İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Cihan Yetişken2

Bu insanlarda akıl mı yok anlamıyorum. Karşıdan gelen kamyon olmasaydı da birileri canını kaybetseydi çok daha fazla üzülürdüm.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

bu şekilde araç kullananların ehliyeti geri verilmemek üzere iptal edilmeli...

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

İnanılmaz. Arabanın arkası savruldu ,hakimiyeti kaybetti. Ölmedilerse, muzice.

tarihinde Evren Erak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Arkadaşlar biz yaptık ama ders olsun falan diye tv'ye falan çıkmışlardı bi ara.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

İyi olmuş, geberselermiş keşke. Bir daha yaparlarsa başarırlar gebermeyi herhalde.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Daha bu gün gelirken; gidiş geliş tek şerit ve ilerinin hiç görünmediği bi yerde, beni bir tofaş solladı, bayada süratliydi. Baktım kaptırmış gidiyor öndeki 2 arabayıda geçti o kör noktada. sonra tam tepeye geldik sağa doğru kıvrılan ve meğilli viraja o süratle girdi(bir kaç kez yağmurlu havada önden kopmaları yaşadığım yer) Karşıdan gelen belediye otobüsünü gördüm ve içimden buna çarpar derken arkayı savurdu ve otobüsü yalayarak geçti. Geri kalan yaklaşık 100 metre boyunca arabayı toparlayabilmek için sağ sol yapıp o şeritten öbür şeride yalpalayıp aynı zamanda da kaldırımların tozunu alıp durdu. Karşıdan başka hiç bir aracın gelmemesi büyük şanstı. O anda farkettim ki önümdeki araçlardan bir tanesi sivil ekip. Peşinden bastı ama yakaladımı göremedim.

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akif Özkan

2002 civarı civic.

Bu tür videolarda iyi olmuş ya da ölselermiş tarzı mesajlardan çok rahatsız oluyorum...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Bunu yapabilen bir insan , insan değildir . Hepimiz yaptık belkide buna benzer şeyler . Ama göz var nizam varya . Daha fazlasını hak etmişler ama eşşek şansı işte . Öldürmeyen Allahım öldürmüyor.

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Yazık olmuş. Çoğumuz makas atmışızırdır zaman zaman ama , girilecek yer var girilmeyecek yer var !!!

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Tam ibretlik olmuş..

kendisiyle beraber başkasının canını hiçe sayan cehaletin bir örneği..

Yorum bağlantısı
Murat Dere
2002 civarı civic.

Bu tür videolarda iyi olmuş ya da ölselermiş tarzı mesajlardan çok rahatsız oluyorum...

Bunu belirtmenizi doğal karşılıyorum. Ancak, Sefa da yazmış; bunlardan biri karşınıza çıkarsa ya siz gideceksiniz ya da o. Hangisini tercih edersiniz?

Bunların tohumuna para mı verdim ben? Bu tip şeyler yapanların, bunları yaparken ölmeleri hiç mi hiç umurumda değil. Böylelikle bir kaç tanesi temizlenir belki caddelerden. Bir bunlar, bir de sarhoş olarak araç kullananlar. İki grubun da yaptıkları şey kaza değil çünkü. Cinayete plansız teşebbüs (kastı aşan müessir fiil) yönünden yargılanmaları gerek iki grubun da. Ancak gel gör ki, adalet sistemimizde "kaza" diye geçiyor.

Gerçekten kaza olduğunda eminim hiç birimiz "keşke ölselermiş" demez.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Böyle tipleri görünce tek temennim başkasına sebep olamamaları.

Kazada kamyonun altına girmiyorlar sanırım. tam kafayı çıkarırken kamyon köşeden dokunuyor. Kafa kafaya o hızda girseler n-cap testini 3 misli yaşarlar.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Bunu belirtmenizi doğal karşılıyorum. Ancak, Sefa da yazmış; bunlardan biri karşınıza çıkarsa ya siz gideceksiniz ya da o. Hangisini tercih edersiniz?

Bunların tohumuna para mı verdim ben? Bu tip şeyler yapanların, bunları yaparken ölmeleri hiç mi hiç umurumda değil. Böylelikle bir kaç tanesi temizlenir belki caddelerden. Bir bunlar, bir de sarhoş olarak araç kullananlar. İki grubun da yaptıkları şey kaza değil çünkü. Cinayete plansız teşebbüs (kastı aşan müessir fiil) yönünden yargılanmaları gerek iki grubun da. Ancak gel gör ki, adalet sistemimizde "kaza" diye geçiyor.

Gerçekten kaza olduğunda eminim hiç birimiz "keşke ölselermiş" demez.

Annesine üzülürüm serserinin.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Çarptıkları kamyon değil de siz olsaydınız, arabada eşiniz çocuğunuz da olsaydı, yinede aynı şeyi düşünür müydünüz? Merak ettim sadece.

+1000

Böyle makas atanların önünde aniden firene basacaksın , bak neler oluyor :D

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

itiraf edeyim ben de keşke geberselerdi dedim. bunların kasten o veya bu sebeple adam öldüren katillerden teoride veya pratikte hiç farkı yok.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

su testisi su yolunda kırılır. şimdi sırıtıyorlar nasılsa birgün öldükleri ile konu olurlar heberlere görünen köy kılavuz istemez.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Adam gidiş geliş yolda karşıdan gelen var mı diye bakmadan çıkacak kadar mal, ve sonrasında da televizyona çıkıp sırıtacak kadar (ben görmedim arkadaşlar söylüyor) utanmaz ise gebersin gitsin umurumda değil.

Sanırım arabanın arkası savrulunca karşı şeride geçiyor, isteyerek çıkmıyor bence.

Yorum bağlantısı
Akif Özkan
Çarptıkları kamyon değil de siz olsaydınız, arabada eşiniz çocuğunuz da olsaydı, yinede aynı şeyi düşünür müydünüz? Merak ettim sadece.

Bakın olayın kötü oluğunu söylemeye gerek yok zaten.Ama bu insanlar bir cahillik etmişler ve sonuçları kendilerine dokunmuş.Ve daha sonra ibret olması için ropörtaj vermişler.

Gün içinde makasla karşılaşmayan var mı ? Ya da karşı telefonla konuşurken şerit değiştirenlerle? Garanti ediyorum hepimiz rastlıyoruz bunlara.Ama tepkilerimiz kazaya karıştıklarında verdiklerimizle aynı olmuyor.

Bu alkolle araç kullanan kişiyi gördüğümüzde kaza yamış gibi dövmeye benziyor.Tamam ama olmamış!

Belki düşünmezdim.Ama kamyoncuyu da tanımıyorum.Ya siz ?

Yorum bağlantısı
Caner Korkmaz

makas atmak var, makas atmak var. insan görmediği yere burnunu uzatırsa böyle, hayatını düşünmiyo demektir, kendi hayatını düşünmeyen adam başkalarının hayatını da düşünmez. 2 gün sonra o yolda o kamyonun yerinde biz de olabiliriz. bu adamların ehliyeti ömür boyu alınmalı ellerinden. hadi bu adam bu kazada ölmedi ama bidahakinde bu kadar şanslı olmazlar.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Parçalanan arac 2004 Civic'ti. Şuanda Focus II TDCİ Collection var çocukta. Artık daha dikkatliyim diye focusun içinde bitirdiler görüntüleri.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...