İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S2 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Misafir

Recommended Posts

ben yaklaşık 10 gündür kullanıyorum tavsiye ederim.

Onu nerden yuklediniz ki. Ben bi android sitesini burasi gibi takip ediyorum. Oyle bisey duymadim. Gunde bir suru rom denerim ama 4.2.1 duymadim. 4.1.2 mi demej istedigin.

Yeni konu açmayım aklıma takıldı bu konuya cevap yazanlar bilir.

http://www.sahibinde...107486069/detay

Bu icat neye yarar nedir. Konuşma özelliği yokmuş. nasıl bir şeydir bu.

feti bu bildigin pda. telefon ozelligi yok. bir nevi tabletin dedesi yani.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin
Onu nerden yuklediniz ki. Ben bi android sitesini burasi gibi takip ediyorum. Oyle bisey duymadim. Gunde bir suru rom denerim ama 4.2.1 duymadim. 4.1.2 mi demej istedigin. feti bu bildigin pda. telefon ozelligi yok. bir nevi tabletin dedesi yani.

buyrun ekran görüntüsü ben androidin yalancısıyım orada öle yazıyor bende az çok takip ediyorum.Yabancı siteler daha aktif bizden özellikle http://forum.xda-developers.com

buyrun :

screenshot2012121616113.png

screenshot2012121616121.pngscreenshot2012121616115.pngscreenshot2012121616120.png

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Senin telefon i9100 G modeli ondan olabilir.

Evet daha öncede yazmıştım dikkat etmediniz sanırsam.

Abi benimki g modeli g ile normal arasında fark var tabi indirdiin rom danda kaynaklanabilir benim indirdiğim rom da market, google maps, vs. yok düşün artık.

Galaxy s2 ciler 4.2.1 i bir haftadır kurdum kullanıyorum süper ötesi tavsiye ederim.Önce 1.2 yi kurmuştum çok eksiği vardı.Stabiil değildi sonra 4.2.1 kurdum süper ötesi stabil fotoğraf cekimi özellikle kolaylaşmış, yanlız telefon kullanımı biraz daha detaya inmişler yükleyince şaşıracaksınız. Tavsiye ederim.

Not: benim s2 i9100g

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bugün akşam itibarıyla telefonu eşofmanın cebinden çıkarırken düşmüş bulunuyor. Ekranda kırılma yok ama sağ üst köşede saatin orada morarma, ekranın ortasında çok hafif bir mavileşme var. İnşallah bu ren dağılımı bozulmaz inşallah :(

İkinci el bir S2 ekranına ihtiyacım var arkadaşlar.

Acaba ekran görüntüsünün aktarıldı filmde sorun olabilirmi?

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Bugün akşam itibarıyla telefonu eşofmanın cebinden çıkarırken düşmüş bulunuyor. Ekranda kırılma yok ama sağ üst köşede saatin orada morarma, ekranın ortasında çok hafif bir mavileşme var. İnşallah bu ren dağılımı bozulmaz inşallah :(

İkinci el bir S2 ekranına ihtiyacım var arkadaşlar.

Acaba ekran görüntüsünün aktarıldı filmde sorun olabilirmi?

dejavü :)
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hocam geçmiş olsun.

aliexpress'te bile 85-90 dolar. One X için baktım 60 dolar civarında. Daha pahalıymış.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Hocam geçmiş olsun.

aliexpress'te bile 85-90 dolar. One X için baktım 60 dolar civarında. Daha pahalıymış.

Sağol Zafer.

85-90 dolar sorun değil. Ama Türkiye girişinde sorun olmaz değilmi.

Mehmet hocam geçmiş olsun.

Sağol abiciğim.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

90 dolar 160 liraya geliyor kabaca. Türkiye'de de aynı kalitedekini bulabilirsin.

Bence servise bir sor. Orijinali kaça geliyor öğren. Çok fiyat farkı varsa ilanını koyduğum sahibinden.com'dakilerden falan alabilirsin bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

90 dolar 160 liraya geliyor kabaca. Türkiye'de de aynı kalitedekini bulabilirsin.

Bence servise bir sor. Orijinali kaça geliyor öğren. Çok fiyat farkı varsa ilanını koyduğum sahibinden.com'dakilerden falan alabilirsin bence.

BAkacağım Zafer. Ekran tamamen maviye döndü :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Olacağı oydu zaten, geri dönmez artık o. Digitizer gerekli sana.

Bunu takabilecek adam da lazım :( Şimdi herkes bunu tamazda :(

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Geçmiş olsun abi aynen ustan iyi olmalı yoksa bir anlamı yok. Sana iyi bir s3 alalım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Geçmiş olsun abi aynen ustan iyi olmalı yoksa bir anlamı yok. Sana iyi bir s3 alalım. :)

Teşekkürler Hüseyin.Dur ya ne S3'ü. Daha borcunu ödüyorum. O kadar çok düştü ki bu seferki düşüşü çok masum bir düşüştü. Ama olan oldu.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Teşekkürler Hüseyin.Dur ya ne S3'ü. Daha borcunu ödüyorum. O kadar çok düştü ki bu seferki düşüşü çok masum bir düşüştü. Ama olan oldu.

Kısmet işi benimki de çok sert defalarca düştü birşey olmadı, tüm köşeleri yamuk şuan ama çok şükür birşey yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mehmet hocam gorilla glass ekranlı bir s3 al derim :D

Düştükten sonra isterse Alien Glass olsun, tık diye gidiyor :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet hocam gorilla glass ekranlı bir s3 al derim :D

Oldu gülüm canım.

Düştükten sonra isterse Alien Glass olsun, tık diye gidiyor :)

Doğru diyorsun Sani. Ancak bu telefon çok vadeler atlattı. Ancak bu kadar basit bir olayda bu oldu.

Gerçi ekranda kırık çatlak hiç birşey yok. Ancak ekranda kararma oldu ve sabah tamamen gittti.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Oldu gülüm canım.

Doğru diyorsun Sani. Ancak bu telefon çok vadeler atlattı. Ancak bu kadar basit bir olayda bu oldu.

Gerçi ekranda kırık çatlak hiç birşey yok. Ancak ekranda kararma oldu ve sabah tamamen gittti.

Normal, lcd'si öldü sonuçta. Dokunmatik sağlam kalmış :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Normal, lcd'si öldü sonuçta. Dokunmatik sağlam kalmış :)

İşte asıl para eden o :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...