İçeriğe Yönlendir

Sizce En Kaliteli Akaryakıt İstasyonu ?

Mustafa Ergüden

Recommended Posts

Guest Misafir

Senin Focusa saf mazot koysak yine duman atardı,Shelle çamur atma [emoji23]

Yillardir Shell aliyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

Senin Focusa saf mazot koysak yine duman atardı,Shelle çamur atma [emoji23]

abi  :biggrin: duman değil o ya mürekkep uslu durmayana arkadan püskürtüyodum  :biggrin: ama kurum cidden yapıyo shell  o konuda opet ve po gusel

Babamın arac shell kabul etmıyor mıdesı mazot pompasını arızalandırıyor alamıyoruz  :)

Eski aracımda sevıyordu ama mürekkep atıyodu ama sorsan hala ben shell alıyorum :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Aynen,benim yakıt aldığın istasyon 9 km ötede ama hiç önemsemiyorum,kafam rahat..Ha şuda var her Shell,Shell değildir..Bir çok markada var bu gerçi.

abi :biggrin: duman değil o ya mürekkep uslu durmayana arkadan püskürtüyodum :biggrin: ama kurum cidden yapıyo shell o konuda opet ve po gusel

Babamın arac shell kabul etmıyor mıdesı mazot pompasını arızalandırıyor alamıyoruz :)

Eski aracımda sevıyordu ama mürekkep atıyodu ama sorsan hala ben shell alıyorum :biggrin:

Aklı kelden,mazotu Shellden [emoji41]

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Aynen,benim yakıt aldığın istasyon 9 km ötede ama hiç önemsemiyorum,kafam rahat..Ha şuda var her Shell,Shell değildir..Bir çok markada var bu gerçi.

Birsey sorcam Hakan, ayni oktan da farkli tip benzinde performans fark ettirir diyorlar dogru mu?

Yorum bağlantısı
Misafir

İyide tanıdığım bir Kel yokki  :biggrin:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Birsey sorcam Hakan, ayni oktan da farkli tip benzinde performans fark ettirir diyorlar dogru mu?

Doğru,her şirketin kendine ait katkı maddesi ile alakalı bu durum.

İyide tanıdığım bir Kel yokki :biggrin::biggrin:

Soner var [emoji23]

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Ben yine Opet diyorum, hangisi olduğu fark etmiyor hemen hemen hepsi Karacan :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Gürçay Hüseyin

Normal mazot + kendiniz katki kullanin ( Bardhal BDC ). Hem daha ucuz hem ayni performans.

Zaten Shell + Xxx katki = Shell Nitro. Nerden biloyorum diye sormayin.

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

bugüne kadar hep shell nitro+ aldım ancak  haftada 1 ankara-istanbul yapmaya başlıcam, sizce shellden katkısız dizele devam mi ediyim yoksa tp den 30-40 kurus daha ucuza mazot mu almalıyım ?

ekleme:depo başı 15 lira civarında fark ediyor. ayda 75lira.

Mesela ben artık sürekli Shell'den almıyorum..Ankarada pazar günleri ekstra indirim yapan bir Aytemiz istasyonu var iş yerindeki servis şöförü vasıtası ile tanışmıştım, oradan alıyorum geçen pazar katkılı dizeli 3.40'a aldım. Pazar harici her yer gibi 3.61'e satıyor. 

Bazı arkadaşlar BP'den çok memnunlar. Ama Katkılı dizelle normali arasında binek araçlar için risk durumunu bilmiyorum..

tavsiyeniz için teşekkürler ancak yakıttan herhangi bir performans beklentim yok aracım chiptuningli,sadece aradaki aylık 75liraya değer mi onu merak ediyorum

ek olarak shellden bile alsam nitronun menzili kısa oldugu için katkısız almayı düşünüyorum, şaşmazdaki (batıkent-demet yolu üzerindeki) TPden daha önce yakıt alan var mı acaba? istasyon güvenilir mi ?

Ben 1 kere bilmeyerek girdim eorudizel 3,29 yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam ve bir baktım katkısız dizel dedim hocam bu ne abi dedi biz tek çeşit satıyoruz dediler. 

Bir kere doldurmuş olduk, tek sıkıntı normale göre düşük devirlerde biraz daha zor topladı araba sadece 1 depo aldım ama onun harici sıkıntı yaşamadım.

