İçeriğe Yönlendir

Servis Ve Usta Önerileriniz (Ankara)

Orçun Ural

Recommended Posts

Önder Seçkin

selamlar abiler kardeşler 2004 focusum var vede lpg li. sorunum şu. arabayı calıştırdıgımda benzinde yada gazda fark etmiyor araba devir saati oynuyor gaza basıp dekince düzeliyor sanki hava filitresinin ordanda horultu geliyor araba çalışması dalgalı yani bi ses düzeyinde calışmıyor anlatması zor.rolanti birseyi arazalıdır dediler ve 230 tl miş deişmesi lazımmış kesin konusamıyorlar ama. kastamonuluyum.bana ankarada sorunumu çözecek iyi bir servis ve usta lazım tavsiyelerinizi belkiyorum

Yorum bağlantısı
Akın Davarcı

ümitköy ağaçlı ford servis..eski focusumuda oraya götürdüm yenisinide..

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Yetkili servis titizliğinde çalışan bir Ankara da özel Ford servisi tavsiyesi :

Zenit Oto Ford

Yetkili Kişi : Veysel Köşü

Tel : 0312 278 80 18

Adres : Şaşmaz sanayi sitesi 6.cad. 60.Sokak No:12 Şaşmaz/Ankara

Ayrıca forumumuza özel indirimi de mevcut. Temiz bir ortamda aracınız hakkında bilgiler alarak, kaliteli servis arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Eğer giderseniz beni ve forumu söylemeniz yeterli.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Guest Asl? Y?ld?r?m
Arkadaşlar Ankara Ostim yada Şaşmaz'da iyi bir ford servisi yada mondeodan anlayan iyi bir tamirci tanıdığı olan varmı ?

şaşmaz da oto yıldırım ford servisi

2782031tel

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Abdullah Ercan
şaşmazda can oto var.gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz çok dürüs, ne gerekiyorsa onu yapıyor.kesinlikle gereksiz malzeme kullanmıyor.şiddetle tavsiye ederim murat usta:05376787617

Kesinlikle katılmıyorum. Arkadaşlar, sakın ha Sakın Can Otoya GİTMEYİN ben gittim bin pişmanım sahtekarlık yaparak insanları kandırıyorlar veya kandırdıklarının zannediyorlar. Kanıtları da elimde çıkan tüm parçaları atmadım.

Bundan 8-9 ay önce Triger değişimi ve devir daim pompası için clubden baya araştırma yaptım ve bunun üzerine Can otoya gitmeye karar verdim ve Gittim Onlara klub tavsiyesi ile geldiğimi triger ve devirdaim değişimi ne kadaar olacağını sordum. Bir kaç kere bastıra bastıra da parçalarınız orjinalmi diye sormama rağmen benim aracıma PRC çin malı triger seti takmışlar. Şimdi diyeceksiniz ki siz orada değilmiydiniz. Hata yaptım orada değildim. Çok önemli işlerim olduğundan arabayı bırakmak zorunda kaldım. Herneyse aradan kısa bir zaman sonra trigerden gırrrr gırrrr gıırrrr diye sesler gelmeye başladı. Can otoya tekrar gittim. Bu sesi gittiğimde tekrarlamadı. Bu yüzden bir işlem de yapmadılar. Trigeri değiştireli henüz 10K civarında bir kilometre oldu. Antepe gittiğimde ses iyice arttı ve orada bir ustaya gittim ve orada da triger setinin (Orjinal olmak üzere) değiştirdim. (Bana triger değişimini de 360 TL ye yapmışlardı. Ben Antepde orjinalini 140 aldım. 100 de işçilik verdim. Yetkili serviste yaptırsam bu kadar pahalıya gelmezdi herhalde)Çıkan parçaları da aldım. Bu gün yarın Can otoya gidip suratlarına atacağım. Bakalım ne diyecekler. Ayrıca bu yazımı da diğer tüm internet sitelerinde de paylaşacağım ki insanlar sahtekarlık yapmasınlar.

