İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

• 3 hafta sonra...
Bahattin Akkaya

Abiler, güzel insanlar vakıt tamam sayılır. Yakında ülkeden ayrılacağım ama aranızdan değil. Şimdilik hoşçakalın

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Yanınıza ilaç falan alın bol bol. Özellikle antibiyotik. 2 ay hastalıktan süründü arkadaşım da en son antibiyotik vermişler. Biz isveçli değilizki. Geçmiyor işte :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yanınıza ilaç falan alın bol bol. Özellikle antibiyotik. 2 ay hastalıktan süründü arkadaşım da en son antibiyotik vermişler. Biz isveçli değilizki. Geçmiyor işte :) 

Doktor Bey benim de boğazım ağrıyor burnum akıyor ne tavsiye dersiniz:)

Bahattin Akkaya yazdı:

Abiler, güzel insanlar vakıt tamam sayılır. Yakında ülkeden ayrılacağım ama aranızdan değil. Şimdilik hoşçakalın

Kesin Volvo’dur 😍
Evet evet Volvoymuş:)

hayırlı uğurlu olsun 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Doktor Bey benim de boğazım ağrıyor 

Balata spreyi 😁😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

çinli almıştı en son onu?

Evet. Mercedes’in de en büyük hissedarı olurlar kendileri :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Evet. Mercedes’in de en büyük hissedarı olurlar kendileri :) 

vesile ile türk mercedes e felan başvurusanız, benim gibi Almanca testindeki hatalı soruları kağıda not olarak yazmayın, işe almıyorlar sonra :) meğer mülakatı yapan hazırlamış o testi  :f1:

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

vesile ile türk mercedes e felan başvurusanız, benim gibi Almanca testindeki hatalı soruları kağıda not olarak yazmayın, işe almıyorlar sonra :) meğer mülakatı yapan hazırlamış o testi  :f1:

Aynı durumu yaşadım yazılı sınavda bu soru eksik deyince, mülakatta sen niye bize başvurdun falanca yere başvursaydın dedi adı adil olan....

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Bahattin Akkaya
Emre Şimşek yazdı:

Doktor Bey benim de boğazım ağrıyor burnum akıyor ne tavsiye dersiniz:)

Kesin Volvo’dur 😍

hayırlı uğurlu olsun 

Çok teşekkür ederim Emre Bey selamlar saygılar

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bahattin Akkaya
Metin Uzunoğlu yazdı:

Aynı durumu yaşadım yazılı sınavda bu soru eksik deyince, mülakatta sen niye bize başvurdun falanca yere başvursaydın dedi adı adil olan....

Maalesef bu ve benzeri durumlar sadece Türkiye'de oluyor. Herkes mi ezik olur bu yabancı dil konusunda. Hatta sizlere yakın arkadaşımın başından geçen bir olayı anlatayım.

Yabancı sermayeli bir firmaya iş görüşmesine gitti oradaki müdürle görüştü. Görüşme sonrasında yabancı dilinin çok iyi olmadığını söyleyip görüşmeden ayrılıyorlar. Aradan bir kaç gün sonra yabancı olan müdür de görüşmek istiyor. (Daha önce telefonda kısa bir görüşme yapmışlardı) Bizimki gidiyor görüşmeye ve gayet güzel geçiyor iş teklifinde bulunacağını söylüyor bizim yabancı amca (Hollandalı). Bizimki de bir önceki görüşmede Türk müdürün ingilizcemi yeterli bulmadı sorun olmasın diye söylüyor. Hollandalı amca cevabı yapıştırıyor; Bu Türkleri bazen anlayamıyorum kendi ingilizcesini geliştirebilmek için ona bir sürü özel ders aldırdık ve bence senin ingilizcen çok daha iyi seviyede diyor ve iş teklifini yapıyor.

Yani Türkiye'de bir kişiyi ezmek çok seviliyor dil konusunda yurt dışında ise buna ayıp gözüyle bakıyorlar.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bahattin Akkaya yazdı:

Hollandalı amca cevabı yapıştırıyor; Bu Türkleri bazen anlayamıyorum kendi ingilizcesini geliştirebilmek için ona bir sürü özel ders aldırdık ve bence senin ingilizcen çok daha iyi seviyede diyor ve iş teklifini yapıyor.

