İçeriğe Yönlendir

Aşırı Su Eksiltme

Muhammet Sarıçam

Recommended Posts

Eray Eski

Benim kapı direkleri de aynı. Ama çift kilitleme var

:unsure2:

Yorum bağlantısı
Muhammet Sarıçam

Bu arada, termostat gövdesini taktırdım. 2 gündür yedek su deposuna bakıyorum, su seviyesini işaretlemiştim. Eksilme yok. Usta contada sıkıntı yok dedi fan açma durumuna göre. Şimdilik içim rahat :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Sarıçam

tesekkurler kardesim. bu isi guzelce inceleyip cozume kavusturmak lazim. araban masallah guzelmis :nazar:

Eyvallah. Anahtardan da anlayabilirsin aslında bu olayı. Alttaki tuşta 2 ok olmalı

Yorum bağlantısı
Eray Eski

Eyvallah. Anahtardan da anlayabilirsin aslında bu olayı. Alttaki tuşta 2 ok olmalı

evet benim anahtarda alttaki kilitleme tusunda 2 tane asma kilit isareti var. aracta cift kilitleme var anlamina mi geliyor bu ?

Yorum bağlantısı
Eray Eski

benim anahtar

pek belli olmuyor ama cift kilit sekli var kilitleme tusunda..

Yorum bağlantısı
Muhammet Sarıçam
(düzenlendi)

benim anahtar

pek belli olmuyor ama cift kilit sekli var kilitleme tusunda..

Benimki bundan... Büyükler daha iyi bilir aslında

11062008059cu5.jpg

tarihinde Muhammet Sarıçam tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Eski

senin kumanda kizilotesi ile calisiyor olmasi lazim. benimki radyo frekansi ile. senin mondeoda kapi kolunda kizilotesi goz olmasi lazim bide.. o goze kumandanin gozunu hizzalayip oyle kilitlenir. bizimkinde o sorun yok sukur :) 10 metre mesafeden her sekilde kilitleniyor..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Muhammet Sarıçam

Selamlar... Arabaya sis farı aldım. Tamponun arkasında bunlar için bi soket varmı yoksa yeni tesisatmı çekilecek?

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Furkan Cihangir

abi inanamıyorum 2011 de başlamışsınız 212 de 2. ayda anca bitmiş muhabbet :D:D: iyiki bi benim arabada su eksilyor diye baktım. benim araba contadan kaçırıyor onu anladım daa masrafı ne çıkar onu annlyamadım ?

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen
(düzenlendi)
Termostat gövdesinden su kaçağı olduğunu gördük. Netten araştırdım hiçbir yerde bulamadım bu parçayı :unsure2:

Merhaba Muhammet bey ben geçen hafta bende değiştirdim ne kadara aldınız

tarihinde Cemal Demirezen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammet Sarıçam

Merhaba Muhammet bey ben geçen hafta bende değiştirdim ne kadara aldınız

150 lira civarı vermiştim. Bu arada dün arabamı sattım :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...