İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera

Kaan Kepir

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

yuh, şansa bak, youtube'da denk geldim, burda paylaştım, meğer senin aradığım videoymuş :) yuh valla, abi harbiden böyleyse aynen iade edeceğim :) sen ne olur ne olmaz, en son paylaştığın 29 dolarlık kamerayı iyi bi incele :) böyle cam gibi çekiyorsa eğer iki tane sipariş ver :)  ciddiyim sipariş edeceğin ikinci kameraya talibim, ama cam gibi olacak :)

Mustafa bende de var aynısı. Yazık 50TL'ne. Kullanmayacaksın bile.

Oluyorsa hemen iptal et siparişi. 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

yuh, şansa bak, youtube'da denk geldim, burda paylaştım, meğer senin aradığım videoymuş :) yuh valla, abi harbiden böyleyse aynen iade edeceğim :) sen ne olur ne olmaz, en son paylaştığın 29 dolarlık kamerayı iyi bi incele :) böyle cam gibi çekiyorsa eğer iki tane sipariş ver :) ciddiyim sipariş edeceğin ikinci kameraya talibim, ama cam gibi olacak :)

Bakın ben bunu sipariş ettim en son çok umutluyum 40$ feedbackler çok çok iyi

http://www.aliexpress.com/item/Clerance-Price-Cheapest-Ambarella-Car-DVR-Camera-GS550-Full-HD-1080P-30fps-1-5-LCD-H/862781591.html

Çekimler cam gibi gelecek inş 0801 deki chipseti kullanıyor.

Mustafa bende de var aynısı. Yazık 50TL'ne. Kullanmayacaksın bile.

Oluyorsa hemen iptal et siparişi.

Zafer bey bu link hakkında görüşleriniz nasıl acaba ? 40 $ olan satın alanlad çok memnun kalmışlar yorumlarda novatek chipsetli 3 kamera ile karşılaştırmış biri çok çok iyimiş netlik

http://www.aliexpress.com/item/Clerance-Price-Cheapest-Ambarella-Car-DVR-Camera-GS550-Full-HD-1080P-30fps-1-5-LCD-H/862781591.html

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben pek anlamam Olgu Bey :) 

Mustafa'nın aldığı kamera var bende. Torpidoda kabloları sarılmış şekilde bekliyor. 

Satsam mı napsam :)

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Emmi sayesinde F90G siparişi verdim, gerçi kendi GPS'siz olanı tercih ediyor :)

Darbe anında (6g ve üstü ivmede) kanıt olarak darbe öncesi ve sonrası anları silinemez şekilde saklıyormuş. Ayrıca SOS tuşuna basınca da silinmeyen delil kaydı oluşturuyormuş. Güzel düşünmüşler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ben pek anlamam Olgu Bey :)

Mustafa'nın aldığı kamera var bende. Torpidoda kabloları sarılmış şekilde bekliyor. 

Satsam mı napsam :)

20 tl işler. :p

Htc One X'e kılıf felan alayım olma mı Abi ? :crazy: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bu özellik benim kameradada var,Murat, benim istediğim gündüz gezdiğim yerleri'de, akşam tv. ye bağlayıp izleme amaçlı. 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

20 tl işler. :p

Htc One X'e kılıf felan alayım olma mı Abi ? :crazy:

:p İtin olur biliyorsun ama bana da forumdan bir abim hediye etmişti. Kendisine danışayım, icazet verirse gönderirim.

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

bu özellik benim kameradada var,Murat, benim istediğim gündüz gezdiğim yerleri'de, akşam tv. ye bağlayıp izleme amaçlı. 

HDMI çıkışı var sanırım F90G'nin. Henüz ürün ulaşmadı elime, daha en az 20 günü daha vardır. HDMI'dan bağlayıp izleyebilirsin diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

:p İtin olur biliyorsun ama bana da forumdan bir abim hediye etmişti. Kendisine danışayım, icazet verirse gönderirim.

e abi bu dandikse ne alalım :) birşey önerin yahu, 100 TL para var kamera için ayrılan, 50 liralık iade, onu eledik :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Oo Zafer Abi, büyüksün. Valla utandırdın beni. :blush: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mustafa acele etme, Necatın aldığı gelsin, videoları paylaşsın ona göre sipariş verirsin. sen 50 tl. verdin, ben 190 tl. senin iade şansın var, benim yok. daha acele etmeyeceğim. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

e abi bu dandikse ne alalım :) birşey önerin yahu, 100 TL para var kamera için ayrılan, 50 liralık iade, onu eledik :)

Mustafa Türkiye'den alacam diyorsan benim gördüğüm kadarıyla fiyatlar yüksek.

Ancak bu konuyu takip et, alıp beklediği gibi çıkmayanlar satar. Mesela Emmi'yi bekle biraz :D Veya Murat hocamın, Olgu Bey'in önerileri üzerinden gidip yurtdışından al. 

