İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Önder Özcan

Ya anlamadığım, çarpan araç o kadar hızlı değil. Nasıl duramıyor, nasıl o kadar uzun kayarak gidiyor. (abs siz araç belli).

Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Ya anlamadığım, çarpan araç o kadar hızlı değil. Nasıl duramıyor, nasıl o kadar uzun kayarak gidiyor. (abs siz araç belli).

Lastikler, frenler, abs vs. birçok eksik sayılır. Bir de, sanırım önde yapılması gerekenler varmış, aradan çıksın istemiş [emoji28]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sesli izle. Zaten lastik sesi var ve ikincisi adamın çıkacağını öngörüyor. Gel gel diyor. Vuran araç palio veya linea sanki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Önder Özcan yazdı:

Kış lastiği vs ile fren mesafesi uzuyor evet, frenleri zayıf geldi bana da. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Önder Özcan yazdı:

duramaz, seyir halinde iken mt ler garip şekilde uzar.

vesile ile abs olsaydı daha da yüksek hızla çarpardı, zaten abs nin görevi kaçış manevrası yaptırabilmek

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bence vuran son ana kadar taksinin duracağından ümitliydi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

duramaz, seyir halinde iken mt ler garip şekilde uzar.

vesile ile abs olsaydı daha da yüksek hızla çarpardı, zaten abs nin görevi kaçış manevrası yaptırabilmek

Telefonla kayıt yapmasa belki freni bırakıp manevra yapabilirdi...

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sani Gerşon yazdı:

Telefonla kayıt yapmasa belki freni bırakıp manevra yapabilirdi...

Telefon tutacakta takılı elinde değil sanki

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bence vuran son ana kadar taksinin duracağından ümitliydi

konfiçyusu benimsemiş gibi geldi bana, zevkine vardı anın

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Önder Özcan yazdı:

Abi nasıl oluyor bilmiyorum ama zeminden zemine lastikten lastiğe mutlaka fark ediyor. Başka yerde zamk gibi yapışan Focusu, biri önüme kırdığında durduramamış adamın kapısına çarpmıştım, videosu vardı.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Abi nasıl oluyor bilmiyorum ama zeminden zemine lastikten lastiğe mutlaka fark ediyor. Başka yerde zamk gibi yapışan Focusu, biri önüme kırdığında durduramamış adamın kapısına çarpmıştım, videosu vardı.

Yollar bazen çok tozlu olabiliyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Şimşek yazdı:

Başka yerde zamk gibi yapışan Focusu, biri önüme kırdığında durduramamış adamın kapısına çarpmıştım, videosu vardı.

farkı şurada, birinde istemli olarak önceden hazırlanıyor bünye, diğerinde ani gelişen olayda, 10 araba boyu ötede de olsa gidip toslanıyor

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Servet Aydın yazdı:

Sesli izle. Zaten lastik sesi var ve ikincisi adamın çıkacağını öngörüyor. Gel gel diyor. Vuran araç palio veya linea sanki

Sesli izledim zaten, fren ve kayma. O yüzden şaşırdım. Frene basıyor, aşırı hız yok, deli gibi kayıyor. Linealarda abs var, bence tofaşk türevidir, o kadar kaydığına bakılırsa.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Videoya alanda sanki bilerek vurmuş gibi

Bir de, sanırım önde yapılması gerekenler varmış, aradan çıksın istemiş [emoji28]

İnşallah arka tamponda da yapılacak yer vardır [emoji3]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Önder Özcan yazdı:

Sesli izledim zaten, fren ve kayma. O yüzden şaşırdım. Frene basıyor, aşırı hız yok, deli gibi kayıyor. Linealarda abs var, bence tofaşk türevidir, o kadar kaydığına bakılırsa.

Linea gibi arabanın içi, abs bir şekilde iptal olmuş olabilir. Bana kış lastiği var gibi geldi çayk ediyor durmuyor araba. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Araba linea değil. Gösterge fiesta fun u andırıyor. Mazgallar daciayı ayna ayar kısmıda japonları hadi bakalım.18e12514b5e84938b55e5fc90736d966.jpgab149f76a14c2aaff276b36fd30f6efe.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

geçen mevzusu olmuştu, gayet teknoloji,k bir araç, duramaz bu mesafelerde... fark ettikten sonra

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Vuran Mini Cooper Countryman. Otomatik fren sistemi olmayan modelleri var eski kasalarda. Muhtemelen teknolojik değildi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Otomatik fren sistemi olmayan modelleri var

o hızda otm bir fren sistemi yok ayak gaz pedalında ise zaten sistem yok milyorluk arabalar hariç

Sani Gerşon yazdı:

. Muhtemelen teknolojik değildi.

2005 modek üstü teknolocik bizim çevrede. 1995 ler yeni taze kasa hatta. 200 bine boyasız daçya kalmadı

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Arkadan vuran haksızdır. Hadi bakalım :) 

trafik güvenliğini tehlikeye sokma kabahatine girer mi bilinmez

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

ayak gaz pedalında ise zaten sistem yok milyorluk arabalar hariç

Benim araba milyonluk muymuş :shok:

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Arkadan vuran haksızdır. Hadi bakalım :) 

trafik güvenliğini tehlikeye sokma kabahatine girer mi bilinmez

Arıza halleri dışında otoyolda durmak yasak. Polis bakarsa mantık olarak %50-50 olmalı derim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...