İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Trafiği iyi okumak gerekiyor.Sadece önüne,arkana ve yanına değil 3-5 araç ilerisine de bakmak lazım.Bazen öyle şeyler oluyor ki oradaki bir hatayı erken farketmeniz kazadan kurtarıyor.Maalesef yollarımızda bırakın 3-5 araç ilerisine bakmayı gözünün önüne bakmayan sürücüler var.Sinyali verince herşey olup bitiyor sananlar olduktan sonra daha çok kazalar olur.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Guest Hakan Tar?m

LPG kaynaklı kaza hatalı başlık! Bu bir. O kıvılcımla benzin deposundan sızan birşey olsaydı o da yakardı cayır cayır.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Haber net değil lpg etkili olmuşmu olmamışmı açıkçası havada kalmış gibi geldi bana

Yorum bağlantısı
Fatih Akbıyık
(düzenlendi)

Malesef dün de bir otobüs yan yatıp çarpma sonucu alev aldı ve 9 vatandaşımız yandı.Otobüs de mi lpgliydi acaba? Lpg sistemine suç atmak hemen,bence yanlış.Araç tıra yüksek hızda çarpmış belki de benzin alev aldı. Allah korusun herkesi.

http://www.gazanferusta.com/?page_id=37

OTOGAZ GÜVENLİDİR

tarihinde Fatih Akb?y?k tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Haberin içeriğinde öyle yazıyor arkadaşlar... haberden alıntı; ''TIR'ın kasasına çarpan aşırı süratli araçtaki LPG'den çıkan kıvılcım, bir anda yangına neden oldu. Yaralı oldukları için araçtan çıkamayan 3 kişi, alevler arasında yanarak, feci şekilde can verdi.'' şeklinde...

Allah korusun hepimizi her türlü kazadan... Sadece kaza haberini paylaştım...

Bugün 2 liradan Milangaz aldım... Çok mutluyum...

2 lira mı? çok iyiymiş be :spiteful:

burda %7 indirimli benzin bile 4.03 :mamba:

LPG kaynaklı kaza hatalı başlık! Bu bir. O kıvılcımla benzin deposundan sızan birşey olsaydı o da yakardı cayır cayır.

Hakan hocam sana zahmet başlığı değiştirir misin? Evet, başlık yanlış olmuş :spiteful:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bence de LPG riskli. Yangınlı kazalarda genelde LPG var, benzinli yada dizel kazalarında pek yangın olayı görmüyoruz. (kendi gözlemim). Bu kötü işçilikten de kaynaklanabilir.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Nevşehir'in Göre ilçesinde kazada çarpışan araçlardan biri diğerini ikiye bölerek 1 kişinin ölümüne 3 kişininde yaralanmasına neden oldu.

LPG tankının ve benzin'in alev alması çok daha vahim sonuçlar çıkarabilirdi. Allah yaralılara acil şifa, ölenin ailesinede sabır versin..

Geçtiğimiz yıllarda (4-5 yıl) güzce E-5 üzerinde yanımdan uçarak geçen kangoo 50 NC midibüse vurmuş, midibüsü devirip sürücüsünün ölümüne neden olmuştu.

Haber Detayı

tarihinde Servet Ayd?n tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benzer kazalar çok görüyorum...

Şahin ve doğanlarda şasi oldukça zayıf, basit kazalarda araç ikiye bölünebiliyor ve genelde aynı yerden bölünüyor..

Benzer bir kaza geçen yıl olmuştu... Araç direğe çarpıp ortadan bölünmüş, sürücü ön kısımdan kapıyı açıp inmişti ve sarhoştu...

Kazayı duymamıştım.. Ölenlere rahmet, kalanlara sabır ve geçmiş olsun diyorum...

Kaza olan yeri tam kestiremedim.. Ancak, yol bölünmüş yol olmasına rağmen yol üstünde çok fazla geçiş noktası olan kontrolsüz kavşak vardır..

Biriket fabrikaları yoğunluktadır. Yakın mesafede yol üstünde 3 tane köy vardır..

Özellikle kaymaklı Nevşehir arasında çok dikkatli seyretmek gerekir.. Önünüze ne çıkacağını asla kestiremezsiniz..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Ortadan bölünen Audi'lerde var.

Bunu ortadan bölebilecek hızda kuş serisi çarpsa ne olurdu acaba :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Audi ortadan bölünmüş ama fotoğrafa göre,sürücüsü ayakta muhabbet ediyor :D

Koltuk yerinde..

Emniyet kemerinin faydaları :D

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir
Bunu ortadan bölebilecek hızda kuş serisi çarpsa ne olurdu acaba :rolleyes:

Türkiye ilk astronotunu gönderirdi o zaman..

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Audiyi 2 ye bölecek çarpmanın şiddeti, nasıl olur da sürücüyü etkilemez? Bu mümkün değil...

Audi ortadan bölünmüş ama fotoğrafa göre,sürücüsü ayakta muhabbet ediyor :nazar:
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Ölenlere rahmet, kalanlara sabır ve geçmiş olsun... allah böyle büyük kazalardan korusun

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

30 yıldır bu araçlar yüzünden kaç kişi öldü bilmiyorum, yazık. Terör gibi.

Yorum bağlantısı
Gürkan Özcan
Ortadan bölünen Audi'lerde var.

audi-rs6-crash.jpg

DİKKAT sürücünün burnu bile kanamamış istesende ölemezsin bu arabalarda diye boşuna demiyorlar

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Adem Cengiz

Bilmiyorum, ama yolda zik-zak çizen, emniyet kemeri tokası kullanan, aşırı hız yapan tüm Trafik Canavarlarına bence bu tip ve daha kötülerini her gün göstermek lazım, adam olmuyorlarsa da ehliyetlerini almak lazım.

Araç sayısı ve yoğunluk iyice arttı, Trafik artık Kaos kaldırmıyor, en ufak hata ölümcül sonuçlara sebep olabiliyor...

Yorum bağlantısı
Mehmet Solak

araç sayısı arttı ve artıyor,ehliyetini alan yollarda,arabalar kuvvetli ve hızlı..........eee ne yapmak gerek? :i-ih:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...