İçeriğe Yönlendir

Goodyear Kış Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

A.Kadir Özmen

Recommended Posts

Serdar Göktaş

Çağlar Bey

Goodyear UG 8 aramakta iken içerenköy bayii elinde debica olduğunu goodyear fabrikasında üretildiğini söyledi.Goodyear ug8 bu sene gelmeyecekmiş artık fabrika yazlık üretime geçmiş. Debica nın üstünde made in germany yazıyordu gerçektende.Ne diyorsunuz? Bu arada bildiğiniz uygun fiyata ug8 varmı ben araştırdım piyasada lastik yok. (205/55/16 )

İçerenköy bayisinden cuma günü 1 adet aldım. lastiğimin yarılması üzerine. ilk önce yok demişlerdi bu ebatta(205-55-16) daha sonra biraz acındırınca kendimi ellerinde 3 adet kaldığını, birini verebileceğini söyledi. lastik takılırken bütün gelen müşterilere lastik yok diyorlardı.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Ankara da lastik var..Ancak fiyatlar uçmuş..195 tl ye 8 ay taksitli aldığımız lastiğe peşin 240 tl taksitli 250 tl diyorlar..205 55 16 UG8..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya

Ben kararsız kaldım yoksa şimdiye alınmalıydı.Birde kar yağınca yok sattılar. Daha önce hiç kış lastiği kullanmadım ama kar yağar acil bir durum olursa diye tırsıyorum (hanım hamile Mart başı bebek bekliyoruz.) Kar mar olursa çok ters köşe olurum.

Yorum bağlantısı

Ben kararsız kaldım yoksa şimdiye alınmalıydı.Birde kar yağınca yok sattılar. Daha önce hiç kış lastiği kullanmadım ama kar yağar acil bir durum olursa diye tırsıyorum (hanım hamile Mart başı bebek bekliyoruz.) Kar mar olursa çok ters köşe olurum.

Ticariler,böyle günler için var...

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya

Michelin Alpin a4 e 260 tl nakit veya tek çekim istediler. :shok:

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün
(düzenlendi)

Hepsiburada'da Nokian WRG2'nin fiyatı da bana uygun geldi. Adac testlerinde eskiden iyi bir yerdeydi ama yeni modelleri çıktığı için sanırım artık yer almıyor, ama çevremde alan tekrar alıyor.

http://www.hepsibura...tegoryId=259720

Goodyear başlığında alternatif lastik önerisi ayıp oldu ama çevremde UG8 için alınan uçuk fiyatları duyunca paylaşmak istedim.

tarihinde Mustafa Yenigün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hepsiburada'da Nokian WRG2'nin fiyatı da bana uygun geldi. Adac testlerinde eskiden iyi bir yerdeydi ama yeni modelleri çıktığı için sanırım artık yer almıyor, ama çevremde alan tekrar alıyor.

Goodyear başlığında alternatif lastik önerisi ayıp oldu ama çevremde UG8 için alınan uçuk fiyatları duyunca paylaşmak istedim.

Nokian ne yazık ki treni kaçırdı. Goodyear ve Michelin Ekim-Kasım aylarında 200 TL civarında rekabet yaparken, Nokian ve Continental burnundan kıl aldırmıyordu.

Tabi ki ikisinin de kalitesini biliyoruz ama ikisi de 240 TL civarında olunca eminim satış rakamları açısından hayal kırıklığına uğradılar.

Goodyear fiyat/kalite kıyaslaması ve iyi bir zamanlamayla diğerlerinin pazar payını epeyce daralttı gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hasan Basri Bayraktar

goodyearin polanya için ürettiği bu lastik sizce nasıl, depica 205/55/R16 91H FRIGO HP 2012 üretimi fiyat 159 TL.

Polonya da iş gören bu lastik ülkemizde çok daha iş görür...alınabilir...Geçenlerde Polonya da iken bir çok arabanın altında bu lastiği gördüm...

Michelin Alpin a4 e 260 tl nakit veya tek çekim istediler. :shok:

O parayı asla vermem...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya

http://www.hepsibura...efview%3dlister

bir kere al tam olsun WRd3 , karda frende , hızlanmada lider

Bu iyi oldu eski desen 830 alacağıma bunu beklerim.Nasıl oldu daha dün yoktu bu lastik burda eski wr g2 vardı ir türlü içime sinipte alamadım

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
(düzenlendi)

Evet bugün kış lastiği aldım tabiki ilk seçimim goodyear ultra grip serisi oldu. Ultra grip 8 aldım 205/60/16 ebatlarında aldım ultra performans serisi. 4 adet lastik 1100 tl ye mal oldu. Ben daha önce kaiser gt radial performans serisi lastik kullandım resmen traktöre biniyomuşum o lastikler varken yol sesi olarak. İlk izlenim olarak mükemmel bir lastik yol sesi neredeyse yok gibi frenleme mesafesi mükemmel yumuşacık konforlu bir lastik herkese tavsiye ederim. ;) Ödeme seçeneği 4 ay erteleme 10 taksit yaptılar bizi de yormamış oldu ödemesi.

