İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Levent Güzelkalp

O kadar zabıta ve insanlar da seyirci kalmış.. 

Ülke öyle bir hal aldı ki polisi aramaktan başka bir şey yapmamalı. Cinsiyet ayırmaksızın söylüyorum birini gözümün onun de bıçaklasalar durun bile demem / müdahele etmem
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

O kadar zabıta ve insanlar da seyirci kalmış.. 

Orda ben olsam ben de bulasmazdim bu adama ,polisi arardim sadece ,herkesin coluk cocugu var ,ayirmaya calisirken ölen var ,katil olan var ..

Her gecen gun insanimiz daha bi piskopatlasiyo,disarisi daha bi tehlikeli olmaya basliyo,bunun sosyo-ekonomik bircok sebebi var illaki
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Bu haberi sabah okudum. Çok canım sıkıldı.Çocuğa denk gelmiş.Gelseydi aynı cüssede bir motorcuya.Abi ayağına yatardı.Ben o çocuğun yerinde olsam kaskı çıkarmazdım.Zaten niyet belli.Kaskı çıkarmak büyük hata.Trafikde asla kaskımı çıkarmam.Zaten benim kaskın klipsleri söksende çıkmaz.Önce çeneyi açmalısın.Direk kafayı gömerdim.Benim kaskın önü sivri zaten.Vurduğum yerden ses gelir.Ondan sonra malum yere birtekme.Olay tamam.İsterse dev olsun akşama kadar kendine gelemezdi.Motordan indim diyelim eve girenekadar kaskımı çıkarmam.Alışkanlık olmuş.Başka bir nedeni yok.

Birde şuvar.Motor kullanıyorsan araç şöförlerinin seni düşman olarak gördüğünü aklından hiç çıkarmıyacaksın.O nedenle araçlara yaklaşmıcaksın ve hata yapmıyacaksın.O kavga pozisyonuna düşmemeye çalışacaksın.Birinde silah olur gelir o sinirle sıkar.Trafikde binbirçeşit adam var.Zaten normal insan şöför koltuğuna oturunca yada motora binince birden evrim geçiriyor.Sanki binmeden önceki o değil.Çok sinirlenmemek lazım.Vurdun öldü diyelim.Bir ömür onun pişmanlığı.Sonra evin barkın çocuğun.Bunun birde ahiret olayı var.Uzak durmak lazım.Ama sen uzak durdukcada üzerine üzerine geliyorsa artık onada yapacak çok birşey yok.Burasıda bam teli oluyor.

Yolverme falan bahane.Büyük ihtimal adam zaten dolmuş.Motorcu çocuğuda dişine kestirmiş.Genç bir delikanlıya tokat atmak.Çok utanç verici.Bu çocuğun yerinde olsam güzel bir avukat bulurum.Zaten kayıtlarda var.Binbirçeşit dava açar bunu süründürürüm.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Malesef olaya karışan arkadaş olayın nasıl yaşandığını yazmış kendisi.Bende buraya ekliyorum ama sıkıntı olursa silinebilir.Neticede başka bir formdan alıntı olsada herkesin girip okuyabildiği biryer.Telif hakkı olma olasılığıda yoktur heralde.Haber ve haberin uzantısı oluyor.En azından neler yaşanmış birinin ağzından öğrenmiş olduk.

"Selamlar arkadaşlar. Videodakı montlu ve uzun şahıs benim. Olay naklen şu şekilde oldu. Adamlar benim şeridime geçip neredeyse ezeceklerdi son anda kaldırımın kıyısından geçip devam ettim zaten 2 motorduk arabanın önünden kaçarken elimi kaldırıp sitem ettim oha üzerime çıksaydın tarzında. yaklaşık 1-1,5 km sonra ışıklarda önümüzü kesip üzerime saldırdı ayaklığımı açamadan devirdim motoru adamlarda silah olduğu için tek bir yumruk bile atmadık mevzu kapansın bitsin istedik zaten iş yolnda idik. Böyle ..... kopuklarla kaybedecek ne vaktim ne de canım var!!! Yargı da maşşallah işini4 4 lük yaptığı için böyle magandalar elini kolunu sallaya sallaya ahkam kesiyorlar. Orada o iki şahısı da haşamat etmesini herkesin bildiği gibi ben de bilirdim ama benim delikanlığım ne silahtan ne de bıçaktan orada R yapmak zorunda kaldım çünkü adamlar SİLAHLI idi..."

