten o yol muazzam hızların yapıldığı bir yoldur kazanın şekline görede çok hızlıymış araç zannetmiyorum ama inş. araçtakilere bir şey olmamıştır.Videosu çıkarsa koyarım buraya.

Bu bahsettiğim kazada ise bir genç üniversiteli arkadaşımızı kaybetmişiz malesef

http://www.haberler.com/isparta/gundemi/isparta-da-trafik-kazasi-13.htm

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Özellikle gece yolcuklarında , yerleşim yerlerine yaklaşırken köpeklere çok dikkat edin. Türkiye genelinde köpek popülasyonunda anormal artış var. Bunlarda sürücüler için tehlike arz ediyor. Kamyoncular ve tırcılar, yolda karşıdan karşıya geçmekte olan köpek gördülermi , sadece ayağını gazdan çeker ve korna basar. Başka hiç birşey yapmaz. Yapmaya kalkışırsa arabayı yatırır. Kamyonun köpek üzerinden geçmesi, yumruk büyüklüğünde bir taşın üstünden çeşmesinden farksızdır. Ama takside durum vahim olur. Bu nedenle yavaş gitmek, en akılcısı, özellikle gece.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Sağolun arkadaşlar.

15 gün Niğde'de yatacak ve sonra Yalova'ya sevk edilecek. hayati tehlikeyi atlatmış durumu şu an oldukça iyi.

60 metre aşağıya yuvarlanmış. Araç ve üstündeki mal kaskolu imiş. Bunlar ikinci planda ama konuşulmadan önemsenmeden olmuyor işte.

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...