İçeriğe Yönlendir

Servis Ve Usta Önerileriniz (Ankara)

Orçun Ural

Recommended Posts

Semih Saner

bende ford zenit diyorum...şaşmazda, işçiliği 1.kalite işçilik ,,(oto koç ustası) sakin ve temiz bir yer..

Yorum bağlantısı
Faruk Dinç

ben yeni ford kullanıcısıyım .kecede kaçak vardı .nereye gideyim diye araştırdım iş yerinde en az 4 kişi şaşmaza azim oto erol usta dediler. neyse onu yapar gereksiz bir şey yapmaz dediler. gittim işimi temizde yaptı.

fren derseniz ivedikte frenci bayram usta işinde çok iyiler hesaplı yapıyolar aynı zamanda tüm taksiciler orda gördüm.

Yorum bağlantısı
Mustafa Ceviz

çağdaş oto var başkent otosanayisinde "turan usta" kendisi daha önce uzun yıllar ford yetkili servisinde çalışmış ben aracı devamlı turan ustaya gödürüyorum tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Azim oto dan memnun kalmıştım, başkent oto sanayide de Uğur oto var Mustafa Usta. Onu da tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hamit Sakarya

Merhaba arkadaşlar.Ankara dışında yaşıyorum aracıma bakım yaptıracağım onun içinde ankaraya gelmeyi düşünüyorum.Ama usta konusunda kafamda soru işaretleri var bilmediğimden.Sizin önereceğiniz veya gidip gitme diyeceğiniz.özel servis varmı.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hamit Sakarya

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.Seçenek çok olunca seçmekte baya bir zor olacak anlaşılan.

Yorum bağlantısı
Abdullah Akbulut

bende gitmemeniz gereken bir yer söyleyim şaşmaz da usta otomotiv.dünyayı gezin dolaşın bunlar gibi karaktersiz bulamazsınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Caglayan Celiker

1- Turbo ve turbo kaynaklı sorunlar

2- Periyodik bakım ve bu esnada açılmış aparatların temizlenmesi

3- carbon clear

4- lastik ve cant satan

5- rot balanscı

6- iç dış yıkama ve motor temizliği

arkadaşlar bu başlıklarda Ankarada güvenebileceğimiz usta isim ve adresleri verebilrimisiniz. 4 ve 5. maddelerdeki işlemi beraber yapan bir yer de harika olur. zira zorunlu kış lastiği olayından sonra yaz bitmeden ucuzken kış lastiği almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Rot ve balans için İskitler Mustafa Saatçi, Michelin lastik satıyor ve rot ayarını hakkıyla yapıyor...Pahalı ama iyi servis...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Rot ve balans için İskitler Mustafa Saatçi, Michelin lastik satıyor ve rot ayarını hakkıyla yapıyor...Pahalı ama iyi servis...

Mustafa Saatçi saat satmıyor mu yaa :):p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Seyit Ural

Sözen Oto Servis(Vehbi Usta)

Dökmeci İş Merkezi,5.Cad.No:13-18 Şaşmaz/ANKARA

(312)278 5973

(506)337 3313

Yorum bağlantısı
Mert Yetginbal

Şaşmaz

Birol usta

motor konusunda bir numara diye bilirim benim fiestayı adam etti ellerine sağlık arkadaşlar

Türkiyede usta ama eğitimi almanyadan adam işini iyi biliyor tavsiye edilir,

05547393458/3122780183

Tıkanırsanız çıkarır ben çok memnunum

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Arda Inan

Engin ustalar dükkanı kapatmadı dimi? Oto yıldırım duruyor hala yani, internet sitesini kaldırmışlar da numarayı bulamadım :/

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Tüysüz

İvedik Organize Sanayi Bölgesinde TÜV muayne istasyonu karşısında kalan kısımda ÖZGÜR FORD var idi (OZAN USTA&CEMAL USTA) şu anda özgür ford'dan ayrıldılar. Kendi yerlerini açtılar. Özgür ford'dan direk devam ediyosunuz yol dönüyor ESKİ BAŞKENT KAPORTA'nın olduğu yer yeni ismiyle İVEDİK FORD SERVİSİ.

Özellikle ozan sağlam ford ustasıdır.

aynen yeni yerlerinde devam ediyorlar 20 dk baskı balata degisimi yaptıklarını gorunce agzım acık kalmıstı bende niye fordu olan ticari taksiler kapıda sıraya giriyor diye

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hüseyin Satı

ivedik organize sanayide ENNUR FORD var Ali usta Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
Tarık Koca

bende yarın itibariyle alıyorum 2004 1.6 comfort otomatik vites 190.000 de 18.000e aldım ankaradaki arkadaşlardan ford servisleri hakkında bilgi alabilirsem sevinirim... ayrıca foruma da bugün üye oldum... şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Şaşmaz'da Yiğit Oto'dan kimse söz etmiyor. Daha önceki benzer forumlarda bu servis bayağı öneriliyordu. Problem yaşayanlar varsa paylaşırlarsa iyi olur. (Paylaşmak istemeyenler özel mesaj atabilir.) Halbuki ben bu servisten oldukça memnunum.

Yorum bağlantısı
Salih Karaağaç

yiğit otoya benim aracım için en iyi ve en uygun yağ koymalarını istemiştim 10-40 yağ koyunca bidaha gitmedim. ( 5-30 un daha uygun ve iyi olduğunu sonradan öğrendim)

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak
(düzenlendi)

Nedendir bilmiyorum Sanayide çoğu ustada 5w-30 yağ konulması gereken araca 10w-40 yağ koyma hastalığı var.

tarihinde R.Bahadır Irmak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...