Sakın Can otoya gitmeyin hem sahtekarlık yaptıkları gibi hem de insanların can güvenlikleri ile oynuyorlar.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun maalesef bu tip olaylar yaşanabiliyor...Aracı bıraktınız diye böyle bir şey yapılması büyük ayıp.Kendileri kaybederler.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Servisi tanımıyorum, eğer Abdullah abiyi tanımasam inanmak istemem...Yapılan gerçekten kabul edilemez bir şey... :unsure:

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Geçmiş olsun. Böyle usta veye servisleri açıklayarak herkesin bilmesi gerekir. Şahsen gitmeyi düşündüğüm servisti.

Şimdi vazgeçtim.

Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan
Geçmiş olsun maalesef bu tip olaylar yaşanabiliyor...Aracı bıraktınız diye böyle bir şey yapılması büyük ayıp.Kendileri kaybederler.

Çok teşekkürler.

Servisi tanımıyorum, eğer Abdullah abiyi tanımasam inanmak istemem...Yapılan gerçekten kabul edilemez bir şey... ;)

Serkan hakikaten acayip sinirlendim. Eğer triger motoru dağıtsa idi bu kimin sorun olacaktı ve o zaman ne yapardım bilmiyorum. Biraz sinirimin geçmesini bekliyorum daha sonra gidicem konuşucam acaba ne diyecekler. Bir de bu konuya ayrıca başılk açmama gerek var mı? Varsa hangi bölüme açayım.

Geçmiş olsun. Böyle usta veye servisleri açıklayarak herkesin bilmesi gerekir. Şahsen gitmeyi düşündüğüm servisti.

Şimdi vazgeçtim.

Teşekkürler. Zaten ben de bu amaçla ben kazıklandım başkları yanmasın dolandırılmasın diye. Bence bu Can otodan herkes uzak durmalı ki bu tip tamirciler ayakta duramasın ve iflas etsin.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Çağrı Sağlam

Oncelikle Abdullah Bey'e gecmis olsun diliyorum. Bu tarz isleri yapan servisleri cezalandirmanin en guzel yolu oraya bir daha gitmemektir ki ben gidecek olsam da artik gitmem...

Aracimin klimasi calismamaya basladi, fan calisiyor; ancak soguk hava vermiyor. Bunun icin aracin klimasindan anlayan bir servis tavsiye edebilir misiniz?

Simdiden tesekkurler...

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
Oto-far var Şaşmaz da işlerinde işidirler , benim selamımı söyleyin ne gerekiyorsa yaparlar.

www.oto-far.com

Oto farı bende tavsiye ederim.Far değişimimi ve adaptasyonunu orada yaptırdım.Gayet memnunum.

Yorum bağlantısı
Hakan Yağlı

arkadaşlar can oto benim sürekli gittiğim servis.. baskı balata değişti trigier değişti benzin pompası değişti motor kulağı değişti .. hiç bir sorunla karşılaşmadım .. haa çokmu mükemmel orasını bilemem.. bana ismi lazım değil. ivedikte bir servis kime sorduysam öve öve bitiremedi.. gittim arka amortisörleri değiştirdiler .. bir müddet sonra arkadan tıklama sesleri gelmeye başladı rahatsız edecek derecede .. 1 ay bu sesin kaynağını aradım amortisorün böyle bir ses yapacağı aklıma bile gelmemişti.. başka bir servis sesin kaynağını buldu ve yaptı.. şimdi ben o çok övülen servise tutupta sahtekar demedim amortisör çin malıymiş demedim ..ki bu parçalar genelde orjinal deniyor ama aslında değil sadece orjinalin iyisi diyebiliriz .. yetkili servis 2 . 3 katı para istiyor .. 750 istenen bir hizmeti 200 e özel serviste yaptırıyorsan bu orjinal parçamı diye sormayacaksın arkadaş.. sonuç itibariyle can oto çok mükemmel bir servis olmayıp sizi tatmin edebilecek özelliğe sahip bir servistir...

