İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S2 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Bu işbirliği tüm "galaxy"lere örnek olsun:) Galaxy kardeşliği farklıdır.

Saygılarımla.

Benim telefonun ekranı kırılmıştı, Mehmet'in telefonunun da motoru yanmış.

İkimizinki bir telefon ediyordu. Sağolsun onun kasa, benim motorla sağlam bir telefon elde ettik :)

Artik yasanmislik gostergesi var ridvan abinin telefonda :D Ekran cercevesi degisemediginden benimki takildi mecbur,bendede bayagi vuruk kirik vardi.Abi kolay kolay kirilmiyor ekran ama tam noktasina geldimi direkt gidiyor.Ben aslinda sadece ekren degisimiyle olay cozulur dedim lakin komplr kasa degisti olmayinca :D

Bataryasınıda bana hibe etti. Dün verdi. Akşam çok işime yaradı :) Dışardaydım telefonun şarjı bitti ve aklıma çantadaki batarya geldi ve taktım %46 doluymuş :D İşimi gördü. Mert kardeşim teşekkür ediyorum. Çok sağol.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Galaxy serisinin aslında tasarım olarak en kült modeliydi I9100. 4 çekirdek işlemciler ile birlikte pabucu dama atılmış olsa da S4 geldiğinde bu modelin 4 işlemcili bir versiyonunun s2 plus ya da başka bir isimle çıkacağını düşünüyorum Mehmet. Tabi taliplisi çok olmayacaktır ara model diye ama fiyat performans ürünü olarak raflarda yerini alacaktır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Elimde orjinal 1 tane S2 bataryası var,isteyene ücretsiz kargolayabilirim

Bu konuyu gördükçe içim parçalanıyor :( Kimse mesaj atmıyor falan :(

Mehmet ben 3 tane batarya ile dolaşıyorum. Akıllı telefonlar şarj konusunda maalesef aynı akılı gösteremiyorlar :D. Ama yine de göndermek istersen alabilirim.

Bu arada 4.1.2 yükledim telefona telefon neredeyse s3 oldu. Ne güzel özellikler geldi telefona. Kaldırınca o andaki kişi arama, telefona su damlası ve mürekkep efekti, üst barda 14 lü seçenek, çoklu pencere vs... telfon sadece kilit ekranında bazen bi kaç saniye donuyor.

Samsung'un politikasını anlamış değilim. S2 için şu anda resmi rom 4.0.3 İCS Türkiye için. daha 4.0.4 bize gelmeden başka ülkelere 4.1.1 hatta 4.1.2 verildi. (4.1.2 den tam emin değilim resmi olarak çıkmamış ta olabilir)

BADA 2 de de aynısını yapmıştı Samsung 6 ay sonra vermişti Türkiye'ye. Bizi adam yerine koymuyor mu bunlar anlamış değilim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hala çalışıyor. Nazar değmesin, maşallah :)

Şükür. Maşallah.

Mehmet bana verdiğin bir tane batarya için teşekkür ederim. Hüseyin Yergin'e söyle. Onda da S2 var ve muhtemelen görev esnasından şarj edemiyor olabilir. Onun daha çok ihtiyacı olacaktır.

S2 candır :)

Sonunda yazılım sorunu giderilince telefondan zevk almaya başladınız galiba.

Dün 4.1.2 sızma versiyonunu yükledim ve yazılım S3 ile aynı yazılım. Şuana kadar çok stabil. Batarya hususunda gayet iyi. Kameradaki pembelik yok. Rehber kitlenmesi ben 4.0.3 'te çok az yaşamıştım. Haricinde hiç bir yazılımda yaşamadım. 4.1.2 versiyonunu kesinlikle deneyin derim. Telefonun hızında gözle görülebilecek derecede hız farkı var. Klayvesi çok hassas ve kelime tamamlaması çok hoşuma gitti. Normal T9 dan çok farklı. Sanki benim ne yazacağımı tahmin ediyormuş gibi tamamlama yapıyor.Bu çok hoşuma gitti ancak burada kelime sonlarına yapacağım eklerde biraz zorlanıyorum. Onada alışacağım. Bugüne kadar GTAII yüzünden 2.3.6 kuruluydu. Oğlum GTA ((Mert) MehmetMertErdoğan'dan dolayı :D) oynadığı için 4.x.x versiyonlarında çalışmıyordu. Dün GTAIII TURK city versiyonunu buldum kurdum. Oyunun grafikleri çok canlı.

