İçeriğe Yönlendir

Iphone 4G/4S Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Onur Demir

Recommended Posts

• 4 hafta sonra...
Hüseyin Matur

Bir telefon hakkında konuşacak 482 mesajı nerden buldunuz ya.. :D

Telefon bu sonuçta, alo diyorsun, alo diyor..

ha bir de bugün farkettim ki, ayfon kullananların sesleri kötü geliyor :p

Bazıları bir tek onu yapmıyor, öyle bir cihaz bu. :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

iphone 4s ile bu forma üye girişi yapamıyorum.acaba neden olabilir????

Mobil temada sıkıntı var galiba. Ya forumun en altına gelip, tema değiştireceksiniz ve IP.Board seçeceksiniz, yada üye olmayanlara kapalı (örneğin Toplantı ve Etkinlikler) forumuna girmek ister gibi tıklayın, başka bir giriş ekranı gelecek. O ekrandan giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

O zaman mobil temadan çıkın, esas temaya yani bilgisayarda gördüğünüz şekildeki temaya geçin. Giriş yapın, sonra dilerseniz tekrar mobil temaya geçebilirsiniz.

Yorum bağlantısı

Mobil temada sıkıntı var galiba. Ya forumun en altına gelip, tema değiştireceksiniz ve IP.Board seçeceksiniz, yada üye olmayanlara kapalı (örneğin Toplantı ve Etkinlikler) forumuna girmek ister gibi tıklayın, başka bir giriş ekranı gelecek. O ekrandan giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

deniyorum lakin sayfa bembeyaz boş ekran şeklinde karşıma çıkıyor.başka bir 4s de de denedim aynı şekil...

Bende Ayni Sorunu yasiyorum. Hic bir Sekilde forma giremiyorum.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Mobil temadan giriş yapamıyor olabilirsiniz. Orada sorun var. Foruma girip, en alttan TEMA DEĞİŞTİR ekranından IP.Board seçip giriş yapabilmeniz lazım.

Yorum bağlantısı
Mobil temadan giriş yapamıyor olabilirsiniz. Orada sorun var. Foruma girip, en alttan TEMA DEĞİŞTİR ekranından IP.Board seçip giriş yapabilmeniz lazım.

İphone'dan girdiğimde en alt kısımda Tema değiştir menüsü yok. Ücretsiz IP.Board edinin diyor. Onu seçiyorum direk APP Store'a yönlendiriyor. IP.Board'ı da yüklüyorum, üyelik falan bir sürü şey istiyor.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

heeee iPhone mu? O zaman olmaz tabi tease.gif telefonu androidle değiştirin :p

Şaka bir yana benim verebileceğim başka öneri kalmadı :)

Yorum bağlantısı

heeee iPhone mu? O zaman olmaz tabi tease.gif telefonu androidle değiştirin :p

Şaka bir yana benim verebileceğim başka öneri kalmadı :)

Android mi, Yanından bile geçmem :p

ya dün Ipad'le denedim sıkıntı yok, kullanıcı giriş ekranını açıyor, ama Iphone çakıyor. :) Yardımın için çok teşekkürler,

Başka bilen varmıdır Acabaa :unsure2:

Yorum bağlantısı

chrome den denedim şimdi giriş yapıyor iphoneda

Erdem, Çok teşekkür ederim. Chrome'u denememiştim hiç. Yardımın için sağol. :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aaaa flash kısımlarda ne yazıyor okuyamadım, normal versiyonu açamıyormu bu ayfon :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

iPhone'dan foruma login olmak isteyenlere:

Safari'yi açıyoruz. En alttaki Tam Sürüm seçeneğini tıklıyoruz.

img6057.png

zaaaaaaaaaaaaaaaa xDe :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

La biliyoruz ki yazdık... Neyi bilmiyormuşum panpa?

"zaaaaaaaaaaaaaaaa xDe" yi?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cem Işık

Şöyle bir soru sorsam? Bir arkadaşım, iphone'da özel mesaj/mail için bir bölüm olduğunu duymuş, yani örneğin belirlediğiniz bir kişiden mail/mesaj vs geldiğinde gizli bir klasöre taşıyormuş otomatik olarak..Normal mesajlar içinde görünmüyormuş. Bunun yolunu yordamını bilen var mı? Tahminim jail break ve ilaveten bir prog. gerekiyordur ama ben çözemedim..

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

new-iphone-e1343670097696.png

new-iphone-2-e1343671813955.png

new-iphone-3-e1343671948312.png

Pictures of assembled next generation iPhone leaked

The following couple of months will be all about Apple’s next generation iPhone. The company is expected to announce this device sometime in October. There have been many rumors about this device as well as leaked images of certain parts expected to be a part of this upcoming iPhone. Earlier today alleged images of a fully assembled next generation iPhone were leaked on the internet. The device in these images complies with most of the New iPhone rumors we have seen up till now.

This is not exactly the first time that alleged parts of the upcoming iPhone have been leaked. During the past few months we have seen quite a number of part leaks, including but not limited to back plates, front plates and Home buttons. Alleged parts leak have also hinted at an aluminium back for the next generation iPhone. This happens to be the first time that a fully assembled purported next generation iPhone has been shown in pictures.

Regardless of the fact that the device in these images complies with some of the major new iPhone related rumors we have seen up till now, there exists a possibility that the public version of Apple’s next iPhone will be different from the one we see here.

According to rumors, the next generation iPhone will be thinner than its predecessor, will have a larger screen than its predecessor and will have a relocated FaceTime camera. Apart from that, the next iPhone is also expected to feature a smaller 19 pin dock connector and a relocated headset jack. The device in these pictures matches what is described as the next iPhone in these pictures. The back plate on this device is two toned, which also complies with another rumor regarding this device.

At this point in time it can not be said for sure whether or not the next generation iPhone will look exactly what you see in the pictures above. Though it is safe to say that the pictures come pretty close to the real thing, which we expect to look like this after reading all the rumors about it.

http://jailbreaklegend.com/pictures-of-assembled-next-generation-iphone-leaked/

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Bu değildir inşallah , 3 ile 4 arasındaki fark gibi bir değişiklik bekliyordum ben .

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

valla görüntü takıntım yok...

öyle bişey olsa 3gs nin kasası gibi ele tam oturan oval bi kasa isterdim..

elimdeki artık eskidi ve ilk defa bi telefonu bu kadar uzun süre sıkılmadan kullandım ben...

şu anki 3gs telimi eşime bırakıp ip5 e terfi edicem inşallah..

gösteriş meraklıları almasın :p

önemli olan işletim sistemi ve donanımın optimizasyonu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yine tırt yine tırt, kırılmasın diye arkadaki pencere camını değişmişler, yazılım 3310 kılıklı ios, gelişime kapalı, tırt5 hayırlı olsun, 4000 tl. ile raflarda üst sıralara çıkar artık :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...