İçeriğe Yönlendir

Iphone 4G/4S Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Onur Demir

Recommended Posts

Hüseyin Matur

Yalnız konunun başına koyduğun resimler iPhone 4S'e ait değil. Onlar iPhone 4 resmi...

Bunu farkeden olursa tamam doğru yerdeyim derim, diye düşündüm. :) Yoksa benim cihazın mesela tepesinde kasanın gri kaplamasında çizgi yok düz devam ediyor.

Tamam doğru yerdeyim. :p

Afyon kaymağına veririm Ayfona vermem o kadar parayı.

2 ay boyunca düz duvara tırmanırım sonra :p

2 ay giderse valla satayım bende cihazı. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ayfon varken Ayfon alınır...

Afyon kaymağı alınacaksa da illa ki manda kaymağı olacak.

Kaymaklar içinde manda kaymağı neyse telefonlar içinde de Ayfon öyledir. Diğer telefonlar olsa olsa inek sütü kaymağı olur... :D

Ses ile mesaj yazdırabilirmiyiz?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
Ayfon varken Ayfon alınır... Afyon kaymağı alınacaksa da illa ki manda kaymağı olacak. Kaymaklar içinde manda kaymağı neyse telefonlar içinde de Ayfon öyledir. Diğer telefonlar olsa olsa inek sütü kaymağı olur... :D

Polemiğe girmem, kaymağı yapana bakarım. Manda ne zaman yuva yaparsa söğüt dalına o zaman alırım aya çıkarılmış fon'u...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Siri'yi hiç denemedim, kullamadım.

Ama sesle yazdırma iPhone'da yok sanırım.

Yazdırma işi iPad 3'te var bildiğim kadarıyla. iPad 3'ü de yeni aldım söylemesi ayıp. Ona bir bakayım... ;)

Ayped'ten atsak olmazmı. :p

Bu mesaj yazdırma işi bana çok lazım. Arabadayım sürekli, kurslardan vs. mesajlar geliyor cevap yazmak istemiyor, ayfonumla biraz da olsun hava atabileyim diye sese yazmak istiyorum. :)

Benzer konular birleştirildi ;)

Hava attırmayacaksınız yani. :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Evet android'de var. :D

Tam çalışıyor mu?

Denemelik kullandım çalışıyor; ama konuşacaksam mesaj yazmam zaten arar konuşurum :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Denemelik kullandım çalışıyor; ama konuşacaksam mesaj yazmam zaten arar konuşurum :)

Ya konuşamadıklarımız..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Yahu ben günde 10 ayrı kursun ihtiyaçları için ayrı ayrı mesajlar alıyorum, şimdi her sabah cevap yazmak yerine bunlarımı arayacağım yani, kafa mı kalır adamda. hem 1 şey isterler arayıp sorunca o 1 parça olur 3 parça. Mesaj iyidir. 3 kelime ama bazen 50 kelimeyi ifade eder. Madem ayfon da var artık, mesajdan kurtulayım.

ı-i

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
2 dakika ayırıp mesaj yazılacak başka çare yok :)

Adam feci komplike çalışıyor, yapacak birşey yok. Maaşlı eleman tutmuş işte, farkı var mı? :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
700-750 dolar bence pahalı değil... Böyle bir cihaz için... :)

Senin ayfon forum mesajlarını göstermiyor mu? :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Bugün iPad ve iPhone'a wrapsol markali bir koruyucu film yaptırdım. iPad uygulaması biraz sıkıntılı oldu ama ürün çok güzel düşünenlere tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Benim ekranda mat, arkasında parlak film + silikon mevcut. 5.ci kattan düşşe dağılmaz. Yani öyle düşünüyorum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Benim ekranda mat, arkasında parlak film + silikon mevcut. 5.ci kattan düşşe dağılmaz. Yani öyle düşünüyorum. :)

Test videosu bekliyoruz :p

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Test videosu bekliyoruz :p

İlk sinirlendiğimde çekerim. :)

Malum 3 gün oldu asus laptobu parçalayalı.

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

İlk sinirlendiğimde çekerim. :)

Malum 3 gün oldu asus laptobu parçalayalı.

Sakin sakin :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...