Güvenilir midir? Bilmiyorum..Ama ben alırken çok dolmuşçu vardı. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sinan Uzundumlu

Türkiye Petrolleri  :good1: Hem kaliteli hem uygun fiyatlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Markadan çok yerleşik istasyon olması daha iyi. Shell Gtl en iyisi olacaktır

Gtl çok iyi idi gerçekten, o zamanlar dizel arabam olduğu için şanslı idim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdinç Öz

Shell, opet ve Lukoilden alırım yakıtı. Hangisinden alsam o daha iyiymiş gibi gelir hep. En son Lukoilden aldım ve daha çok km yaptım ortalam km aynı kalmak üzere tabi havaların bir miktar ısınması ile tüketim düşmüş olabilir.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mert Üçkaleler

Beylikdüzü, Arçelik fabrikası yanına Shell açıldı, şahış değil şirketin kendi istasyonudur diye yazmışlar, yakıtı fena değil en azından depoları vs yeni olduğu için tertemiz.

Tamda evimin dibi  :good1:

Şirketin kendi istasyonu ise ilk alımda deneyeceğim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Harun Binali

Opet'ten alıyordum, benim enjektörler göçtü, bir sürü masraf çıktı, yakıttan mıdır, değil midir? emin değilim ama içime kurt düştü yakınlarımda başka Opet olmadığından, Shell'e geçiş yaptım.

Birkaç gün evvel GTL 'i sordum artık yok dediler, Nitro + aldım, açıkçası araba bir süredir arızalıydı performans konusunda ciddi bir şeyler anladığımı söyleyemem.

Ama önceki aracım Clio 1,5 Dci için Shell'den aldığım yakıtla Opet fark ediyordu. Shell'in performansı daha yüksek ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Çaldar

Tuvaletleri temiz olduğu için takıntılı ve tutucu olduğum için opetten alıyorum. Bayimi bile degistirmiyorum.yıllardır araçlar değişti aliskanligim değişmedi.şehirlerarası yolculuklarda yolda kalma tehlikesi yaşadım ama hep OPET aradım.ve birde opette otobilim gibi bir kolaylık var. Anahtarlığı gosteriyorsun, yakıtı aliyorsun. Lamba yanar yakıtı fullerim.bu bile standart..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kemal Gündoğan

En kaliteli akaryakıt istasyonu bence kesinlikle Shell.

Yakıt kalitesi zaten ortada, müşteri memnuniyetinde de iyiler.

Biraz fiyatları pahalı gelebilir, onda da OfisPaneli gibi sistemlerden fiyat alarak indirimli akaryakıt kullanabiliyorsunuz.

Shell TTS'i de tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Emre Candan

Ankara'da ki Shell'ler içler acısı, tuvaletler rezalet ve genel de kapalı, çalışanlar çok kaba, benzin kalitesi vasat ve menzili çok kısa. 

Opet ve Petrol Ofisi'nin üzerine benzinlik yok şuan. 

Opet her anlamda birinci, müşteri hizmetleri, çalışanlar, tuvalet, yakıt kalitesi ve menzil vs... En azından 95 oktan için... 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kemal Gündoğan

Müşteri memnuniyeti istasyondan istasyona değişiyor demek ki. Ben Shell'i yakıtından oldukça memnunum. Ucuz akaryakıtlara göre menzili çok fazla.

Yorum bağlantısı
Burak Dogan

Topkapı Opet istasyonu, gaz ve benzinimi oradan alırım, hem evim yakın hem de genel olarak opetin tuvaletleri en iyi tuvaletlerin başında gelir. Ayrıca aygaz mevcut ve bölgesine göre en ucuz gaz fiyatına sahiptir, gaz ortalama 2.00 tl'dir.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Zeren Erhan

Benzin ve lpg yi bp den alırım gerçekten fark etti bende. Önceden opetten alırdım. Aracım lpg deyken bile benzinde gibi gidiyor. Benzindeyken de süper çekiyor çok seri oluyor. Arkadaşın dediği gibi markadan ziyade aldığınız bayidir önemli olan. Sonuçta ticaret yapıyor insanlar. Herkes aynı niyette olmayabiliyor. Shell de önerildi bana baya övdüler ama bp den memnun kalınca denemedim bile.

Po nun da kaliteli olduğunu hiç düşünmüyorum kurumsallık daha zayıf ve yakıtı çekişi düşürdü aracımda

Yorum bağlantısı
ilyas Bilgen

Ben lpg shell den alıyorum devamlı menzil olarak çok uzun gidiyor ve çekişte çok iyi shelli öneririm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Osman Ünal2

Merhabalar arkadaşlar, aracımız ilk alındığı günden bu yana opetten yakıt almış. Cuma günü uzun yola çıkmayı düşünüyoruz.Sizce en iyi yakıt firması hangisi ve neden ? Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Merhabalar arkadaşlar, aracımız ilk alındığı günden bu yana opetten yakıt almış. Cuma günü uzun yola çıkmayı düşünüyoruz.Sizce en iyi yakıt firması hangisi ve neden ? Teşekkürler

Konunuz uygun konuyla birleştirilmiştir. Bilginize.

Buradan devam edelim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...