İçeriğe Yönlendir

Tablet Seçimi, Ürün, Donanım Ve Fiyat Tavsiyeleri

Engin Deniz

Recommended Posts

Uğur Çınar

önce düştü dış ekran çatladı bu kullanıcı kusuru, sonra açılıyorken dondu kaldı, forumlada benzer sorunları okudum, bazı bios reset upgrade vs. yöntemi okudum ama zaten kırık ekranla kullanmaya değmez...

abi ben 6 aydan fazladırr kullanıyorum tavsiye etmem :D abi sendkilerin ekran ları ucuz 100 150 arası yapılıyor ama değmez bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Özellikleri cezbediyor ama demeden de edemiyorum. Fiyat olarak beyazını en uygun 350TL'ye buldum.

en uygunu hepsi burada gördüğüm benim

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

en uygunu hepsi burada gördüğüm benim

Ben de sonradan fark ettim. Sipariş verdim. :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Ben de sonradan fark ettim. Sipariş verdim. :D

aldınız mı :D benim de almaya niyetim var paramı ayarlayabilirsem hafta ya alabilirim detayları bekliyroum :D

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

aldınız mı :D benim de almaya niyetim var paramı ayarlayabilirsem hafta ya alabilirim detayları bekliyroum :D

Çoktandır niyetim vardı. Gözümü kararttım ve aldım. :D  Piyasada o kadar tablet var ki insanın kafası dönüyor seçerken. :oghk: En kısa zamanda detayları yazarım.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Çoktandır niyetim vardı. Gözümü kararttım ve aldım. :D  Piyasada o kadar tablet var ki insanın kafası dönüyor seçerken. :oghk: En kısa zamanda detayları yazarım.

iki gündür bakınıyorum bende :D daha doğrusu bes ay oldu :D baktıklarımın hepsi birbirlerine yakın modelleridi ama bu onlarda baya üstün  cihaz  kanımca bu galaxy tab 3 den üstün gibi geliyor özellik bazında :D :D 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Dark marka tabletleri şu sıra hiç önermiyorum..Gelen partilerin birçoğunda şarja takılmadan açılmama sorunu var..Bu sorunu bildikleri halde bu şekilde satış yapılıyor sonra teknik servislerde siz mağdur oluyorsunuz.. İnca da kasa yapısı bakımından diğer alternatife göre bence zayıf kalıyor..Artes teknik servis bazında yine bu markalar içinde en iyisi ayrıca üründe oldukça kaliteli.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Dark marka tabletleri şu sıra hiç önermiyorum..Gelen partilerin birçoğunda şarja takılmadan açılmama sorunu var..Bu sorunu bildikleri halde bu şekilde satış yapılıyor sonra teknik servislerde siz mağdur oluyorsunuz.. İnca da kasa yapısı bakımından diğer alternatife göre bence zayıf kalıyor..Artes teknik servis bazında yine bu markalar içinde en iyisi ayrıca üründe oldukça kaliteli.

abi garanti önemli bu konular da bide servis ağıda en içlerinde dandik olanları kanımca exper kaç tane servisine gitsen ne deneyiml, eleman nede ilgi normal bilgisayarcıdan bozma servis yerleri mevcut :D :D D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Çin malı tabletler önerilmiyor, exper ve acer gibi bilinen markalarda önerilmiyor. Ne alacağız o zaman... Tek yol Samsung gözüküyor o zaman

Ben kendim 2 yıldır çin malı bir tablet kullanıyorum.. Türkiye piyasasında yok. Markası ONDA.. Bu marka Çin in SONY si olarak bilinen bir marka..Bulup alabilirseniz çok memnun kalırsınız.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Abi benim aklımda 105 nolu mesajdaki acer marka tableti almak var. Sanırım bu gidişle alacağım :)

Hayırlısı olsun :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
  • 1 ay sonra...
Koray Ceylan

200 TL lik cihazlara bakmayın bile ucuz mal alıcak kadar zengin değilseniz hem telefon hem tablet samsung p6800 700 tl civarında ipad den daha iyi

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

200 TL lik cihazlara bakmayın bile ucuz mal alıcak kadar zengin değilseniz hem telefon hem tablet samsung p6800 700 tl civarında ipad den daha iyi

Nesi daha iyi ?

Yorum bağlantısı
Koray Ceylan

Nesi daha iyi ?

Teknik olarak ayrıntıya girmeden ki karşılaştırma yapan siteler var rahatlıkla bulursunuz ebat ve sim kart girişi (telefon olarak kullanma imkanı var) samsung galaxy 3 p6800 7.7 tableti bana göre öne çıkartıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Samsung Tab 3 - 7" modelini oğluma aldım. Performans olarak çok iyi. 

Şuana kadar oynayamadığımız oyun yok.

http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/tablet/SM-T2100ZWATUR

ben daha çin tableti almam, rom lar sorunlu, kilitlenme sık yaşanıyor, teknik destek yok, çoğunun distribütörü telefona çıkmıyor..... varsın ekran 7 olsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi merak ettiğim real racing 3 ü çalıştırabiliyor mu ?

Çalıştırıyor.

ben daha çin tableti almam, rom lar sorunlu, kilitlenme sık yaşanıyor, teknik destek yok, çoğunun distribütörü telefona çıkmıyor..... varsın ekran 7 olsun

Sorun dandroidte :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

çağlar abi sonuna kadar katilıyorum rom sorunları nı bi çözseler bir çok markalara kök söktürecekler 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Teknik olarak ayrıntıya girmeden ki karşılaştırma yapan siteler var rahatlıkla bulursunuz ebat ve sim kart girişi (telefon olarak kullanma imkanı var) samsung galaxy 3 p6800 7.7 tableti bana göre öne çıkartıyor.

Samsung'un hinliği de bu zaten, işe yaramayan özellikleri göz boyayıp işe yarıyormuş gibi sunması.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Abi merak ettiğim real racing 3 ü çalıştırabiliyor mu ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...