İçeriğe Yönlendir

Iphone 4G/4S Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Onur Demir

Recommended Posts

Ayberk Arslanpir

Iphone 4s 16 gb yi kaç liraya alırsak makul olmuş olur?

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Türkiyede bu fiyata bulunmuyor demi pof :angry:

Malesef çok zor.. Belki değişmiş olabilir Alper abi daha iyi bilir,yeni geldi Amerika'dan.. Ben aldığımda 710 dolardı..

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Eyalete göre bu rakamın biraz altı biraz üstü...

Ülkeye göre de baya değişiyor galiba abi öyle mi ?

Zira bir tanıdık Çin'den ipad3 4G+WiFi deri kılıfı ile birlikte 1600 TL'ye mal etmiş..

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Merhaba, benim sordum bugün 4s aldım açtım ios 5.1 güncellemesi çıktı önerirmisiniz yoksa güncellemiyim mi

jb yapmak istiyorsan kesinlikle güncelleme..

ama benim jailbreak ile işim olmaz diyorsan hiç durma güncelle :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Valla Erdem görmeden bişey demek güç,şirketin it dept. sorup öğrenmen lazım gerekli bilgileri..

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Bu ay icerisinde 4s alacak kisiye, 5 I beklemesini onerirmisiniz? 5in cikmasi icin kesin bi tarih varmi?

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Daha 4S çıkalı ne kadar oldu ki... Apple'ın yeni çıkardığı telefonun karşısında daha yeni bir modeli bu kadar erken çıkaracağını sanmıyorum. Yani 5'i beklerseniz biraz fazla bekleyebilirsiniz :)

Haklisiniz :) arkadasimi beklemek yerine netten almaya karar verdim. Iller arasinda bariz fiyat farki mevcut. Istanbul yaklasik 200-250 tl daha dusuk. Kapali kutu pas. Kayitli sim free olduktan sora herhangi bi sorun cikabilirmi sizce?

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Haklisiniz :) arkadasimi beklemek yerine netten almaya karar verdim. Iller arasinda bariz fiyat farki mevcut. Istanbul yaklasik 200-250 tl daha dusuk. Kapali kutu pas. Kayitli sim free olduktan sora herhangi bi sorun cikabilirmi sizce?

Netten telefon alınmaz..

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Netten telefon alınmaz..

Sahibinden den. Kapida odeme ile. Diger gorustugum satici adana elden teslim edecek ama 3 hafta sonra gelecekmis cihaz

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Dert etmeyin, internette de pekala güvenir satıcılar var. Abimde Sanal Pazar'dan yurtdışı, kayıtlı, simfree iPhone 4S almıştı. Hiçbir sorun yaşamadı.

iPhone'a kadar tüm telefonları mı internetten almıştım. iPhone da yurtdışından tanıdık vasıtasıyla geldiği için netten almadım.

Faturasi ve pasaport kayit belgesi olduktan sonra bende bir sorun yasayacagimi dusunmuyorum. O yuzden bi yandan netede bakiyorum

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu ay icerisinde 4s alacak kisiye, 5 I beklemesini onerirmisiniz? 5in cikmasi icin kesin bi tarih varmi?

Ben ekim gibi çıkacak diye duymuştum. Ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kimden duydun? Kel, topsakallı, doktura adayından mı?

Yok ondan değil, onun gibi bir arkadaş daha var,o söylemişti. Ama sen tanımazsın Hakan'ım, Je t'aime'im. :p

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Anammm 40'a yaklaşan, balata sıyırıyor :D Aboooo kaçıyorum ben :) Bu arada kele selam.

Yok be, 40'a yaklaşan değil, çok ders çalışan...Kele selamını söylerim. A.S....

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Ben ekim gibi çıkacak diye duymuştum. Ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Bu konuya yorum yaptigini gorunce sende BB'den apple'a gecismi yapacaksin diye dusundum :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

ishh8.jpg

Düşündüm taşındım, sonunda benisadece İphone 4gs paklayacak, bunda karar kıldım. 3 gün oldu kullanıyorum, düşüncem şu ''neden bu kadar beklemişim'' :)

Şimdi ayfon dehşet bir makina bunu (sadece kullananlar) biliyoruz. Benim istediğim şu aleti adam akıllı kullanmayı bilmek. Kullanmayı bilmek derken orasında bir sıkıntı yok, yani doğru uygulamalarla doldurabilmek. Malum, bu cihaz yalın bir telefeon olarakta kullanılabilir, son derece ultra faydalı bir makine olarakta.. Kısacası içini doldurmak daha doğrusu nelerle dolduracağını bilmek büyük önem sarf ediyor. Hee, derseniz ki forum siteleri var bir dünya, ayfon manyağı dolu ortalıkta git oralardan ne isteren bul, yok ben ben ecnebilerle değil forumdan bu cihazı kullanıp canını çıkaran arkadaşlar ile diyalog kurmayı amaçlıyorum.

