İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera

Kaan Kepir

Recommended Posts

Yasir Uslan

Pek parazite benzemiyor zaten o ses. Kameranın içinde gevşek bir şeyler titreşim yapıyor gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Komşumuzun akrabasında yeni Cmax var. Bugün inceledim. Kendisi elektirikci  olduğu için güzel bir sistem kurmuş. Aracta 3 adet kamera var. Biri yolu kaydediyor. biri geri görüş kamerası, biride kabin içini çekiyor. Son 3 ay devamlı kayıtta. Arabadaki ekrana 3 görüntüde geliyor. İstediğini seçip tam ekranda izleyebiliyor. Hareket sensörüde var. Kontağı kapatıp gittikten sonra aracın yanına biri yaklaştığında otomatik kayda başlıyor. Ayrıca akünün bitmemesi için ufak bir akü daha eklemiş. İsterse uzak bir noktadan bir modem ile arac kameralarına bağlanabiliyor yada aracın yanına birisi yaklaştığında kameralar kayda geçip bilgisayardan hemen izleyebiliyor. Aracı birisinede verse nerde gittiğini yolları vs görebiliyor yada arabanın yanına biri yaklaştığında ne olup bittiğini görüyor. Maksimum güvenlikli bir sistem :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Komşumuzun akrabasında yeni Cmax var. Bugün inceledim. Kendisi elektirikci olduğu için güzel bir sistem kurmuş. Aracta 3 adet kamera var. Biri yolu kaydediyor. biri geri görüş kamerası, biride kabin içini çekiyor. Son 3 ay devamlı kayıtta. Arabadaki ekrana 3 görüntüde geliyor. İstediğini seçip tam ekranda izleyebiliyor. Hareket sensörüde var. Kontağı kapatıp gittikten sonra aracın yanına biri yaklaştığında otomatik kayda başlıyor. Ayrıca akünün bitmemesi için ufak bir akü daha eklemiş. İsterse uzak bir noktadan bir modem ile arac kameralarına bağlanabiliyor yada aracın yanına birisi yaklaştığında kameralar kayda geçip bilgisayardan hemen izleyebiliyor. Aracı birisinede verse nerde gittiğini yolları vs görebiliyor yada arabanın yanına biri yaklaştığında ne olup bittiğini görüyor. Maksimum güvenlikli bir sistem :)

Cmax ları incelemiştim malesefki 640x480

2002 lerden kalma nokia lar gibi kayıt ediyordu yanlışım varmı ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Cmax ları incelemiştim malesefki 640x480

2002 lerden kalma nokia lar gibi kayıt ediyordu yanlışım varmı ?

Evet çözünürlük düşüktü. Kaç olduğunu bilmiyorum ama kesinlikle HD değildi. Gerçi görüntü kalitesi kullandığı kamera değiştirilerek düzeltilebilirmi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

şimdi uzun lafın kısası, 100 TL'ye kadar en iyi kamera hangisi ? :)

http://m.gittigidiyor.com/urun/99728417

.....koş kapanda kalıo koşşş uzun lafın kısası koş :)

Evet çözünürlük düşüktü. Kaç olduğunu bilmiyorum ama kesinlikle HD değildi. Gerçi görüntü kalitesi kullandığı kamera değiştirilerek düzeltilebilirmi bilmiyorum.

Malesef olay chipsette bitiyor. Sony lens te taksanız mantık aynı mantık.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bu tür cihazlarda netlik arama Mustafa, ben 190 tl. verdim istediğim görüntü yine yok, g sensör var, gps var.

hadi satılık kamera var :D

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

olgu abi satın alacam valla :) harbi güzel mi bu

Ucuz etin yahnisi yavan olur derler :) Ne kadar ekmek o kadar köfte :p 2 sene garanti vermişler madem bozulursa değiştirsinler işleri ne. Hiç yoktan iyidir dimi ?
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Ucuz etin yahnisi yavan olur derler :) Ne kadar ekmek o kadar köfte :p 2 sene garanti vermişler madem bozulursa değiştirsinler işleri ne. Hiç yoktan iyidir dimi ?

aynen abi, siparişi verdim valla, aliexpress filan uğraşamam, bunun modeli ne abi ? hiç örnek video var mı

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

bu tür cihazlarda netlik arama Mustafa, ben 190 tl. verdim istediğim görüntü yine yok, g sensör var, gps var.

