İçeriğe Yönlendir

Sizce En Kaliteli Akaryakıt İstasyonu ?

Mustafa Ergüden

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Geçen yaptığım test sonuçları, hatta 1 saat önce indim arabadan....

Rota Finike-Edremit 620 km. civarı...

Gidiş: Shell Fuel Save 39lt. yakıt ile 940 km. yol yaptım.  ortalama 4.1 lt.

hız sürekli olarak 110 da kalmaya çalıştım, hiç 90 la sürekli seyir yapmadım, bastım hep haberiniz ola :)

Dönüş: Shel V pover NİTRO mazot, daha yakıtı bitiremedim, 650km. civari yol yapmışım, ama sonuç belli, Nitro ile 4.7 lt. falan yakıyor araba, 110 la giderken uzun yolda tabii... depo boşalıyor ve 940 km. için 5-6 lt. daha ilave mazot almak gerekiyor, Nitroyu çok yakıyor araba, tabii az daha performanslıda oluyor...

ekonomide Fuel Save harbi iyi, güç kaybıda pek anlaşılmıyor, enjektöre ne yapar bilmem ama...

az yakmak için: bakım şart oğlu şart, aşırı bakım hemde, gaza basmayı bileceksiniz, ne çok fazla ne az, hızlanma ivmeniz uygun olmalı, cruise varsa düz yolda çok daha iyi oluyor bu arada...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Akan Belen

Eşli bir konu ama hortlasın bari. BP den alıyorum şimdilik. Toyota anlaşmalı imiş gerçi hepsi puan veriyor ama. Şu an yüzde 5 direk nakit veriyor bp. 3 ay böyle olacakmış sonra yüzde yada yüzde 5 olarak devam edecek dediler. Kötünün iyisi ne koparsak kar
[emoji2]

Yorum bağlantısı
Akan Belen
%5 ciddi rakam.

Shell de zubizu ile 300 e 15 veriyor.
Evwt bence de fena değil yakıt alıyorum kartla falan uğraşmıyorum ödeme yaparken direk telefon numarası ile işlem yapıyor. Yüzde 5 nakit direk cepte 30 TL birikti [emoji9]
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Ben de shell den dün 60 liralık aldım.

a47a7465e199b93d66f911fc8ed352ae.jpg
Bu nasıl alışveriş anlamadım valla ben [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

60 lira birikmiş shell kartta.
100 liralık mazot aldım. 40 lira ödedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...