Ekranın renkleri çok canlı.

4.1.2 şuanda sızıntı versiyonu olduğu halde böyleyse orjinalini merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hep sorun, hep sorun, hep sorun...

Neymiş?

Apple'dan daha iyiymiş de Flash varmış da vs vs...

Yazık... :p

Hani nerde sorun. Ben sorun yaşamadım :D Sen gitte IP5 (Tv kumandasını al )

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Şükür. Maşallah.

Mehmet bana verdiğin bir tane batarya için teşekkür ederim. Hüseyin Yergin'e söyle. Onda da S2 var ve muhtemelen görev esnasından şarj edemiyor olabilir. Onun daha çok ihtiyacı olacaktır.

Sonunda yazılım sorunu giderilince telefondan zevk almaya başladınız galiba.

Dün 4.1.2 sızma versiyonunu yükledim ve yazılım S3 ile aynı yazılım. Şuana kadar çok stabil. Batarya hususunda gayet iyi. Kameradaki pembelik yok. Rehber kitlenmesi ben 4.0.3 'te çok az yaşamıştım. Haricinde hiç bir yazılımda yaşamadım. 4.1.2 versiyonunu kesinlikle deneyin derim. Telefonun hızında gözle görülebilecek derecede hız farkı var. Klayvesi çok hassas ve kelime tamamlaması çok hoşuma gitti. Normal T9 dan çok farklı. Sanki benim ne yazacağımı tahmin ediyormuş gibi tamamlama yapıyor.Bu çok hoşuma gitti ancak burada kelime sonlarına yapacağım eklerde biraz zorlanıyorum. Onada alışacağım. Bugüne kadar GTAII yüzünden 2.3.6 kuruluydu. Oğlum GTA ((Mert) MehmetMertErdoğan'dan dolayı :D) oynadığı için 4.x.x versiyonlarında çalışmıyordu. Dün GTAIII TURK city versiyonunu buldum kurdum. Oyunun grafikleri çok canlı.

Ekranın renkleri çok canlı.

4.1.2 şuanda sızıntı versiyonu olduğu halde böyleyse orjinalini merakla bekliyorum.

Versiyon yüklemeyi ben beceremedim. O işten anlayan birini bulup deneyeyim bakalım. Aslında şu an sorun yok, ama merak var ya o merak!

İyi olursa sorun yok. Olmazsa yeni bir telefonum olur :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi fotografı var mı uyarsa ben alayım ? :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mert batarya yerini bulacak inşallah. Hüseyin sana dönecek. Teşekkür ediyorum kardeşim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin
(düzenlendi)

Mert batarya yerini bulacak inşallah. Hüseyin sana dönecek. Teşekkür ediyorum kardeşim.

adresi pm den atıyorum mehmet mert gönderirsen sevinirim işimi yarar benim çok.

Mehmet abi sana gelince ben sana ne diyeyim beni benden çok düşünen böyle dostu olsun insan ölsede gam yemez herhalde. :bravo::air_kiss:

tarihinde Hüseyin Yergin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

adresi pm den atıyorum mehmet mert gönderirsen sevinirim işimi yarar benim çok.

Mehmet abi sana gelince ben sana n diyeyim beni benden çok düşünen böyle dostu olsun insan ölsede gam yemez herhalde. :bravo::air_kiss:

Ne demek kardeşim. Senin bizden daha fazla ihtiyacın vardır diye düşündüm.