Yorum bağlantısı
Çağrı Sağlam
Oto-far var Şaşmaz da işlerinde iyidirler , benim selamımı söyleyin ne gerekiyorsa yaparlar.

www.oto-far.com

Oto farı bende tavsiye ederim.Far değişimimi ve adaptasyonunu orada yaptırdım.Gayet memnunum.

Ilgilendiginiz icin tesekkur ederim, en kisa surede gidecegim...

Yorum bağlantısı
Göktuğ Serbent
arkadaşlar can oto benim sürekli gittiğim servis.. baskı balata değişti trigier değişti benzin pompası değişti motor kulağı değişti .. hiç bir sorunla karşılaşmadım .. haa çokmu mükemmel orasını bilemem.. bana ismi lazım değil. ivedikte bir servis kime sorduysam öve öve bitiremedi.. gittim arka amortisörleri değiştirdiler .. bir müddet sonra arkadan tıklama sesleri gelmeye başladı rahatsız edecek derecede .. 1 ay bu sesin kaynağını aradım amortisorün böyle bir ses yapacağı aklıma bile gelmemişti.. başka bir servis sesin kaynağını buldu ve yaptı.. şimdi ben o çok övülen servise tutupta sahtekar demedim amortisör çin malıymiş demedim ..ki bu parçalar genelde orjinal deniyor ama aslında değil sadece orjinalin iyisi diyebiliriz .. yetkili servis 2 . 3 katı para istiyor .. 750 istenen bir hizmeti 200 e özel serviste yaptırıyorsan bu orjinal parçamı diye sormayacaksın arkadaş.. sonuç itibariyle can oto çok mükemmel bir servis olmayıp sizi tatmin edebilecek özelliğe sahip bir servistir...

siz memnunsanız gitmeye devam edin ama arkadaş başına gelenleri kanıtlarıyla birlikte ortaya sunabileceğini söylüyor. can oto benim içinde hiç olmadan bitmiş bir servistir. ben foruma ve buradaki seçkin üyelerin sözüne itibar ederim. zira amaçları bizleri olası kötü durumlardan korumak.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağrı Sağlam

Hakan Bey, sorun surada ki orjinal ( ben orjinal denilince bizzat ford icin ford tarafindan uret(tir)ilmis parcayi anlarim, normal olani da bu olmali ) parca denilerek yan sanayi parca takilmis, bu da aracta ciddi soruna yol acmis.

Elbetteki karar sizin, gitmeye devam etmek isterseniz gidebilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bugün akşama kadar oto far daydım. Soğuk üfleyen bir klimam var artık. Beklediğim sıralarda bir sürü ford markalı araç geldi. Diğer markaları ellerinden eldiğince yönlendirdiler. Anladığım ford konusunda uzmanlar. Gerçekten iyiler.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Bu gün uğrıycaktım bende , akşam üzeri Oğuzla sanayideydik boşboş geziyorduk keşke uğrasaydık :)

Yarın yine oralardayım.. :spiteful:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Yarın yine oralardayım.. :unknw:

hoş geldin maltepeye işin düşerse beklerim.05437201072

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Oto-Far Faruk usta iyi bir insan herşeyden önce...Bende klima bakımı yaptırdım, C-max' ın da klima bakımını, farların temizlenmesi camlardan gelen ses işlerini yaptırdım ve memnunum..Hatta ikinci gidişimde C-max ın farları söktüler, temizlenmişi emanet taktılar işim var yarın geleyim deyince..Ertesi gün bizim farları temizlenmiş olarak teslim aldık, sağolsun..

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

faruk usta iyidir hoş sohbet insandır. klima parçalarımı tamamlayınca solugu oto farda alıcam.bakmışlardı zaten.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...