İçeriğe Yönlendir

Sizce En Kaliteli Akaryakıt İstasyonu ?

Mustafa Ergüden

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Kendi sitelerinde İstanbul'da istasyon görünmüyor!

Şişli'de ve Esenyurt'ta var.. 3. Gaziosmanpaşada açılıyor
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Kaçta oradaydın Abi ? Bende dün 16:30'da fulledim orada, arabayıda yıkattım :)

Full istanbul içi TP ile 910km ;) ultimate ve Nitro ile aynı güzergahta 5 senedir bu rakamlara ulaşamadım

Hönk.Maaşallah o nasıl menzil nazar değmesin.Ben bir depo ile ş.i 700 görsem öpüp başıma koyarım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Hönk.Maaşallah o nasıl menzil nazar değmesin.Ben bir depo ile ş.i 700 görsem öpüp başıma koyarım :D

2.0 otomatik araba normal be Abi :)

Arabaya biz hükmediyoruz. Araba bize değil :) Anlamam otomatikmen, manuelciyiz ezelden :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Yazıcı

TP (Türkiye Petrolleri) ile ilgili bir konu açılsa, sonuçta milli petrolümüz hakkında birçok öğreneceğimiz şeyler var. Bu şekilde giderlerse diğer illere de açılacaktır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Suan trakya luleburgaz buyuk karistiranda yim, tp nin tabelasini gordum 9 km ileride varmis gidip bipper i fullesemmi acaba .

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Dün akşam depoyu Esenyurt TP'den fulledim 48 lt. 210 tl.'ye doldu.Bakalım kaç km. yol yapabileceğiz.

Bide arabayı benzinlikte güzelce yıkadılar temiz temiz çıktım yola. :)

lıtresı 4,37 ye gelıyor.katkılı olanı mıdır?

Yorum bağlantısı

Ilk hissettiğim rolantideki sessizlik oldu tpde. Ve daha az sarsintili. Suan icin memnunum ne çekişte ne farklı bir durumda sorun çıkmadı

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Valla Allaha kalmis kalite carrefour'dan aliyorum :) :)

Yorum bağlantısı

Dün tekrar Tp den aldım yine kart kalmamış istasyonda ancak bu defa çalışan arkadaş indirim uygulayabildi. 4.47 TL den aldık

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Havanda su dövülüyor sadece. Hangi istasyonu beğenirsen ondan al hepsi aynı nasılsa. :) Ben %5 online yakıt indirimi verdiğinden opet kullanıyorum. Yakınımda TP olsa ciddi anlamdaki tek Türk firması olduğu için onu tercih ederim ama yok. Seneler önce İngilterede bir Türk bakkalından nohut almıştım. Adama sordum bu nohut ülkemizin malı değilmi? evet dedi. Peki neden arkasında Made in Turkey yazmıyor dedim? Çok bulgar ve ingiliz müşterim var Türk malı ibaresini koyunca almıyorlar demişti. Acı ama gerçek :(

Fatih abicim nasıl yakınında yok bunu siz derseniz başkaları neder :) hem tp den alın hemde bir çayımı için ;)

TP (Türkiye Petrolleri) ile ilgili bir konu açılsa, sonuçta milli petrolümüz hakkında birçok öğreneceğimiz şeyler var. Bu şekilde giderlerse diğer illere de açılacaktır diye düşünüyorum.

Mevcut yıllar önce açtım ben ;)

Mevcut yıllar önce açtım ben ;)

55lt mazot ile şehir içi 750km , dahada giderdimde 150km si gazlama oldu ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Dün tekrar Tp den aldım yine kart kalmamış istasyonda ancak bu defa çalışan arkadaş indirim uygulayabildi. 4.47 TL den aldık

ındırımsız  fıyat nedır?katkılı  yakıt mı?

Yorum bağlantısı
Enver Umit Tulu

opet den basladik opet le devam ediyoruz simdilik.

bazi istasyonlar varki isim vemiyecegim yanindan bile gecilmiyor

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

birkaç depodur starpetten alıyorum diğer markalardan daha uygun fiyatı, 3-5 aydır herhangi bir fark hissetmedim

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Birkaç depo değil de, uzun kullanım ( 1 yıl mesela) sonunda sorun çıkarmı acaba ?

Yorum bağlantısı

50 TL yakıt ile bp de 200km de ışık yakmisken, tp ile bugün 250 kmde ışık yaktı. Ikisinde de hem sehir disi hem sehir ici yoğun trafik oldu.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

50 TL yakıt ile bp de 200km de ışık yakmisken, tp ile bugün 250 kmde ışık yaktı. Ikisinde de hem sehir disi hem sehir ici yoğun trafik oldu.

Ozan basmıyormusun hiç yahu :D Altında ciğeri sağlam araç var arada gazlamak lazım..  Yoksa harbiden yazılım azmı yaktırıyor.. 

Yorum bağlantısı
DİREN YILDIZ

Türk petrolü okadar övdünüz gidip aldım :) libadiye caddesindeki haliloğlu petrolden fulledim boluya gidip geldim yoldaki izlenimlerim araba 2500 devirde eskisine göre birazdaha bağrıyo gibi  ama sarfiyatı düşürdü en son eve geldiğimde kaputu açtım baktım enjektörler beşik gibi sallanıyordu he tek bir depoda böle düşünmek doğrumu orasını bilemem ama birdaha açıkcası düşünmorum almayı yada belki  bizim connecler elektronik enjektöre sahip olduğu için çok hassastır shell nitroya devamm.

Yorum bağlantısı

Ozan basmıyormusun hiç yahu :D Altında ciğeri sağlam araç var arada gazlamak lazım.. Yoksa harbiden yazılım azmı yaktırıyor..

Abi yolları musait buldu mu yapistiriyorum da genelde sakin kullanırım öğrenci adamız ekonomi şart :)

Giderken Mecidiyeköy den Avcılar a kadar belli noktalarda yoğun trafik vardi ortalama yakit 3.7 idi. Donuste temde çok yoğun trafige girdim 5.4 oldu :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Düzenli olarak petrol ofisinden alıyorum. Gayrette memnunum.po kart sayesinde litre başına 15 kuruş indirim sağlıyor.biriken puanlarda cabası

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kenan Koç

marka bir yana alınan bayide fark ediyor.Birde mümkünse benzini veya mazotunuzu sakin saatlerde alın gece veya sabaha karşı akar yakıtlar dinleniyor varsa tortu alta iniyor bilginize.markaya gelince opet denetimleri fazla güvenli temiz :good1:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Hem milli, hem kaliteli, hem daha ekonomik daha ne olsun.. Üstü kalsın :)

Gönderilen Resim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...