İçeriğe Yönlendir

Sizce En Kaliteli Akaryakıt İstasyonu ?

Mustafa Ergüden

Recommended Posts

İbrahim Can

Trakya toplantisi oncesi mazotu TP den aldik.Gercekten sesde hissedilir sekilde azalma var.Bu haftada gene gidip TP den fulleyecegim ins.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İ.Göksel Yaman

İstanbul'daki istasyonlarda pek bulunamayan TP indirim kartını sağolsun Tolgahan Ankara'dan bulup gönderdi..

Gerçi, devletin taban fiyat uygulamasını getirdikten sonra akaryakıtta ciddi düşüşlerden sonra eskiye oranla bu kartın pek esprisi kalmadı. Ama genede sanırım %1 lik bir indirim yapıyor

Gönderilen Resim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

bu forumda benim gibisi varmıdır bilmem ama:

2004 den beri total kurumsal istasyon: ist yolu macunköy ve ankara tandoğan.

aralıksız 360.000 km ( fiesta ve cmax tdci). ,

bu güne dek hiç yakıt kaynaklı sorun yaşamadım: )

Ben de Total'in mazotunu bayağı övdüklerini duymuştum lakin hiç almadım. Özellikle İstanbul yolu Tan oto yanındaki istasyonu çok ama çok övüyorlar. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Burhan Sezgin

Bence de Shell. Shellden sonra bir kere Opetten alayım dedim, dolumdan bir süre sonra motorun eskisine göre gürültülü çalıştığını farkettim. Depodaki benzin bitmesine çok yakın yeniden Shell'den akaryakıtımı aldım  ve bir süre sonra eski haline döndü, motor sesi farkedilir derece azaldı. 

Yorum bağlantısı
Kadri Demirkıran

Benzini ( akaryakıt,uçaryakıt, tüp, mazot, benzin,mazot,yağ, würt...) şel den, aklı kelden , devaammm :)

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi
(düzenlendi)

BP

tarihinde Tamer Terzi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
DİREN YILDIZ

tanıdığım bosh yetkili serviste çalışan bir pompacı abi  var total excelium euro dizeli tavsiyet etti  kendiside dizelden çok iyi anlıyan usta enjektörcülerden .Başka birisinden total tavsiyesi almamıştım bp shell duydum ama totali tavsiye eden görmedim hiç. Sizce kaliteli bir akaryakıt firmasımıdır ?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sukru Yildiz
(düzenlendi)

Istanbul da temiz benzin bulana ask olsun ama sunu soyliyeyim bariz fark ediyo farkli yerden alinca misal dun maltepede p.o idi galiba benzin almak zorunda kaldim araba aksira tiksira bi hal oldu. Yani firmadan ziyade mevcut muessesenin kalitesi belirleyici oluyor bana gore.

tarihinde Sukru Yildiz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sukru Yildiz

bizim burada temiz satan yer var aga :)  6 yıldır sh*** e devam

semt dostum?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bende son 2 depoyu Tp katkisiz olandan aldım. Üst derecede bir memnuniyet söz konusu. Hem uygun hem yerli hemde motora iyi geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sukru Yildiz

Gelip alsam ordan yarisi donuste bitse bi daha gelmeye kalanini kullanirim hahh temiz benzin buldum tamam :)))))

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Övgü Gürşen

uzun yıllardır takip ederim. en iyi kontrol opet'te. istasyonunda bebek bakım odası ve içinde ücretsiz alt temizleme bezi veren bildiğim tek marka. işlerini mükemmel yapıyorlar.

ama genellemek çok doğru değil. hangi marka olursa olsun istasyon işletmecisinde bitiyor olay. müşterim olduğundan biliyorum, epdk'nın markör uygulamasıyla dizel sorunu büyük oranda aşıldı ama hala kenar-köşe yerlerde antin kuntin marka istasyonlarda kalitesiz yakıt bulmanız mümkün.

diğer taraftan firmaların yerli-yabancı olarak ayrılmasını doğru bulmuyorum. hatta bir açıdan faşizan görüyorum. karalanan o yabancı firmalar, buraya yatırım yapıyor, istihdam yaratıyor. daha güzeli ise rekabeti güçlendiriyor. hatta çoğu kez piyasaya doğrusunu gösteriyor. milliyetçilik çok farklı bir konu bu noktada. siz kendi insanınız için malınızı daha iyi yapmıyor ve çalışanlarınızı rakiple en azından aynı seviyede tutmuyorsanız yokolup gitmelisiniz. yıllardır yerli üretici bunu yapıyor. sürekli kazıklıyor. son yıllarda kontrollerin tamamen siyasi temele oturduğunu da düşünürseniz vehameti daha iyi anlarsınız.

yerliyi değil doğruyu destekliyorum.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Mazot önemli.sizlerin önerisi nedir

Mevcut konudan devam edelim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...