Yine benim gördüğüm kadarıyla yurtdışından iyi bir şey alayım desen, en az 60-80dolar arası para vermen lazım. Limiti 150TL üzerine biraz arttır, almışken iyi bir şey al. 

Nasılsa piyasası var, kullanmadığında satabilirsin ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Mehmet Ozyurek

Pek parazite benzemiyor zaten o ses. Kameranın içinde gevşek bir şeyler titreşim yapıyor gibi geldi bana.

Benim tezim de hep öyle idi ama Servet gaza basınca oluştuğunu fark etti.

220 Invertöre kademeli adaptör bağladım. Pek çok test yaptım. Hiç bir şartta parazit oluşmadı.

Yani, parazit.

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Benim tezim de hep öyle idi ama Servet gaza basınca oluştuğunu fark etti.

220 Invertöre kademeli adaptör bağladım. Pek çok test yaptım. Hiç bir şartta parazit oluşmadı.

Yani, parazit.

O zaman, araya düzgün bir regüle yapılır sorun çözülür.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Lokman abi benim bi prensip var alıp denemediğim kamerayı kullanın diye kimseye öneremiyorum. Yada bir arkadaş kullanmıştır elimde çekimler vardır işte budur diyip öneririm millete. 1-2 sayfa önce önerdiğim bir model olacaktı mesela çekimleri iyi diyip örnek videosunu indirme linki verdim.

Aaa bu kamera iyidir diyip milleti deneme tahtası yapan bir çok insan tanıdım bazı forumlarda o yüzden mesela 40$ lıK ürün gelmeden alın edin demiyorum kimseye kendimi attım ateşe :)

Görüntüler net, Fps güzel çıkarsa 10 numara 5 yıldız olacak bu kamera. Belki 50 den fazla videosunu koyarım ben bu foruma :) Bu fiyata bu netlik koş vatandaş diye. Tabi tek sıkıntı bu 40 dolarlık üründe gps hız km gösterme olayı yok onuda düşünmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

anladım Olgu. aslında düşününce gps ye fazla takılmamak gerekmi acaba. 

bunların işlemcisi de seninkiyle aynı. orijinal olduğunuda söylüyor. neyse youtubdan aratayım belki birşeyler bulurum. ;)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

gündüz ve gece çekimini buldum.

Abi her çekim aynı kameraya ait olamayabiliyor. Dikkat etmek lazım. Bu der satıcı kamera gelir alakası yok. Emmi bilir bak bu işleri :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

bu kameralar kendi pilleri ile ne kadar çalışır ?

Hiç denemedim.. Eski kameralarımdan bir saat çalışanlar olmuştu... 

Abi her çekim aynı kameraya ait olamayabiliyor. Dikkat etmek lazım. Bu der satıcı kamera gelir alakası yok. Emmi bilir bak bu işleri :)

Her satıcıdan da almamak gerekir.. 

Her satırı iyi okumak gerekir... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

http://www.youtube.com/watch?v=HrWPqWSyko0

Bendeki kamera'nın çekimi hiç güzel değil . Bu içerisindeki hafıza kartı ile alakalı birşeymi ? Video da görüldüğü gibi otobüsün arka sis lambarı görüntüyü oldukça kötüleştiriyor . kısacası görüntü kalitesini hiç beğenmedim .

http://www.sanalpazar.com/Cift-Kamerali-Arac-Ici-Hd-Kamera__isp12375891?malid=GOOREMA&utm_campaign=GOO_REMARKETING&utm_content=12122013GOOREMA&utm_medium=GOO_REMA&utm_source=googlerema&gclid=COnr3pibtLsCFQld3godQDYAEA

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

http://www.youtube.com/watch?v=HrWPqWSyko0

Bendeki kamera'nın çekimi hiç güzel değil . Bu içerisindeki hafıza kartı ile alakalı birşeymi ? Video da görüldüğü gibi otobüsün arka sis lambarı görüntüyü oldukça kötüleştiriyor . kısacası görüntü kalitesini hiç beğenmedim .

http://www.sanalpazar.com/Cift-Kamerali-Arac-Ici-Hd-Kamera__isp12375891?malid=GOOREMA&utm_campaign=GOO_REMARKETING&utm_content=12122013GOOREMA&utm_medium=GOO_REMA&utm_source=googlerema&gclid=COnr3pibtLsCFQld3godQDYAEA

H3000 32$ lık 65 tl lik bir ürün, mümkünse iade edin size o paraya yurtdışından güzel bir model beğeniriz.

http://m.aliexpress.com/item/851646807.html

Chipsetleri ucuz olduğu için çekimler kötü meselef :( Sony lens te takılsa Eşşeğe altın semer takmışsın eşşek aynı eşşek gibi bir durum söz konusu.

İade şansı varmı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...