İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Serkan Maden
Servet Aydın yazdı:

Sürücü araçtan indi ancak iç organlar ne oldu kim bilir 

Haberlere çıktı birkaç sıyırıkla kurtulmuş.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Çarpan araba Hyundai Getz değilmi. 

Polo sanırsam. Tofaştaki hafif yaralı kurtulmuş.

http://www.sanalbasin.com/mobil/antalyada-akilalmaz-kaza-arac-ikiye-bolundu-yuruyup-gitti-33657618

Servet Aydın yazdı:

Sert darbe yorgun çelik 

Olağan durum. Sürücü araçtan indi ancak iç organlar ne oldu kim bilir 

Bu araçlar kesinlikle trafikten men edilmeli.

Servet Aydın yazdı:

Sert darbe yorgun çelik 

Olağan durum. Sürücü araçtan indi ancak iç organlar ne oldu kim bilir 

Adam şanslı yalnız ne kadar şükretse az.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çarptığı yeri önünde alıp götürmüş

Burada şanslı olan, Doğanın arkada olmayan yolcular.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Koray Demir yazdı:

Bu nasıl bir kaza araç ikiye bölünmüş sanırım aracı düzgün toplayamamışlar ama şans eseri şoförün durumu iyi kalkıp yürüyor.

Epey geçmiş üzerinden ama bende bugün haberlerde gördüm. Kim kırmızıda geçmiş anlamdım. Işıksız sandım TV de izlerken ikiye bölünen hatalı diye düşünüyordum.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Mehmet Ozyurek yazdı:

Çarptığı yeri önünde alıp götürmüş

Burada şanslı olan, Doğanın arkada olmayan yolcular.

Kemer takmamış diyecem koltuk da uçup gitmiş. Fazla sürat yok zaten normalde savrulması veya en kötü devrilmesi lazım güvenli üretilen araçlarda çamurluk üstü kısım alaşım olarak daha serttir güçlendirilmiştir darbede çatlayıp kırılmasın diye.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Koray Demir yazdı:

Bu araçlar kesinlikle trafikten men edilmeli.

Aslında değil. Birebir aynı olay, 1983 veya 84 yılında oldu. Enişte vefat etti, babam ve dayım yaralandı. 

Araç 124 ve sıfır. Dayım karstan aldı Sarıkamış yolundalar. Babam arkada, enişte sağda. Dayım at arabasını görmüyor ve sağ önden vuruyor, enişte orada vefat ediyor, darbe ile araç sola arkayı atıp yolu bölüyor, babam far ışığı görüp arkada ayak kısmına yatıyor o anda. Arka koltuğun olduğu yerden 0302 otobüs arabayı alıp ikiye bölüyor. Babam ellerinden sırtından yaralı, dayım hafif yaralı çıktılar. Arabanın arkası ayçiçek tarlasında bulunuyor. 

• Üzgün 3
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Servet Aydın yazdı:

Aslında değil. Birebir aynı olay, 1983 veya 84 yılında oldu. Enişte vefat etti, babam ve dayım yaralandı. 

Araç 124 ve sıfır. Dayım karstan aldı Sarıkamış yolundalar. Babam arkada, enişte sağda. Dayım at arabasını görmüyor ve sağ önden vuruyor, enişte orada vefat ediyor, darbe ile araç sola arkayı atıp yolu bölüyor, babam far ışığı görüp arkada ayak kısmına yatıyor o anda. Arka koltuğun olduğu yerden 0302 otobüs arabayı alıp ikiye bölüyor. Babam ellerinden sırtından yaralı, dayım hafif yaralı çıktılar. Arabanın arkası ayçiçek tarlasında bulunuyor. 

Allah rahmet eylesin. Milletimiz her şeyin en iyisine layık yeter ki tembel, zihniyeti bozuk ve bağımlı olmasın çalışsın üretsin. Yıllarca bu araçları bize kaktırdılar daha doğrusu reva gördüler on binlerce kişi belki yaşayacağı yerde vefat etti kendi özgün standartımız yok maalesef.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Yılların verdiği aşırı yorgunluk aracın ana hatlarında ileri düzeyde çürük ve korozyon netice bu , sürücü yine iyi kurtulmuş.Bizim de yan komşunun araba bölünmüştü araç uzun süre taksi olarak kullanılmış bunlar alıp kırmızıya boyadılar kazada bölündü Allah'tan kimseye birşey olmadı.Fiorino , şahin kazası yazın çıkar.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ben çocukken ,bu araçlar sıfırken de benzer şeyler söylenirdi, kazalarda ikiye bölünür, motor kaputu camdan girer falan diye. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Direk adamın olduğu yere denk gelmemiş. Yoksa adam da ikiye bölünebilirdi. 

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Koray Demir
(düzenlendi)

Makasa (hiç denememeli) neden girmemeli? Kurallara her daim uyalım.

• Beğen 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
(düzenlendi)

Çarpılan araçta tank sanırım az kıpırdadı yerinden. 

tarihinde Mehmet Yeter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Koray Demir
(düzenlendi)

İzlediğim en feci kazalardan biri

• Üzgün 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Çok kötü oldum. Hiç yoktan, bir aceminin hatasıyla muhtemelen öldü..

Yok yok ehliyeti hak etmek bu kadar kolay olmamalı...

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Adamlar ellerinde bişiler ile üzerine geliyordu. Araç sahibide kokudan panikledi. Geri geri kaçarken tırı görmedi. 

Dertleri neydi bilmek lazım. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bildiğiniz "Son Durak" filmi ya. Allah korusun. Acemiler çok tehlikeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çok benzerine mani olmuştum camdan uzanıp anahtarı kontaktan aldık, servis girişi tam gaz ayak debriyajda kitlendi bir sürücü, debriyajı bıraksa dalacak içeri faciaya.... psikolojik bir olaydı

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

çok fena, işte birazda bu yüzden şu otomatik vitesten korkuyorum, çarpışma önleme ve geri manevrada kendiliğinden acil durum freni gibi özellikleri standart sunmaları lazım bence...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

çok fena, işte birazda bu yüzden şu otomatik vitesten korkuyorum, çarpışma önleme ve geri manevrada kendiliğinden acil durum freni gibi özellikleri standart sunmaları lazım bence...

Aktif güvenlik sistemleri çok önemli. Benim octaviada geri geri giderken birşey görürse dip frenle duruyor. Yeni dacialara da koymuşlar. Bence de her araçta standart olmalı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kaza değil ama, yol verme konusunda kavga çıkıyor. Otomobil sürücüsü motorsiklet sürücüsüne herkesin ortasında tokat atıyor, karakola gidelim diyenleri tehdit ediyor. Sonra motorsiklet sürücüsünü kovalıyor, kaskını gasp ediyor, yere fırlatıyor. Bu adama bu cesareti veren adalet sistemimize tebrikler...

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/istanbulda-trafik-magandasi-teror-estirdi-6083664/

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...