İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera

Kaan Kepir

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

emmi yeni olanın teslim süreci 15-27 gün ve mesajların hepsi olumlu galiba, diğeri 60 gün :D

renkte kırmızı :D

Bu tarihte 15-27 imkansız abi.. 60 diyen sağlamcı satıcı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emmi dediğin yerden siparişi verdim, hayırlısı bakalım, ne çıkacak karşımıza. :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ya aklım almadı ben 1 tane aldım 2 tane değişik satıcı görünüyor :D

birde öde seçeneği var. :)

u6km.png

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Lokman Abi bir arkadaş bu tarz sitelerde dolaşırken kullanıcı girişi yapmadan dolaş demişti. Yanlışlıkla alım yapabilirsin gibi birşeylerden bahsetmişti. Sanırım sen de 15.12'de bu tarz bir olaya maruz kalmış olabilirsin. Aşağıdaki cihazıda almışsın alıcı ödeme bekliyor gibi. Olgu Bey ya da daha tecrübeli arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

2 gün önce satın almışsınız gibi görünüyor, Olcay Bey'in dediği gibi yanlışlıkla sepete atmışınız sanırım. İptal seçeneği vardır umarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emmi açıklama yaptı arkadaşlar, sipariş vermişim ama almamışım, 20 gün içinde siliniyormuş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Özendiriyorsunuz emmiler :D abiler olmuyor böyle :D

Bi malzeme almaya gitmedim, gitsem bende alıcam denicem beğenmessem geri iade edicem :D

Yolum düşmedi bi malzemeciye :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Konu kısa zamanda rekora gidiyor, 22 000 görüntülenme :D

Servet benim istediğim, gittiğim yerleri yani güzel yerleri ve yolları tv de  tekrar izlemek. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Olgu sayesinde forumca kamera manyağı olacağız :D

Çağlar ile kameraları değiştik... 

Benimkini ona verdim... 

Artık o da bir kamera manyaa :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

emmi açıklama yaptı arkadaşlar, sipariş vermişim ama almamışım, 20 gün içinde siliniyormuş.

Ağbi hayırlı olsun. Özenle çekilmiş videolarını bekliyoruz. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Konu kısa zamanda rekora gidiyor, 22 000 görüntülenme :D

Servet benim istediğim, gittiğim yerleri yani güzel yerleri ve yolları tv de  tekrar izlemek. :D

BEni de götür abi gittiğin yerlere :)

Olgu sayesinde forumca kamera manyağı olacağız :D

valla servet bey her araca lazım bir cihaz  :good1:

"Kredi ile aldığınız yepyeni aracınız kapının önünde park halinde dururken "Motion detection" harekete duyarlı kayıt yapan bir kameranız  yoksa, sabah uyandığınızda böyle güzel bir süpriz yaşarsanız ? Kime soracaksınız hesabını  :yes:

www.hurriyet.com.tr/gundem/25387147.asp İçerde oturan kim bilmiyorum ama kameraya dikkat :)

Bildiğiniz GS1000 bu büyük ihtimal orjinal gs1000 hiç fake cihaz gibi durmuyor. :) 

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

"Kredi ile aldığınız yepyeni aracınız kapının önünde park halinde dururken "Motion detection" harekete duyarlı kayıt yapan bir kameranız  yoksa, sabah uyandığınızda böyle güzel bir süpriz yaşarsanız ? Kime soracaksınız hesabını  :yes:

Sanırım ben F90G'yi LCD'si olmayan bir aletle değiştiririm ileride. Böyle durumlar için aleti araçtan sökmemek gerek. 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Kızkardeşimin kendine 4$'a aldığı Telefon kılıfı geldi ( Yurtiçinde aynısı 40 tl ) 30 gün sonra gene ptt kapıda  :fiuw:

Yurtdışından gelen ürünlerin poşetlerini atmayıp saklasaydım burdan istanbula yol olurdu :)kwl2.th.jpg

Hatta en altta resimde görünen beyaz poşet az önce geldi PTT getirdi :) Takip no : RC012591472CN

Buradan kodu :  yazdınız mı çıkar :)

hjbu.th.jpg

Yorum bağlantısı
Safak Acar

BEni de götür abi gittiğin yerlere :)

valla servet bey her araca lazım bir cihaz  :good1:

Bildiğiniz GS1000 bu büyük ihtimal orjinal gs1000 hiç fake cihaz gibi durmuyor. :)

Bu adam kasıtlımı vurmuş, yoksa bilmiyerek mi belli değil.. ne Caniler var :crazy:  İnsan iner bi bakar .. :nea:  numara bırakır kardeşim arabana vurdum gelince arkamdan sövme beni ara yazar :D

Önü boş niye okadar geri geldiyse :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

benim ödeme olayına 5 saat kalmış.

benim şimdiki kamerada birşey öğdendim, ben çekimleri hep tek önü çeksin olarak ayarladım, bugün ikili denedim 720p olarak izleniyormuş. :D 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

abiler, benim bu kamera geldi, görüntüsü idare eder, orjinal ucuz bir makine bulana kadar kullanırım. :) Kafama takılan birşey var, bu benim 40 liralık cihazın sd kartı dolunca cihaz kendini temizliyor mu ? yoksa ben sürekli cihazı menüden temizlemek zorunda mıyım ? saygılar :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

benim ödeme olayına 5 saat kalmış.

benim şimdiki kamerada birşey öğdendim, ben çekimleri hep tek önü çeksin olarak ayarladım, bugün ikili denedim 720p olarak izleniyormuş. :D

Sen kurcalamaya devam et abi.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Free demiş

Beleş tamam da yukarıda Olgu kod falan girmiş ya. O numaralardan biri barkod kodu falan mı acaba ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...