hadi satılık kamera var :D

Lokman bey siz onu teknosadan mı almıştınız yanlış hatırlamıyorsam ? İade almazlarmı gidip arıza çıkartsanız fln mağazada iğrenç çekiyor bozuldu vs gibi ? Yerine çek verin başka ürün alcam fln diye cam çerçeve indirseniz ciddi ?

aynen abi, siparişi verdim valla, aliexpress filan uğraşamam, bunun modeli ne abi ? hiç örnek video var mı

Boşwer örnek çekimleri kamera işte çekio :)
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Olgu gittigidiyordan almıştım, teknosa gibi marketlerde araç içi kamera hiç görmedim. zaten öyle olsaydı çoktan vermiştim. :D

şimdi ne alacağız onun hesabını yapıyorum. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Lokman bey siz onu teknosadan mı almıştınız yanlış hatırlamıyorsam ? İade almazlarmı gidip arıza çıkartsanız fln mağazada iğrenç çekiyor bozuldu vs gibi ? Yerine çek verin başka ürün alcam fln diye cam çerçeve indirseniz ciddi ?

Boşver örnek çekimleri kamera işte çekio :)

abi valla dandik değil dimi ?  :) siparişi verdim ya, elimde patlamasın :) sen uzmansın diye şey ettim

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

abi valla dandik değil dimi ? :) siparişi verdim ya, elimde patlamasın :) sen uzmansın diye şey ettim

E beğenmeyince gitti gidiyorda iade olacaktı. İade edersin haksızmıyım 3 gün içinde ?
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mustafa ciddimisin. :D

E beğenmeyince gitti gidiyorda iade olacaktı. İade edersin haksızmıyım 3 gün içinde ?

Bak bunu bilmiyordum, tüh :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

he valla, 50 liraya bi kumar oynadık hadi bakalım abi :)

öyle yaparım o zaman abi :) 50 liraya anca bu kadar olur :) örnek bi video şey etseydim iyiydi

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Emmide söylemedi demi :) yaktın bizi Emmi

http://yardim.gittigidiyor.com/satici-rehberi/iade-sureci-ve-cayma-hakki

Ben memnun olmadığınızı bilsem söylerdim de bir ara teknosada gördüm ordan alacağım fln yazdığınız için o gibi yerler iade konusunda daha uzun sürelerde geri alıyorlar 1 ay gibi. Videoları paylaşınca sevdiniz hoşunuza gitti sandımdı ne biliyim :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Mustafa A101 fırsatlarında paylaşmıştım bunların çekimini. İdare eder.

Ben şunu geçtim sipariş olarak. Sanırım bunlardan daha iyidir.

http://www.ebay.com/itm/120-FHD-1080P-Dash-Car-DVR-Camcorder-Vehicle-Camera-IR-LED-Night-Vision-GS1000-/131034278490?ssPageName=ADME:L:OU:US:3160

necati abi eğer böyleyse yandık,

şimdi senin videoyu arayacağım forumda, inşallah bu verdiğim linkteki gibi değildir, benim tableti yapıştırırım cama daha iyi :)

Yorum bağlantısı

necati abi eğer böyleyse yandık,

şimdi senin videoyu arayacağım forumda, inşallah bu verdiğim linkteki gibi değildir, benim tableti yapıştırırım cama daha iyi :)

Bu bu :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

yuh, şansa bak, youtube'da denk geldim, burda paylaştım, meğer senin aradığım videoymuş :) yuh valla, abi harbiden böyleyse aynen iade edeceğim :) sen ne olur ne olmaz, en son paylaştığın 29 dolarlık kamerayı iyi bi incele :) böyle cam gibi çekiyorsa eğer iki tane sipariş ver :)  ciddiyim sipariş edeceğin ikinci kameraya talibim, ama cam gibi olacak :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Emmide söylemedi demi :) yaktın bizi Emmi

http://yardim.gittigidiyor.com/satici-rehberi/iade-sureci-ve-cayma-hakki

Ben memnun olmadığınızı bilsem söylerdim de bir ara teknosada gördüm ordan alacağım fln yazdığınız için o gibi yerler iade konusunda daha uzun sürelerde geri alıyorlar 1 ay gibi. Videoları paylaşınca sevdiniz hoşunuza gitti sandımdı ne biliyim :(

sizin eklediğiniz görüntüleri görünce kıskandım. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...