İçeriğe Yönlendir

Sizce En Kaliteli Akaryakıt İstasyonu ?

Mustafa Ergüden

Recommended Posts

Emre Öğüt

Merhabalar arkadaşlar, aracımız ilk alındığı günden bu yana opetten yakıt almış. Cuma günü uzun yola çıkmayı düşünüyoruz.Sizce en iyi yakıt firması hangisi ve neden ? Teşekkürler

Ben kendi aracıma shellden alırım devamlı ve memnunum ancak bizim şirket araçlarına anlaşmalı olduğumuzdan dolayı opetten mazot alıyoruz Opet haricinde başka yerden alınca transit arıza ışığı yakıyor bunuda anlamıyorum [emoji1]
Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Arkadaşlar yarın uzun yola çıkmayı planlıyoruz.Suan güncel kurda OPET:4.46 PO:4.41 SHELL:4.46 fiyatları bu.Suana kadar sürekli araca opetten yakıt alınmış ama araç bana gitmiyor gibi geliyor.Sizin Tavsiyeleriniz neler?

Yorum bağlantısı
Doğukan Aydın

Arkadaşlar yarın uzun yola çıkmayı planlıyoruz.Suan güncel kurda OPET:4.46 PO:4.41 SHELL:4.46 fiyatları bu.Suana kadar sürekli araca opetten yakıt alınmış ama araç bana gitmiyor gibi geliyor.Sizin Tavsiyeleriniz neler?

Shell V - Power Nitro + almayı deneyin azda olsa etkiliyor.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Geçen gulf ten yakıt almak zorunda kaldım. Pompacı ile sohbet ederken yakıtın shell den geldiğini söyledi. Hatta alış faturasını filan da gösterdi. Bundan sonra fiyat uygun olursa gulf ü de yakıt alış listesine aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Geçen gulf ten yakıt almak zorunda kaldım. Pompacı ile sohbet ederken yakıtın shell den geldiğini söyledi. Hatta alış faturasını filan da gösterdi. Bundan sonra fiyat uygun olursa gulf ü de yakıt alış listesine aldım.

Shelle sordum onlar da total den alıyormuş.
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bu iş Tüpraş a kadar gider [emoji3]

[emoji16] [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Harun Kocaçalışkan

Ben mecbur kalmadıkça shell dışında bir yerden almıyorum.

Zorunda kalırsam opet'den alıyorum. 

Yorumlarım;

Shell : daha fazla yakıyor, daha kısa menzil, ancak araba bastın mı gidiyor. 

Opet; daha az yakıyor (yaklaşık 0.3 lt), daha uzun menzil, ama araba gitmiyor.

Belki de piskolojik olabilir.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Okan Tansel

Ben mecbur kalmadıkça shell dışında bir yerden almıyorum.

Zorunda kalırsam opet'den alıyorum. 

Yorumlarım;

Shell : daha fazla yakıyor, daha kısa menzil, ancak araba bastın mı gidiyor. 

Opet; daha az yakıyor (yaklaşık 0.3 lt), daha uzun menzil, ama araba gitmiyor.

Belki de piskolojik olabilir.

gerçekler  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3 aydır denedik bazı tdci larda. Total iyi gidiyor bu ara.. Dikkat çekici bir sessizlik oldu motorda.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

3 aydır denedik bazı tdci larda. Total iyi gidiyor bu ara.. Dikkat çekici bir sessizlik oldu motorda.

Total i ben de denemek istiyorum kış motorininden dolayı

Ses miktarını 2db düşürüyor diyor ancak ne derece doğru bilinmez..

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Total i ben de denemek istiyorum kış motorininden dolayı

Ses miktarını 2db düşürüyor diyor ancak ne derece doğru bilinmez..

Düşüyor abi ve gidiyorda hem perfonmas açısından hemde menzil açısından iyi .ben iyi bir bayi bulamadım için shell takılıyom.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Teb total kart kullanıyorum, her yakıtta %5 direkt indirim(puan değil) totalden de memnunum, menzili shell e göre bende 40 km ye kadar fark ediyordu 1 depoda.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Teb total kart kullanıyorum, her yakıtta %5 direkt indirim(puan değil) totalden de memnunum, menzili shell e göre bende 40 km ye kadar fark ediyordu 1 depoda.

İyi yakıt ekstelyum ama dedimya bayi önemli ben düzgünün bulamadım

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İyi yakıt ekstelyum ama dedimya bayi önemli ben düzgünün bulamadım

Benim yakınımda var abi 2 tane, 1 tane de işyeri yolumun üzerinde var. Yakınlardan birini de total kendisi işletiyor, mazotta 10 kuruş filan daha indirimli oluyor. Bize bu hesapları yaptıranlar utansın ne diyeyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Benim yakınımda var abi 2 tane, 1 tane de işyeri yolumun üzerinde var. Yakınlardan birini de total kendisi işletiyor, mazotta 10 kuruş filan daha indirimli oluyor. Bize bu hesapları yaptıranlar utansın ne diyeyim.

ah ah senin dediğini bende diyeyim.

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Çiğli Kipa'daki Total istasyonu güvenli. Kipa kendisi işletiyor. 

Opet'e gidemediğim durumlarda buradan alıyorum.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Çiğli Kipa'daki Total istasyonu güvenli. Kipa kendisi işletiyor. 

Opet'e gidemediğim durumlarda buradan alıyorum.

orada totalmi var yahu köşede atıl bişi vardı giren yok çıkan yok omu ki acep .

Yorum bağlantısı
Mehmet yusuf şahan

Bp denedim performans arttı ses yükseldi shell denedim araç karaduman atma olayı fazla olmaya başladı petrol ofisini kullanıyorum ses de performans da ideal fiesta 1.5 dizel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Türkiye petrolleri pişmanlıktır

d2bb8bcb220ef730da683db547369322.png

ab576c6cd441e24f06dd7d502a5f1cca.png

Ben tp hariç son zamanda hep shell ve total aldım ama ikisi arasında bir fark göremedim yaklaşık 3500km civarı

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Abi doğrudan Çiğli Kipa'nın içinde. Hatta tam çıkış kapısının sol tarafında kalıyor. Kipa kendisi işlettiği için öyle üçkağıt olayları da olmuyor. 

orada totalmi var yahu köşede atıl bişi vardı giren yok çıkan yok omu ki acep .

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi doğrudan Çiğli Kipa'nın içinde. Hatta tam çıkış kapısının sol tarafında kalıyor. Kipa kendisi işlettiği için öyle üçkağıt olayları da olmuyor. 

ben orayı battıda ölesine duruyor malzemeler sandım öle bir hisiyatı var yahu  :D eskiden po du orası

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...