İçeriğe Yönlendir

Ford Mondeo 2015

Yusuf Alper Gül

Recommended Posts

Misafir

Serhat hocam bugün itibariyle benim beyaz mondimi arkadaşıma satmış bulunmaktayım. Ve yine bugün 1.5 ecoboost beyaz otomatik sanrouf lu yeni kasa mondinin siparişini verdim. Kısaca nisan ayının ilk haftası aracı kismetse alacagiz.

Bülent bey bizde beyaz beşkapı panaromik sipariş etmiştik paket aldınızmı başka,şuanki liste fiyatı size ne söylediler?
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bülent bey bizde beyaz beşkapı panaromik sipariş etmiştik paket aldınızmı başka,şuanki liste fiyatı size ne söylediler?

Erol bey bizimki titanyum sanrouf var sigorta plaka masraflari hersey var fiyatın içinde. Sizin fiyat nasıl

Erol bey bizimki titanyum sanrouf var sigorta plaka masraflari hersey var fiyatın içinde. Sizin fiyat nasıl

Arda Bey özel değilse kaça verdiğinizi öğrenebilir miyim?

Emre bey benim aracı 63000 verdi. Çok değerli bir arkadaşıma verdim.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Ünal2
(düzenlendi)

Yeni Yorumları tüm forum üyeleri gibi merakla bekliyorum. Tekrar hayırlı uğurlu olsun. tarihinde Emre Ünal2 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

5 kapı fiyat farklı sunroff degil bizşmki cam tavan 103.000...siparis gectiler.

Ama mayıs başı gelecek fiyat arti eksi olabilirmiş

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

5 kapı fiyat farklı sunroff degil bizşmki cam tavan 103.000...siparis gectiler.

Ama mayıs başı gelecek fiyat arti eksi olabilirmiş

Beş kapı fiyat farkı derken. Biz Sedan alıyoruz. Sanrouf la cam tavan aynı fiyat. Bizde hemen hemen aynı fiyata alıyoruz. Sizde trafik sigortası ve mtv dahilmi fiyata
Yorum bağlantısı
Misafir

Sedan la 5 kapi fiyati farkli dediler bize hocam 5 kapi daha pahaliymis.3000 panoramik cam tavan farkiydi sanirim...

Tabi anahtar teslim flyatidir.Konusmadik onu [emoji4]

Sirkete daha oncede ayni bayii den cok araba aldik...

Herhalde dahildir.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Sedan la 5 kapi fiyati farkli dediler bize hocam 5 kapi daha pahaliymis.3000 panoramik cam tavan farkiydi sanirim...

Tabi anahtar teslim flyatidir.Konusmadik onu [emoji4]

Sirkete daha oncede ayni bayii den cok araba aldik...

Herhalde dahildir.

Ben yarın sorayım sizin aracı bakalım fiyat ne verecekler
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

hayırlı olsun Arda, keyifle güle güle kullan.

Teşekkürler sadık abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Suat Seymen
(düzenlendi)

platin beyaz, tecno paket, akıllı ledler 1.5  ecobust 112 113 arası bir fiyat tutar dediler. nisan ortalarıda teslim ediyorlar...

tarihinde Suat Seymen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

platin beyaz, tecno paket, akıllı ledler 1.5 ecobust 112 113 arası bir fiyat tutar dediler. nisan ortalarıda teslim ediyorlar...

Paketler çok pahalı
Yorum bağlantısı
Mustafa Tekin-2

Ben de siparişi verdim  :good1:

Titanium 1.6 TDCi Yakut Kırmızı + Tekno Paket + Led farlar.

Mart 20-27 arası teslim edilecek. Heyecanla bekliyorum  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Forumda yeni mondeo çoğalıyor.Alan arkadaşlara hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Paketler çok pahalı

Insallah fiyat konusunda yardimci olmusumdur size. Fazla para vermenize gönlüm el vermedi cunku
Yorum bağlantısı
Misafir

Insallah fiyat konusunda yardimci olmusumdur size. Fazla para vermenize gönlüm el vermedi cunku

Serkan beyle görüştüm arda bey.Sonra birkac bayii ile, her yerde fiyat ayni.1000 Tl pazarlik payi birakiyorlar[emoji4]

Bu arada beş kapi 2000 pahaliymis.

Sunroof panorm. Dediginiz gibi fiyat ayni.

Bu arada bir kaç bayii nin özel ricası alınan fiyatları net ortamında paylaşmasanız seviniriz dediler, Saygı duymak lazım diye dusunuyorum

Yorum bağlantısı
Harun_Tekin

Gecen iki gunde 2014 comfortline passatla gezdim bugun mondeoyu test etme sansim oldu bu en yenisi degilde bir onceki pasaat bu mondeonun yanina yaklasamaz bence tabi yeni passatida test etmek gerekir ama asiri bi iyilesme oldugunu beklemiyorum..konfor rahatlik sessizlik ve şıklık acisindan kesinlikle mondeo derim passat tek bir nedenle alinabilir dizel otomotigi var yoksa mondeoda gordugum hicbise yok..motor olarak 1.5 160 ps gayet yeterli ama ben arabaya rahatlik şıklık konfor ozellikle sessizlik acisindan bakiyorum o yuzden bana kalirsa ben mondeo derim cok begendim muthis bence..artik su dusunmeden yinede o vw dir anlayisini asalim cunku ford yapmis bnce gecmistir vwyi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Serkan beyle görüştüm arda bey.Sonra birkac bayii ile, her yerde fiyat ayni.1000 Tl pazarlik payi birakiyorlar[emoji4]

Bu arada beş kapi 2000 pahaliymis.

