İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S2 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Misafir

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Nem yiyor ve zamanla korozyondan pert oluyor, bu gibi durumlarda anında pil çıkacak, telefon tamamen sökülüp sıcak hava ile kurutulup tüm parçalar 1-2 gün prinç kavanozunda saklanıp sonra monte edilecek, kurtulursa ancak böyle oluyor.

yanına kuru fasulye? yemek tarifi gibi oldu

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Çağlar abi 500 liraya satılıyordu hepsiburada.comda 1 ay öncesine kadar ama şimdi yok.

Motorola Defy Mini yaz googleye ve araştır derim :)

Abi ben ne biliyim 3 ay önce döküldü telefon,döküldükten 1-2 gün sonra hiçbirşey yokmuş gibi tıkır tıkır çalıştı.3 ay gram sorun çıkarmadı bana sonra bir anda tak kapandı :(

Defy mini yok piyasada bulunmuyor :(

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Garanti şartlarında sıvı temasında garanti dışı kalacağı belirtiliyor ama?

Heyette bilirkişi raporu esas. Sıvı teması yoktur der, tamam.

Yorum bağlantısı
Misafir

S2 devri kapanmıştır deyince hakkaten anlamadım da, bu telefonlara biraz uzağım, sıvı temasını tolere eden modeller mi var? Varsa benim içime yarar, bizim sektörde bu risk çok

Su geçirmeyen telefon modelleri bir hayli az ve estetik olarak tercih edilmeyen modeller olduğundan mağazalarda çok gözükmüyorlar. Son zamanlarda su geçirmeyen kılıf modası var. Linki burada:

http://www.markapon.com/firsat/lifeproof-iphone-kilifi/4933

Bu da bir alternatif olarak düşünülebilir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Heyette bilirkişi raporu esas. Sıvı teması yoktur der, tamam.

Derse, eyvallah :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

senin videonu göreceğiz nasıl memnun gibi misin?

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Derse, eyvallah :)

Bana demişti. :) Bendeki durum biraz daha karışıktı ama servisin sıvı teması var dediği rapora karşılık, bilirkişi raporu yok diye gelmişti. Benim bir müdahalem de olmadan.

hepsiburada.com'dan 1 yıl kullandığım telefonun 1 yıl önce satın aldığım paranın tamamını iade almıştım. 327 TL. Sene 2008.

Galaxy Wonder ile aynı sayılabilir.Kamerasının 8mp olması güzel artı ama 720p değil 480p video çekiyor.

Şimdilik bunu yükleyim ilerleyen saatlerde bir galaxy wonder denk getirirsem karşılaştırırım :)

Malzeme kalitesi çok hoş geliyor,arka kapak metal.Bildirim ledi süper.

Bu sefer 2 yıl sigorta yaptırdım...

:D Yazık sanaaa... :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bana demişti. :) Bendeki durum biraz daha karışıktı ama servisin sıvı teması var dediği rapora karşılık, bilirkişi raporu yok diye gelmişti. Benim bir müdahalem de olmadan.

hepsiburada.com'dan 1 yıl kullandığım telefonun 1 yıl önce satın aldığım paranın tamamını iade almıştım. 327 TL. Sene 2008.

:D Yazık sanaaa... :p

Ben bilirkişilik yaptığımda bu gibi birkaç olayda "arıza anındaki güncel değerini" hesaplayıp ona göre ödettim. (laptopta oldu birkaç sefer)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben bilirkişilik yaptığımda bu gibi birkaç olayda "arıza anındaki güncel değerini" hesaplayıp ona göre ödettim. (laptopta oldu birkaç sefer)

Mahkemede?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Mahkemede?

evet.

adam 2 yıl garanti süresinin 1.5 yılını cihazı kullanmış. sonra arıza vermiş perişan olmuş vs.

1.5 yaşında ikinci el laptop parası uygun gördüm. sıfır laptop parası istiyordu.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hakem heyetleri taleple bağlı galiba. Onarım istersen onarım, değişim istersen değişim, "miktar" istersen miktara karar veriyor haklı gördüğünde. İtirazı olan mahkemeye gitsin manasında.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

750 TL 'ye 5-6 aylık beyaz S2 buldum, kayınçoya alsak mı? Bence fiyat iyi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Temiz ve Türkiye satışlıysa bence alınır. Ekranı neredeyse o fiyat :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok iyi. Kayınço düşünmezse düşünebilecek arkadaşım mevcut.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çok iyi. Kayınço düşünmezse düşünebilecek arkadaşım mevcut.

Kaçıracağını sanmıyorum ama yarın netleşir. Bizim iş bozulursa haber ederim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Aldınız mı telefonu Zafer? Bu konu sanırım yakında tarihin tozlu sayfalarına karışacak:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Telefonun yazılım problemleri bana gına getirtmişti. Servise gitti geldi, gitti geldi artık dava açayım tüketici haklarından istifade değişim isteyeyim derken cihazı değiştirdiler.

Oh ne iyi diye sevinerek cumartesi günü telefonu bayiden teslim aldım.

Pazartesi günü elimden düşürerek kırdım telefonun camını.

Sadece cam değişimi için 450-500 TL para isteniyor. :shok:

İkinci el fiyatı ise maksimim 750-800 TL.

iphone 4S cam değişimi 150 TL iken bu neyin fiyatıdır böyle. :angry:

Yeni telefonum asla samsung olmayacak. :angry:

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun. Bazı kapasitif ekranlarda sadece dokunmatik bölüm, bazılarında da alttaki ekranla değişiyor. Fiyat farkı bu nedenle olabilir. Ancak büyük şanssızlık yaşamışsınız. Herşey düzeldi derken, S2 macerası kötü bir sürprizle sona ermiş. Siz hangi markayı alırsanız alın, şeffar bir slikon kılıfla kullanın. Bu kılıfların hafif yükseltisi, ekranların yer temasını ngelleyerek kırılma riskini azaltır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yaklaşık 7 ay önce 538 liraya değişmişti S2'nin ekranı.

Konuyu görünce içim gidiyor.Rıdvan abi benim S2'nin işlemcisi bozuldu.Ekranı sağlam ve çiziksiz zaten 7 ay önce serviste değişmişti.Gönderebilirim isterseniz...

Çok iyi bir teklif :good1:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Yaklaşık 7 ay önce 538 liraya değişmişti S2'nin ekranı.

Konuyu görünce içim gidiyor.Rıdvan abi benim S2'nin işlemcisi bozuldu.Ekranı sağlam ve çiziksiz zaten 7 ay önce serviste değişmişti.Gönderebilirim isterseniz...

Özel mesajla da cevap verdim. Olur, alabilirim. İkimizinki bir telefon ediyor ancak :D

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Rıdvan Ergün

Uzun zaman oldu,Ridvan abinin S2yi hayata dondurduk :)

Eksik olmayasın :)

Beyaz da hoş bir imaj değişikliği oldu benim için.

Dün masadan uzanmaya çalışırken öyle kötü bir şekilde düşürdüm ki! Neyse sağlammış :D

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Benim telefonun ekranı kırılmıştı, Mehmet'in telefonunun da motoru yanmış.

İkimizinki bir telefon ediyordu. Sağolsun onun kasa, benim motorla sağlam bir telefon elde ettik :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...