Güle güle kullan kardeşim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Ne demek kardeşim. Senin bizden daha fazla ihtiyacın vardır diye düşündüm.

Güle güle kullan kardeşim.

Sağolasın öle valla çoğu zaman öğlene bile yetmiyor atıyorum filmleri dizileri hd kıvamında izliyoruz arkadaşlarla, batarya bittimi bitecekmi artık sorun olmaz.Çok teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Gene 1 günde bitecek :D Bu sefer ekran ışığını alan kısmayacaksın abi ne var ne yok vericeksin alete,daha fazla uğraşacaksın.sonuç gene 1 gün :)

Akkıllı telefon alıyorsan ona katlanacaksın ama niyapak işte android candır onsuzda yapamıyorum. Hiç değilse cebimizde güvencemiz olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Galaxy s2 ciler 4.2.1 i bir haftadır kurdum kullanıyorum süper ötesi tavsiye ederim.Önce 1.2 yi kurmuştum çok eksiği vardı.Stabiil değildi sonra 4.2.1 kurdum süper ötesi stabil fotoğraf cekimi özellikle kolaylaşmış, yanlız telefon kullanımı biraz daha detaya inmişler yükleyince şaşıracaksınız. Tavsiye ederim.

Not: benim s2 i9100g

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Galaxy s2 ciler 4.2.1 i bir haftadır kurdum kullanıyorum süper ötesi tavsiye ederim.Önce 1.2 yi kurmuştum çok eksiği vardı.Stabiil değildi sonra 4.2.1 kurdum süper ötesi stabil fotoğraf cekimi özellikle kolaylaşmış, yanlız telefon kullanımı biraz daha detaya inmişler yükleyince şaşıracaksınız. Tavsiye ederim.

Not: benim s2 i9100g

Benim kullandığım 4.1.2 gayet stabil ve hızlı. Bir sorun yaşamadım. Ama şu 4.2.1 kurayım bakalım o nasılmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Benim kullandığım 4.1.2 gayet stabil ve hızlı. Bir sorun yaşamadım. Ama şu 4.2.1 kurayım bakalım o nasılmış.

Abi benimki g modeli g ile normal arasında fark var tabi indirdiin rom danda kaynaklanabilir benim indirdiğim rom da market, google maps, vs. yok düşün artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

4.2.1 mi ? o ne zaman çıktı ya ?

ben yaklaşık 10 gündür kullanıyorum tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Galaxy serisinin aslında tasarım olarak en kült modeliydi I9100. 4 çekirdek işlemciler ile birlikte pabucu dama atılmış olsa da S4 geldiğinde bu modelin 4 işlemcili bir versiyonunun s2 plus ya da başka bir isimle çıkacağını düşünüyorum Mehmet. Tabi taliplisi çok olmayacaktır ara model diye ama fiyat performans ürünü olarak raflarda yerini alacaktır.

Saygılarımla.

Canım yeni bir oyuncak istiyor. Iphone5 ve Note2 bakıyorum.

Androidin özgürlüğü ve S2 nin ideal boyutlarından vazgeçemiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

ben yaklaşık 10 gündür kullanıyorum tavsiye ederim.

Sen birde whatsapp kullansan :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Sen birde whatsapp kullansan :D

Tango kullanıyorum abi anlık msj, ücretsiz sesli arama, video chat, online ve offline video paylaşımı, resim paylaşımı daha ne olsun hepsi birarada. Whatsapp da yükleriz hemen şimdi.

Yeni konu açmayım aklıma takıldı bu konuya cevap yazanlar bilir.

http://www.sahibinde...107486069/detay

Bu icat neye yarar nedir. Konuşma özelliği yokmuş. nasıl bir şeydir bu.

Feti bey bu tür akıllı bir cihaz alacaksanız andorid işletim sistemli bir cihaz alın kafanız rahat olsun bunda windows mobile işletim sistemi var. Pek yaygın değil ayrıca dediği gibi telefon olarak kullanılmıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...