Yani Türkiye'de bir kişiyi ezmek çok seviliyor dil konusunda yurt dışında ise buna ayıp gözüyle bakıyorlar.

bunlardan otosan da çok vardı :rofl: , lakin işe gireceklerin de böyle bir hollandalı müdür şansları olmadı

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Bahattin Akkaya yazdı:

Maalesef bu ve benzeri durumlar sadece Türkiye'de oluyor. Herkes mi ezik olur bu yabancı dil konusunda. Hatta sizlere yakın arkadaşımın başından geçen bir olayı anlatayım.

Yabancı sermayeli bir firmaya iş görüşmesine gitti oradaki müdürle görüştü. Görüşme sonrasında yabancı dilinin çok iyi olmadığını söyleyip görüşmeden ayrılıyorlar. Aradan bir kaç gün sonra yabancı olan müdür de görüşmek istiyor. (Daha önce telefonda kısa bir görüşme yapmışlardı) Bizimki gidiyor görüşmeye ve gayet güzel geçiyor iş teklifinde bulunacağını söylüyor bizim yabancı amca (Hollandalı). Bizimki de bir önceki görüşmede Türk müdürün ingilizcemi yeterli bulmadı sorun olmasın diye söylüyor. Hollandalı amca cevabı yapıştırıyor; Bu Türkleri bazen anlayamıyorum kendi ingilizcesini geliştirebilmek için ona bir sürü özel ders aldırdık ve bence senin ingilizcen çok daha iyi seviyede diyor ve iş teklifini yapıyor.

IELTS içinde aynı sıkıntı var. Mayıs gibi gireceğim özel hocam "inşallah Türk'e denk gelmezsin acımaları olmuyor direkt puan kırıyorlar oysa yabancılar ses kaydında geçmesin diye sana el işaretleri ile bile yardımcı olabiliyor bazen" demişti. Misal bir öğrencisi para - miktar kelimesini unutunca ingiliz öğretmen hemen işaret parmağı ile orta parmağının uçlarını baş parmağına sürtmüş. Para para dercesine. Bizim millette bir anlayış var. Kendisinin çektiği sıkıntının aynısını ondan sonra gelen de çeksin istiyor. Askerde devrecilik, polisiyede çarpma, Stajyerine karşı işveren, altında ki elemana karşı patron, öğretmene karşı müdür. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bahattin Akkaya
Çağrı Alaf yazdı:

IELTS içinde aynı sıkıntı var. Mayıs gibi gireceğim özel hocam "inşallah Türk'e denk gelmezsin acımaları olmuyor direkt puan kırıyorlar oysa yabancılar ses kaydında geçmesin diye sana el işaretleri ile bile yardımcı olabiliyor bazen" demişti. Misal bir öğrencisi para - miktar kelimesini unutunca ingiliz öğretmen hemen işaret parmağı ile orta parmağının uçlarını baş parmağına sürtmüş. Para para dercesine. Bizim millette bir anlayış var. Kendisinin çektiği sıkıntının aynısını ondan sonra gelen de çeksin istiyor. Askerde devrecilik, polisiyede çarpma, Stajyerine karşı işveren, altında ki elemana karşı patron, öğretmene karşı müdür. 

Bende yaşamıştım benzer bir durum. 6 altı almam gereken sınavda Türk gelmişti ve 5,5 ta kalmıştım. Umarım gönlünüzce olur 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Emre Şimşek yazdı:

Kesin Volvo’dur 😍

Volvo deyince aklıma bu geliyor. Ama  markaları kötüleme olmasın, gerekirse silinsin. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Bahattin Akkaya yazdı:

KArşınızdaki inigiliz değilse iyi ingilizce sıkıntı oluyor. Basit kolay anlaşılır orta derece her yerde makul oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Murat Gedik

Düzce'de feci kaza: 30 araç birbirine girdi, İstanbul yönü kapandı. Yola çıkacak olan arkadaşlar dikkatli olsunlar.

FJyCi8fX0AEabZv?format=png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Çağrı Alaf

e7zlro0.jpg

Büyükbabamın yaşadığı kaza. Anneannem ile beraber seyehat ederken arkadan kamyon vuruyor. Şükür ki anneannem arka değil ön koltukta oturuyordu büyükbabam ise yol sormak için araçtan inmişti.

• Şaşkın 1
  • Üzgün 12
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Çağlar Bayur yazdı:

geçmiş olsun belde boyunda sıkıntı yok umarım

Sağol abi, Anneannem yeni dizinden ameliyat olmuştu, o sarsıntı ile olmuş olacak ki yaraları biraz hasar almış ancak doktor her şeyin yolunda olduğunu söyledi çok şükür.

İlkay Başaran yazdı:

Geçmiş olsun

Sağolasın İlkay Abi 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...