Not: Lastikler 08.11.2012 yapımı.

tarihinde Mustafa Karaaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Gönderirlerse alısınız :) Tam bir aydır lastik bekliyorum tedarik edemiyorlar. Lastik nerde? 'Yok' Para nerde? 'Yok' :D Hayatımda bu kadar yüzsüz bir firma görmedim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Gönderirlerse alısınız :) Tam bir aydır lastik bekliyorum tedarik edemiyorlar. Lastik nerde? 'Yok' Para nerde? 'Yok' :D Hayatımda bu kadar yüzsüz bir firma görmedim.

Şaşırtıcı, arkadaşım yanımda sipariş etti, bir gün sonra 4 lastik de geldi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Şaşırtıcı, arkadaşım yanımda sipariş etti, bir gün sonra 4 lastik de geldi.

Marka farkından olabilir. Continental almıştım hala gelecek iptal edin diyorum tamam diyorlar ne iptal ediyorlar ne lastiği gönderebiliyorlar. İptal etmedikleri için lastik de alamıyorum :) Şükür daha kar buz yok da idare edebiliyorum yazlıklarla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Marka farkından olabilir. Continental almıştım hala gelecek iptal edin diyorum tamam diyorlar ne iptal ediyorlar ne lastiği gönderebiliyorlar. İptal etmedikleri için lastik de alamıyorum :) Şükür daha kar buz yok da idare edebiliyorum yazlıklarla.

Dediğiniz gibi marka farkından olabilir. Nokian sipariş etti, direk bayilerden birinden gelmiş. Lastikler ya Kasım ya da Aralık üretimiydi, hıza biz de şaşırmıştık. Eskiden Hepsiburada kargolama yapmadığı sürece sipariş iptali yapıyordu, sizin siparişinizi iptal etmemesi garip olmuş. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

195/60/15 UG8 için 160 peşin 175 kredi karıtna fiyat verdiler.

bence güzel fiyat ;)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Bugün 4 adet UG8 aldım, 1-2 güne kar geliyor deneyeceğiz bakalım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bugün 4 adet UG8 aldım, 1-2 güne kar geliyor deneyeceğiz bakalım :)

Hadi bakalım.. :) Biz aldık taktırdık o gün bu gündür kar mar yok ..

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Hadi bakalım.. :) Biz aldık taktırdık o gün bu gündür kar mar yok ..

Ayhan Abi sen ne zaman almıştın? Ankara'ya kar yağdığını biliyoruz saklayamazsın :p Yoksa lastikler yolda mı bıraktı sölemiyorsun? :D

Yorum bağlantısı
Onur Çankaya

Ben taktırdıktan bir gün sonra karla kaplı rampayı çıktığına şahit oldum..Şu ana kadar sadece 1 gün işime yaradı ama iyi ki almışım dedirtti..O gün bu gündür burada da kar mar yok :sanssiz:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ayhan Abi sen ne zaman almıştın? Ankara'ya kar yağdığını biliyoruz saklayamazsın :p Yoksa lastikler yolda mı bıraktı sölemiyorsun? :D

Evet kar yağdı ama kar denilirse..Lastiklere güveniyoruz ama henüz tam olarak deneme yapamadık.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kar olsa da olur olmasa da, önemli olan soğuk, kuru asfalttaki tutunma yeteneği, ve sessizliği, ben son derece memnunum. Kar olursa da zaten çıkmam, ne işim var millet kızak gibi kayarken trafikte. :nea:

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Kar olsa da olur olmasa da, önemli olan soğuk, kuru asfalttaki tutunma yeteneği, ve sessizliği, ben son derece memnunum. Kar olursa da zaten çıkmam, ne işim var millet kızak gibi kayarken trafikte. :nea:

Mükremin bey,

Biyerde yazmıştınız. Kışlıklar tüketimi artırıyor mu diye. Aynen bende de UG8 lerden sonra %10 luk bir artış var... Kışlıklarla giderken sanki birisi arabayı arkadan tutuyormuş gibi bir his veriyor. Yol kuru bile olsa daha iyi tutunuyor lastikler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...