İçeriğe Yönlendir

Laptop Seçimi, Ürün, Donanım Ve Fiyat Tavsiyeleri

Özgen Acar

Recommended Posts

Sani Gerşon

İ5 ,8gb ram 1tb hdd 2gb invdia ekran kartı 1.897tl sence?

Sıfır mı bu rakam? Nerede?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Eski seri imiş, o yüzden ucuz. Aynı konfig yeni nesiller 400-500tl daha pahalı.

Tabi alınır mı? Bence alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Eski seri imiş, o yüzden ucuz. Aynı konfig yeni nesiller 400-500tl daha pahalı.

Tabi alınır mı? Bence alınabilir.

Sağol abi.Bu seferde ablama beğendiremedim.Hızı 1.6 görüntüsüde çirkin dedi..

1 hafta içinde indirime giren birşey olmazsa bunu alacak.

http://www.vatanbilgisayar.com/hp15-ac108nt-gri-core-i5-5200u-22ghz-4gb-500gb-hdd-156-2gb-w10-notebook.html#ozellikler

Bende amd ekran kartı var diye aldırmak istemiyorum  :) Gerçekten piyasası çok yüksek laptopların

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

AMD ekran kartı sorun çıkarmaz da, beğendiği HP serisi uzun ömürlü olmayabilir. Yine de alınabilir tabii ki.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

AMD ekran kartı sorun çıkarmaz da, beğendiği HP serisi uzun ömürlü olmayabilir. Yine de alınabilir tabii ki.

Merakımdan soruyorum tamamen. Notebooklarda uzun ömür süresi için kıstas nedir peki? 5 yıl? 10 yıl? Sorduğum soru optimum şartlar altında geçerli.

Yorum bağlantısı

5 yıldan sonrası şanstır. 5 yıla kadar başarıdır. Benim görüşüm. Zaten 5 yıl sonra çok eski teknoloji oluyo kendileri :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

5 yıldan sonrası şanstır. 5 yıla kadar başarıdır. Benim görüşüm. Zaten 5 yıl sonra çok eski teknoloji oluyo kendileri :)

Birebir katılıyorum :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Muhakkak. Teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki. Cevaplar için teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Sani Gerşon

Şuanda arçelik bayilerinde indirimde 1.650ye geliyor. Mağazada kalmamış getirttiririm dedi görevli.

2gb ekran kartı 1gb paylaşımlı dedi

Sorun yok, 1gb her türlü yeter zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Sorun yok, 1gb her türlü yeter zaten.

Arçeliğin tüm mağazalarında stokta kalmamıştı.Teşhir ürününe 50 lira daha indirim yaptırıp aldım abi.Sadece kutudan açılmış durumdaydı ilk ben  açıp kurdum. 1600 liraya aldım.Şuanlık çok iyi ,  şarj süresi %100 iken 4saat 30 dk diyor  :)

Sana çok soru sordum yardımların için teşekkür ederim  :flowers:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arçeliğin tüm mağazalarında stokta kalmamıştı.Teşhir ürününe 50 lira daha indirim yaptırıp aldım abi.Sadece kutudan açılmış durumdaydı ilk ben  açıp kurdum. 1600 liraya aldım.Şuanlık çok iyi ,  şarj süresi %100 iken 4saat 30 dk diyor  :)

Sana çok soru sordum yardımların için teşekkür ederim  :flowers:

Rica ederim, güle güle kullanın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Aykut Uçar

Bir arkadaşa linkteki ürünü almayı düşünüyoruz. İçimizde kullanan var mı.  Cihaz 2. el ama kullanılmamış 22 ay garantisi var. Eksileri var mıdır varsa nedir. Teşekkürler. http://www.sahibinde...272256321/detay

Sağlam kasa sağlam donanımlı bir modeldir tavsiye edebilirim. Ekran kartı olarak AMD R7 donanım gücü olarak piyasadaki birçok mobil nvidia seriisinden ( gt 600m , gt 700m, gt 800m seriisi gibi) bariz iyi render alır oyun oynatır. Ama yazılıma gelince AMD kartlar tam bir facia diyebilirim.Yani yeni bir oyun çıkar bir yazılım yamasıyla optimiasyon gerekir 4 senelik nvidia kartlar güncelleme verir AMD 1 sene hotfixle uğraşır :) Uzun seneler öğrenciliğimde promotörlük yaptım Toshiba'da bir model ısınmıyorsa gözün kapalı alabilirsin. Bunların da kasa malzemesi gereği ısınma sorunu minimum diyebilirim .

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Bendeki bundan mı bilniyorum. 4gb ram var benimkinde. Toshiba iyidir.

Toshiba candir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Packardbellciyimdir bugüne kadar 3 tane eskittim birkez olsun tık demedi, inceleyin diğer markalara göre uygun fiyatlı oluyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Misafir

Merhaba işimiz gereği bir laptop alacağım bütçe maksimum 2000 tl ama 200-300 lira daha artırabilirim çizim programları çalıştıracak programları şöyle sıralayayım hepsi 3 boyutlu çizim programı.

1-catia v5

2-solidworks 2014

3-rayno shoes

Sizce bu fiyat bir bilgisayar işimi görürmü bilgisayardan hiç anlamıyorum yardımcı olurmusunuz?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba işimiz gereği bir laptop alacağım bütçe maksimum 2000 tl ama 200-300 lira daha artırabilirim çizim programları çalıştıracak programları şöyle sıralayayım hepsi 3 boyutlu çizim programı.

1-catia v5

2-solidworks 2014

3-rayno shoes

Sizce bu fiyat bir bilgisayar işimi görürmü bilgisayardan hiç anlamıyorum yardımcı olurmusunuz?

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...