İçeriğe Yönlendir

Iphone 4G/4S Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Onur Demir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Tabiki değil, çıkana kadar göremeyeceksiniz zaten, ha çıkınca ne mi olur, ekran daha büyük olucak gerisi ise aynı :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Doğrudur, tüm gsm cihazları, artık çürük elmaya tokadı basar hale geldi :D

kendini tekrarlayan 3310 kılıklı çürük elma :)

e71'imle kafa kafaya değişebilirim :hahahoho:

Yazık etme, bende 3310 var onu vereyim, onu takas et, üste para bile alırsın :biggrin:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)

Telefonumla ikisini suya atacağım hangisi yüzerse o benimdir :p Ben bilmiyorum telefonum bilsin beni kurtarır belkim :hahahoho:

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Telefonumla ikisini suya atacağım hangisi yüzerse o benimdir :p Ben bilmiyorum telefonum bilsin beni kurtarır belkim :hahahoho:

İmdat siri demen yeterli, cevabıda yazayım, eşhhedü enla... diye başlar, tabii telaffuz edebilirse :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Al işte bir tane daha yeşermiş. Alabilirimmiş, ule be elindekini eskit, israf etme :p

Garip geldi bana. Albeni demiyor hiç. Güzel değişiklikler varsa alablirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Alo demek için 3000 tl, haram be..

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Al işte bir tane daha yeşermiş. Alabilirimmiş, ule be elindekini eskit, israf etme :p

Yetmiyor bu, 2 tane kullanacağım. :)

Yahu bu ayfonu aldım alalı laptop kullanmıyorum. Tel değil ki bu, bilgisayardan öte birşey.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
ömür boyunca bir araba parasını telefona yatırdığınızın farkında mısınız? :p

Manyak abi bunlar manyak :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ömür boyunca bir araba parasını telefona yatırdığınızın farkında mısınız? :p

2 sene öncesi rakamı: 30 milyar euro yatırmışız, bu rakama Tr nin en büyük şirekti olan Tüpraştan 3 adet kurulur.....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Öyle elmayla armutla işim olmaz.Olursa htc olsun.

Ben de telefonu iletişim amacı ile kullandığım için, konuşma modunda hamam spec ısırık elma taraftaı değilim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Öyle elmayla armutla işim olmaz.Olursa htc olsun.

Modlar konuyu kapatabilir arkadaşlar :p:D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yetmiyor bu, 2 tane kullanacağım. :)

Yahu bu ayfonu aldım alalı laptop kullanmıyorum. Tel değil ki bu, bilgisayardan öte birşey.

O zaman andro kullansan kendini uzayda, keşif gemisi komutanı falan sanacaksın demekki :D :D

Not: Tel değil elbette, o özelliği koymayı unutmuşlar, görüntülü görüşme bile dert, oyun makinası desek daha doğru, e bu iş içinde mesela, bu alete on basan PSP var, dolayısıyla parana yazık be hocam :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Alo demek için 3000 tl, haram be..

O kadar paraya iyi bir diz üstü + telefon alsam 2000+1000 de telefon desem daha karlı durumda olurum. Marka takıntım yoktur. Bu kadar para şahsi fikrim almazdım. Hele 4S'imi çalan şahsiyete selamlarımı yolluyorken alamam. :(

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

O zaman andro kullansan kendini uzayda, keşif gemisi komutanı falan sanacaksın demekki :D :D

Not: Tel değil elbette, o özelliği koymayı unutmuşlar, görüntülü görüşme bile dert, oyun makinası desek daha doğru, e bu iş içinde mesela, bu alete on basan PSP var, dolayısıyla parana yazık be hocam :p

Android'den geçtim ayfona. Android'e 1 hafta dayanamadım ben. :)

3000 olduğunu kim söyledi?

Şaşırmış bunlar. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...