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Fatih Sarıkaya yazdı:

Selamlar arkadaşlar. Videodakı montlu ve uzun şahıs benim. Olay naklen şu şekilde oldu. Adamlar benim şeridime geçip neredeyse ezeceklerdi son anda kaldırımın kıyısından geçip devam ettim zaten 2 motorduk arabanın önünden kaçarken elimi kaldırıp sitem ettim oha üzerime çıksaydın tarzında. yaklaşık 1-1,5 km sonra ışıklarda önümüzü kesip üzerime saldırdı ayaklığımı açamadan devirdim motoru adamlarda silah olduğu için tek bir yumruk bile atmadık mevzu kapansın bitsin istedik zaten iş yolnda idik. Böyle ..... kopuklarla kaybedecek ne vaktim ne de canım var!!! Yargı da maşşallah işini4 4 lük yaptığı için böyle magandalar elini kolunu sallaya sallaya ahkam kesiyorlar. Orada o iki şahısı da haşamat etmesini herkesin bildiği gibi ben de bilirdim ama benim delikanlığım ne silahtan ne de bıçaktan orada R yapmak zorunda kaldım çünkü adamlar SİLAHLI idi...

Adam MAALESEF HAKLI.

Bireysel silahlanma (ruhsatlı/ruhsatsız) o kadar arttı ki, kimse kimseye bulaşmaya cesaret edemiyor. Bulaşmasın zaten. Fakat bunlar gibi magandalar yüzünden üzücü ve bu tarz olaylar yaşanıyor. 

Adalet sistemimiz yüzünden bu saatten sonra kimse kimseye karışmaz. Şahsen ben de.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Kaza değil ama, yol verme konusunda kavga çıkıyor. Otomobil sürücüsü motorsiklet sürücüsüne herkesin ortasında tokat atıyor, karakola gidelim diyenleri tehdit ediyor. Sonra motorsiklet sürücüsünü kovalıyor, kaskını gasp ediyor, yere fırlatıyor. Bu adama bu cesareti veren adalet sistemimize tebrikler...

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/istanbulda-trafik-magandasi-teror-estirdi-6083664/

farkında değiliz, sokak adaleti artık yaşamın bir parçacı ülke genelinde. bu dangalağa seyrici kalan gerek zabıta gerekse hala duyarsız kalırsa kolluk güçleri için de bir yaptırım yok ayrıca.. Bu dangalağın bu cesareti bulması çok ciddi önlem alınması gereken bir sosyolojik facia

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Adalet sistemi çökmüş bir ülkede daha kötü günler bizi bekliyor. Savcı ve hakimler dava dosyalarını okumuyor bile. Her yer dosya evrak. Okumaya vakit yok. Çabuk çabuk geçiştirilmeye çalışılıyor. Ya sosyal medyada birileri olayı gündeme getirecek ya da hakim savcı tanıdığınız olacak. Sonuç bu işte. 

Bir olayda davalı kişi salınıyor. Sonra sosyal medyada gündem olunca ceza evine koyuluyor. O zaman neden salındı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İki araç yarışıyor şehir içinde, cinayet gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Allah rahmet eylesin, araçlar hızlı ama yayalar da kusurlu sanırım.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Mert Gulkokan yazdı:

yaya suçlu olduğu için serbest bırakıldı ama psikolojik olarak çok etkilenmiş adam

En çok korktuğum olay, Allah kimseye yaşatmasın.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Şehir içinde hızlı gideni affetmeyeceksin, çocuk çıkar ,yaya çıkar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Allah rahmet eylesin, araçlar hızlı ama yayalar da kusurlu sanırım.

50-50 kusurlu gibi.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Cinayet. Bugün Kayseri’den geldi video. Biri kontrolsüz, biri sağdan çok hızlı geliyor

https://vimeo.com/534325025

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Cinayet. Bugün Kayseri’den geldi video. Biri kontrolsüz, biri sağdan çok hızlı geliyor

https://vimeo.com/534325025

Dün iki kaza haberi var, ikisi de çok kötü. Diğerinde iki ölü var. 

https://www.sondakika.com/haber/haber-son-dakika-haberleri-kayseri-de-demir-yuklu-kamyonete-carpan-hafif-14050058/

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bize hiç olmaz gibi geliyor ama çok kolay kaza yapmak çok anlık bir şey. Trafiği ciddiye almak lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gebze kazalarda bi level ileride. Maddi hasarlı kazada baktın yaralı ölü yok silah çekip birileri ya ölüyor ya da yaralanıyor

• Mutlu 4
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Servet Aydın yazdı:

Gebze kazalarda bi level ileride. Maddi hasarlı kazada baktın yaralı ölü yok silah çekip birileri ya ölüyor ya da yaralanıyor

Yani vurursun eyvallah da ayağa kalkarsam bittin diyor.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Kenan Çağıran yazdı:

Şu kazalara bakar mısınız? İbretlik.

https://youtu.be/H4raVjexhBE

Kazaların çoğunda tarafların biri ya da ikisinin gözü hiç görmüyor gibi.

Muhtemelen telefon, alkol, belki ikisi de bir arada.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...