Şimdi, ayfon'cu canlar, bu cihazdan ultra yüksek performansı alabilmek, verdiğimiz paranın karşılığını fazla fazla alabilmek için, buradan (öneri - bilgi - tecrübe) alışverişinde bulunsak, ne dersiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hocaaa, şuna desene jailbreak yapacağım ama bilmiyorum :biggrin:

Caiz midir kaçak uygulamalarla doldurmak?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hocaaa, şuna desene jailbreak yapacağım ama bilmiyorum :biggrin:

Caiz midir kaçak uygulamalarla doldurmak?

Yok onu yapmayacağım ben cidtiyim. :)

Garantili mal, Allah muhafaza. Hem caiz'de değil. :p

2 maaş yatırdık, 0.99 dolar'ımı sakınacağız beaa. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Yok onu yapmayacağım ben cidtiyim. :)

Garantili mal, Allah muhafaza. Hem caiz'de değil. :p

2 maaş yatırdık, 0.99 dolar'ımı sakınacağız beaa. :)

öncelikle hayırlı olsun, doğru tercih :good1:

1- jailbreak garantiyi bozmaz.

2- 0.99 usd'lik uygulamaları bedava yüklemek değil olay, onu da yapabiliyorsunuz ama asıl olay apple'ın izin vermediği sistemsel uygulamalar yükleyebilmek.

muhtemelen cihazınızın versiyonu 5.1 veya 5.1.1'dir. her ikisi de şu an jailbreak yapılamıyor zaten.

siz kullanmaya başlayın, biraz alışın, tadını çıkarın :)

sonrası kolay...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Eh, hayırlı olsun :)

Sağolasın.

Megan ile takas düşünürüm. :)

öncelikle hayırlı olsun, doğru tercih :good1:

1- jailbreak garantiyi bozmaz.

2- 0.99 usd'lik uygulamaları bedava yüklemek değil olay, onu da yapabiliyorsunuz ama asıl olay apple'ın izin vermediği sistemsel uygulamalar yükleyebilmek.

muhtemelen cihazınızın versiyonu 5.1 veya 5.1.1'dir. her ikisi de şu an jailbreak yapılamıyor zaten.

siz kullanmaya başlayın, biraz alışın, tadını çıkarın :)

sonrası kolay...

Bilgiler ve hayırlı olsun için teşekkürler..

Hocam

Gel sen bakayım bu taraflara doğru... :)

Doğru yolu bulmuşsun... :good1:

Jailbreak işlemi illegal bir işlem değildir. (Kaynak burada)

Sadece ücretli uygulamaları ücretsiz indirmek illegaldir.

JB ile ücretsiz uygulama indirmek JB ile yapılabilecek işlemlerin sadece yüzde onudur.

Hocam sana uygun bir uygulama söyleyeyim.

Ezan Alarmı PRO mesela...

Bu da linki

Vallaha sana uygun başka da app bilmiyorum... :)

Hocam

Yalnız konunun başına koyduğun resimler iPhone 4S'e ait değil. Onlar iPhone 4 resmi...

Jailbreak yaptırsak uygulamaları bedavaya düşürme vs. bunlara girmenin dışında bir dünya iş var diyorsun yani. Öylemi?

Sen beni biraz daha tanısan, o zaman ezan uygulamasının yanında neler önerebilirdin az çok fikir sahibi olabilirdin. N'apsak Eskişehir ayfon buluşması (mı) yapsak. :)

Tavsiye ettiğin pro değilde ben şunu yükledim.

www.mobilexsoft.com

Namaz vakitleri lazım sadece bana. Ezan uyarılarının tümünü kapadım. Ayrıca içinde kütüphane var Kuranı Kerim vs. ne istersek var.

rezillik diz boyu.

Hayırdır mod'um, algılayamadım. Açarmısın biraz?

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
Hayırdır mod'um, algılayamadım. Açarmısın biraz?

Afyon kaymağına veririm Ayfona vermem o kadar parayı.

2 ay boyunca düz duvara tırmanırım sonra :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...