Sunroof panorm. Dediginiz gibi fiyat ayni.

Bu arada bir kaç bayii nin özel ricası alınan fiyatları net ortamında paylaşmasanız seviniriz dediler, Saygı duymak lazım diye dusunuyorum

Ayak yapıyorlar. Niye sen x al ben filana x verdin bende xden isterim. Kafadan pazarlık bitmiş olduğu için Söylemeyin diyor. Yani ne kadar az indirimin yaparsa o kadar kar Peşinde.

Bence etik. Hiç saygı duymam. 98 birine veriyorsa kazanıyor ki veriyor. Aynı arabayı niye başkası 103 alsın ki. Ondan da 98 lik kar etsin. Yaptıkları ayıp. Akıllı olsa indirimi duyurdun diye sana jest yapmalı. Sürümden kazansın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ayak yapıyorlar. Niye sen x al ben filana x verdin bende xden isterim. Kafadan pazarlık bitmiş olduğu için Söylemeyin diyor. Yani ne kadar az indirimin yaparsa o kadar kar Peşinde.

Bence etik. Hiç saygı duymam. 98 birine veriyorsa kazanıyor ki veriyor. Aynı arabayı niye başkası 103 alsın ki. Ondan da 98 lik kar etsin. Yaptıkları ayıp. Akıllı olsa indirimi duyurdun diye sana jest yapmalı. Sürümden kazansın.

Ben farklı açıdan baktım hocam[emoji1]

Bi an empati yapınca insan...[emoji6]

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Gecen iki gunde 2014 comfortline passatla gezdim bugun mondeoyu test etme sansim oldu bu en yenisi degilde bir onceki pasaat bu mondeonun yanina yaklasamaz bence tabi yeni passatida test etmek gerekir ama asiri bi iyilesme oldugunu beklemiyorum..konfor rahatlik sessizlik ve şıklık acisindan kesinlikle mondeo derim passat tek bir nedenle alinabilir dizel otomotigi var yoksa mondeoda gordugum hicbise yok..motor olarak 1.5 160 ps gayet yeterli ama ben arabaya rahatlik şıklık konfor ozellikle sessizlik acisindan bakiyorum o yuzden bana kalirsa ben mondeo derim cok begendim muthis bence..artik su dusunmeden yinede o vw dir anlayisini asalim cunku ford yapmis bnce gecmistir vwyi..

Passat 3-5 yıl ikinci el fiyatı düşmez. Mondeo deli düşer. Sebeb dod ve otosan farkı.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Mal bu.Hoşuna gider adam pazarlık etmeyi bilmiyodur 3 alır.Sen gider adamı bezdirir 2 ye alırsın bu işler böyle

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben farklı açıdan baktım hocam[emoji1]

Bi an empati yapınca insan...[emoji6]

Ben alıcıyım.

Sen hiç zararına bitmiş ev satarmısın?

Sattığın evden birinden 5 birinden 10 birinden 20 kazanırsın. 5 de kar olsa satmak iyi değilmi. Sana hiç gelmeyecek müşteri gelmiş senden alacak. Ama 5 bin karla. Normalde gelmeyecekti belki.

Ben onun yerinde oldum. Satmak daha iyi 3 Kuruş karlada olsa. Primi var bu işin. Kurtarmasa vermem zaten.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben alıcıyım.

Sen hiç zararına bitmiş ev satarmısın?

Sattığın evden birinden 5 birinden 10 birinden 20 kazanırsın. 5 de kar olsa satmak iyi değilmi. Sana hiç gelmeyecek müşteri gelmiş senden alacak. Ama 5 bin karla. Normalde gelmeyecekti belki.

Ben onun yerinde oldum. Satmak daha iyi 3 Kuruş karlada olsa. Primi var bu işin. Kurtarmasa vermem zaten.

Öğretmenlik yapın kardeşim[emoji4] [emoji4] [emoji4]

Bakış açısı...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mal bu.Hoşuna gider adam pazarlık etmeyi bilmiyodur 3 alır.Sen gider adamı bezdirir 2 ye alırsın bu işler böyle

Hah. 2 alıyorsa biri diğeri de 2 den alsın [emoji23][emoji23]hazır pazarlıklı mal var ve Sürüm derim.

Niye filo araçlarında deli gibi indirim yapılır.

Bizim arkadaş 10 tane i20 alacak. 5-6 bin indirimli alıyor. Düşün. Sen Mondeo da 3-4 binlik indirimi diyon. Onlar biraZ düşünse p fiyattan da olsa satış yapsa merkezden gelecek prim falan ....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...