İçeriğe Yönlendir

Ka - Hakkında Herşey

Bekir Polat

Recommended Posts

Gurur Aytekin

Aman dikkat Musa hocam az daha sağlam kutu gidiyordu... ? Sani hocam katılıyorum benim şarj dinamosuda ondan dolayı pert olmuştu.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Aman dikkat Musa hocam az daha sağlam kutu gidiyordu... ? Sani hocam katılıyorum benim şarj dinamosuda ondan dolayı pert olmuştu.

Hortumu bulmak daha zor sanki.Yarın sanayii de bir gezeyim bakayım
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin
(düzenlendi)

Hortumlar bildiğim kadarıyla mekanık servislerde yok Musa abi. Getirtiyolar ya da yaptırıyolar diye biliyorum. Sanayide araç hortumlarıyla ilgilenen yerler varsa oralara bakmakta fayda var diye düşünüyorum. Ya da senin ustan yönlendirir muhtemelen abi

tarihinde Gurur Aytekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Musa abi bi gelişme varmı ?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
On 05.03.2017 at 11:19, Gurur Aytekin yazdı:

Musa abi bi gelişme varmı ?

Hortumu ucundan kesip taktım şimdilik birey yok rakorla birleştiği yerden kaçırıyor gibiydi.İzleyeceğim biraz daha

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Hortumun yenisini araştırdınmı peki abi yoksa direk bu işe mi giriştin ?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
11 dakika önce, Gurur Aytekin yazdı:

Hortumun yenisini araştırdınmı peki abi yoksa direk bu işe mi giriştin ?

Önce bir başıma geleni tam öğreneyim.Belki ek rakorla filan çözülebilir diye baştan denemelere girdim

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Anladım abi kolay gelsin şimdiden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Kalorifer panelimde bir problem var sadece cama veriyor direk göğüsten ya da ayaklara vermiyor. Panel üstünde ki tuşu çevirince boşa dönüyor gibi içerisinde bir tel vs varmıdır ondan mı kaynaklıdır yoksa kalorifer gösterge panelimi bozuktur ?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Kalorifer panelimde bir problem var sadece cama veriyor direk göğüsten ya da ayaklara vermiyor. Panel üstünde ki tuşu çevirince boşa dönüyor gibi içerisinde bir tel vs varmıdır ondan mı kaynaklıdır yoksa kalorifer gösterge panelimi bozuktur ?

Söküp baktınmı gecmeli bir dişlisi var yönlendirmenin o mu yerinden çıktı acaba
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin
(düzenlendi)

Musa abi elimde kalır korkusuyla sökmedim inan ki. Tuşu çevirince hiç tık bile demiyo abi boşa tur atıyo. Bütün panelimi sökmek gerekir yoksa sadece tuş kısmı sökülüyor mu ?

tarihinde Gurur Aytekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

teybi çıkart iki vidası var bakarsın rahatça youtube da videolardan bahsetmiştim o kanalda gösteriyor nasıl söküldüğünü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Bir saat önce, Gurur Aytekin yazdı:

Tuşu çevirince hiç tık bile demiyo

Yönlendirme halatı yerinden çıkmış büyük ihtimal. Çok basit bir işlem, elde kalacak bir durum yok.

vbLo0O.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Teşekkür ederim bir ara açıp bakayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Benim sorun sanırım direksiyon yağı kutusundan

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Kutudanmı kaçırıyor abi ? Kutuyla hortum bağlantılarından olabilirmi ?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
19 dakika önce, Gurur Aytekin yazdı:

Kutudanmı kaçırıyor abi ? Kutuyla hortum bağlantılarından olabilirmi ?

Bağlantılara baktım hortumun ucunu tekrar kesip taktım,kelepçeleri sıktım.Kutuda basınç alınca sanırım sızıyor.Araba çalışırken sızıntı yok direksiyonla oynayınca başlıyor

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Kapaktan kaçırıyor olabilirmi abi ?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
9 dakika önce, Gurur Aytekin yazdı:

Kapaktan kaçırıyor olabilirmi abi ?

Olası aslında.Deponun yenisini arıyorum bakalım bulabilirsem komple değiştireceğim

Şimdi, Musa Değerli yazdı:

Olası aslında.Deponun yenisini arıyorum bakalım bulabilirsem komple değiştireceğim

Depo üzerinde de yağ vardı bayağı

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Orjinal kapak alıp bir dene istersen abi

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Orjinal kapak alıp bir dene istersen abi

Ayrı satılıyormu ki kapak
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Bildiğim kadarıyla satılıyor abi. Arabayı ilk aldığımda hidrolik yağı koyduktan sonra kapağı kapatmayı unutmuşum kaybolmuştu 15-20tl ye sadece kapağı almıştım.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Bildiğim kadarıyla satılıyor abi. Arabayı ilk aldığımda hidrolik yağı koyduktan sonra kapağı kapatmayı unutmuşum kaybolmuştu 15-20tl ye sadece kapağı almıştım.

Bakıyorum yok hiçbiryerde
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
1 dakika önce, Şükrü Gezdim yazdı:

Arkadaşlar kaloriferi soğuk ve sıcak ayarını yaptığımız yuvarlak dönen düğmeyi çevirdiğinizde çevirmeye bağlı bir direnç ile karşılaşıyormusunuz, benim düğme çok kolay dönüyor ve sıcaktan soğuğa geçmiyor acaba sorun düğmede mi

Gayet rahat dönüyor bende

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Benim aldığım yerin sitesinde mevcut değildi aradım ellerinde mevcuttu. Arayıp sormakta fayda var abi ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...