İçeriğe Yönlendir

Tablet Seçimi, Ürün, Donanım Ve Fiyat Tavsiyeleri

Engin Deniz

Recommended Posts

Yasin Şıracı

Dediğiniz fiyat aralıklarındaki tabletlere bulaşmanızı tavsiye etmem. Oğluma dedesi bu fiyat aralığında bir tablet aldı. Daha 1gün bile geçmeden kaldırıp bi kenara attı bu hiçbir işlem yapmıyor diye. Paranızlan rezil olmak , sinir olmak istemiyorsanız bu fiyattakilere bulaşmayın. Tabi bütçe kısıtlı olunca yapacak birşey yok. Tavsiyem bulaşmayın.

Yorum bağlantısı

Katiliyorum. Bende almistim. 2 gun sonra burda sattim. Arkadasin ekinde kaldi alir almaz. Ben dun Servet abiye sattim cift cekirdekli o bile bana zul geliyordu.

Yorum bağlantısı
Metehan Özçelik

Bugün tekrar tabletlere bakınıyordum ve Casper tablet gördüm.. 1.8ghz çift çekirdek 8gb hafıza 1gb ram olduğunu ve casper olduğunu görünce inceledim ve hoşuma gitti 249tl'ye aldım inşallah pişman olmam..

Casper-Nirvana-Tablet-7-3.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

"Telpa" tablet alın :)

sim kartlı android tablet ne var? büyük ekranlı? ve ucuz? (babaya vs)

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

güzel cihaz kendim kullanıyorum şu an son güncelleme yayınladılar kendi sitesinde güncelleyip kullanın 

http://forum.donanimhaber.com/m_76940793/tm.htm

buradan da takip edebilirsiniz

Bu forumu okuduktan ve güncelleme geldiğini öğrendikten sonra karar verdim.Sizden de övgü alınca doğru yapmışım dedim :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2 adet PRC tablet aldım, her ikisinde de işlemciler hızlı ekranlar ips vs. yazılar vardı, ikisi de dondu kaldı, rom çökmesi ve yeniden yüklenmesi ile tanıştım, birisinini rom u daha yayınlanmamış, ne distribütörü telefona çıkıyor servis çoktan istifa etmiş gitmiş....

7inch samsung tab3 aldım, güya daha yavaş işlemcili ve nispeten basit ekranlı, kullanımda katalog verisine göre 5 kat hızlı olması gerken çinlileri fena dövüyor, pili mükemmel, ben bir daha bilindik markadan şaşmam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bu forumu okuduktan ve güncelleme geldiğini öğrendikten sonra karar verdim.Sizden de övgü alınca doğru yapmışım dedim :)

bende o forumu okuduktan sonra aldım :D memnunum :D şu anlık sıkıntı çıkmadıkca :D

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

2 adet PRC tablet aldım, her ikisinde de işlemciler hızlı ekranlar ips vs. yazılar vardı, ikisi de dondu kaldı, rom çökmesi ve yeniden yüklenmesi ile tanıştım, birisinini rom u daha yayınlanmamış, ne distribütörü telefona çıkıyor servis çoktan istifa etmiş gitmiş....

7inch samsung tab3 aldım, güya daha yavaş işlemcili ve nispeten basit ekranlı, kullanımda katalog verisine göre 5 kat hızlı olması gerken çinlileri fena dövüyor, pili mükemmel, ben bir daha bilindik markadan şaşmam.

Çoluk çocuğun eline de pahallı birşey vermek istemedim Çağlar Bey. :) Kullananlar oldukça memnundu , umarım sıkıntı yaşatmaz.

Yorum bağlantısı

Sizce hangisi ;

Samsung Tab 3 8.0 (8inç) - 1,5 ghz, 1,5 gb ram - 5mp kamera

Samsung Tab 2 10.1 (10.1 inç) - 1 gb ram - 1 ghz hız - 3 mp kamera

fiyatları hemen hemen aynı.

Bence 8 inç olanı gibi

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sizce hangisi ;

Bence 8 inç olanı gibi

Basit sormuşsun :p Sen cevap ver, boyu mu işlevi mi? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Sizce hangisi ;

Bence 8 inç olanı gibi

8" iyi.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bende şuan artes q812 nin yazılımını güncelleştirmekteyim :)

engin abi nasil memnunmusun şarj süresi nasil sende ?

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

engin abi nasil memnunmusun şarj süresi nasil sende ?

Ben kıza aldığım için dolapta saklıyorum doğum günü gelene kadar :biggrin: İlk gün güncellemeyi yaptım ,gece onikiden sonra açıp bir yarım saat inceliyorum aleti :) Bir haftada %80 ne düştü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Ben kıza aldığım için dolapta saklıyorum doğum günü gelene kadar :biggrin: İlk gün güncellemeyi yaptım ,gece onikiden sonra açıp bir yarım saat inceliyorum aleti :) Bir haftada %80 ne düştü.

engin abi ekran parlaklığı nı en kısığa alırsın :D feci farkediyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Linkteki tablet özelliklerine göre çok iyi.

http://www.n11.com/onda-v812-8-ips-ekran-4-cekirdek-android-tablet-bilgisayar-P16100014

4 çekirdek, 2 gb ram, 1.2 ghz hız. 8 inç.   Yanında philips kulaklık hediyeli.

1.5 yazmışlar ama yanlış.

Yine de çok çok iyi. Kampanyalı fiyat ve 11 taksit. 

Ben kullanmadım ama forumda onda kullananlar çok memnun. Türkiyede Artes diye satılıyor zaten. Bu ürünün Türkiyede'ki adı Artas v812 sanırım. Artes 2 mp bu 5 mp.

Ben çok geldim gittim almak için ama sonunda Samsung Tab 3 8.0 (T310) aldım. Çift çekirdek 1.5 ghz. 1.5 gb ram. 

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Linkteki tablet özelliklerine göre çok iyi.

http://www.n11.com/onda-v812-8-ips-ekran-4-cekirdek-android-tablet-bilgisayar-P16100014

4 çekirdek, 2 gb ram, 1.2 ghz hız. 8 inç.   Yanında philips kulaklık hediyeli.

1.5 yazmışlar ama yanlış.

Yine de çok çok iyi. Kampanyalı fiyat ve 11 taksit. 

Ben kullanmadım ama forumda onda kullananlar çok memnun. Türkiyede Artes diye satılıyor zaten. Bu ürünün Türkiyede'ki adı Artas v812 sanırım. Artes 2 mp bu 5 mp.

Ben çok geldim gittim almak için ama sonunda Samsung Tab 3 8.0 (T310) aldım. Çift çekirdek 1.5 ghz. 1.5 gb ram. 

ben artes olanı nı kullanıyorum sıkınıtı yok tek farkı sanırsam  kamerası bu rakam alınabilecek tabletlerde biri

Yorum bağlantısı

Valla cinli tabletler bu işin hakkını vermiyor. Ama onda hakkında olumlu düşünceler var. Ben cesaret edemedim.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Valla cinli tabletler bu işin hakkını vermiyor. Ama onda hakkında olumlu düşünceler var. Ben cesaret edemedim.

abi bende cesaret gösterip aldım  :D  kullanıyorum sıkıntı yok en güzeli güncellemeler geliyor

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

2 bg ram ve 4 çekirdek hakkını veriyor mu ?

ram veriyor :D 1.3 gb hep free işlemci sadece oyun açılışların da yavaş gerisinde sıkıntı yok  son güncelleme çıktı daha yüklemeim ondan sonra sı nasil olur bilemem ama fiyatın hakkını veriyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...