İçeriğe Yönlendir

''Plasti Dip'' Güzel Bir Ürün

Mehmet Pınar

Recommended Posts

Guest Hakan Tarım
Üstüne vernik atılsa nolur acaba :) Merak ettim.

İşte beklediğim cevap bu idi ! :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Üstüne vernik atılsa nolur acaba :) Merak ettim.

olmaaz, esnek malzeme zaten, vernik dökülür çatlar vs. zaten böyle güzel, parlak siyah değil, mat ama yoğun bir siyah, değişik birşey.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

İşte beklediğim cevap bu idi ! :hahahoho:

Silikon sürüp parlatırızda :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bozulsa ne olucakki, çıkar bir kat sık geç :) hem ızagaralardan zor çıkar, pütürlü plastik, fena tutmuştur şimdi, yalnız kara kara araba daha fena durdu sanki, çok kızgın bir ifadesi var :D

Merakla bekliyoruz abicim. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Resimler net değil loş odada çektim ama idare edin artık :) detaylılar güzel havada...

p302u.jpg

xP5MG.jpg

QG9GZ.jpg

Aklıma ne geldi? Sağlamlık testi için bulaşık makinasının rafına biraz sürüp kuruduktan sonra bulaşık yıkatalım, bakalım buna dayanabilecekmi :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Gerçekten güzel olmuş, tebrikler. Mamülat onay aldıysa ikinci sipariş balyamızı hazırlamaya başlayalım :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vallahi sevdim ben bu işi, panjur normaldede pütürlü olduğundan güzel tutunur sanırım, yalnız şu var, ürün kaygan değil, yani donduktan sonra folyo gibi olmuyor, kaucukluk hissi var, kaputa vs. uygulandığında yıkarsınız ama bezle silerken bez kaymıyor, anlatabildimmi, mat ve silikonumsu bir his var bunda, panjur vs. içn süper ama kaportada en azından denemek lazım, belki farklı oluyordur.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Resimler net değil loş odada çektim ama idare edin artık :) detaylılar güzel havada...

Aklıma ne geldi? Sağlamlık testi için bulaşık makinasının rafına biraz sürüp kuruduktan sonra bulaşık yıkatalım, bakalım buna dayanabilecekmi :D

Bence denemeyin. Bu ürün bozuk çıkarsa 43 lira gider. Ama bulaşık makinesinde test edeyim derseniz eminim daha fazlaya mal olur :D

sağlamlığını hava şartlarında test etmek lazım yazın.

;)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Vallahi sevdim ben bu işi, panjur normaldede pütürlü olduğundan güzel tutunur sanırım, yalnız şu var, ürün kaygan değil, yani donduktan sonra folyo gibi olmuyor, kaucukluk hissi var, kaputa vs. uygulandığında yıkarsınız ama bezle silerken bez kaymıyor, anlatabildimmi, mat ve silikonumsu bir his var bunda, panjur vs. içn süper ama kaportada en azından denemek lazım, belki farklı oluyordur.

Abi şöyle düşünürsek : plastik ortam biraz pütürlü olduğundan ve bu malzeme üzerine kaplama olarak yerleştiğinden tüm pütürü aynen iletir, lakin kaporta pütürsüz bir zemin ve kaplamasında da pütür olacağını pek sanmam...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Elbette, kaportada pütür olmaz, sıkarken ilk etapta korkacaksınız, çünki boyalı yüzeyde noktacıklar şeklinde duruyor, anında yayılmıyor, 2-3 dk. sonra bir bakmışsın yayılmış, kaportada dümdüz olucak elbette ama kaygan değil on göre.

Bence denemeyin. Bu ürün bozuk çıkarsa 43 lira gider. Ama bulaşık makinesinde test edeyim derseniz eminim daha fazlaya mal olur :D

sağlamlığını hava şartlarında test etmek lazım yazın.

;)

Ne olucak canım, boyatsam 150-200 kaat harcarım, bunda beğenmedim en azından yalıtımda, elektrk bağlantılarını kaplamada vs. kullanırım :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Ali abicim eline sağlık işçilikde gayet iyi olmuş. Peki kaplama kalitesi nasıl abi? her an yırtılacak gibimi yoksa sağlamlık hissi varmı?. Sonuçta jantta kullanacağım ben. :) Yorumlarını alalım. Bu arada araç üstü fotoğrafları eklerken yeni konu açarsan uygulamaları orda toplayalım spariş konumuz kapatılsın :good1:

Birşey daha soracağım, kullanım talimatlarındaki gibi önce ince bi tabaka atıp kuruttunmu yoksa direk kapladınmı abicim

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ali abicim eline sağlık işçilikde gayet iyi olmuş. Peki kaplama kalitesi nasıl abi? her an yırtılacak gibimi yoksa sağlamlık hissi varmı?. Sonuçta jantta kullanacağım ben. :) Yorumlarını alalım. Bu arada araç üstü fotoğrafları eklerken yeni konu açarsan uygulamaları orda toplayalım spariş konumuz kapatılsın :good1:

Birşey daha soracağım, kullanım talimatlarındaki gibi önce ince bi tabaka atıp kuruttunmu yoksa direk kapladınmı abicim

Semih aşağı in, park yerinde duran üzeri kar kaplı bir aracın bir jantında ufak bir deneme yap :) sonucuna bakalım.

Sahibi gelirse kaç :D

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih aşağı in, park yerinde duran üzeri kar kaplı bir aracın bir jantında ufak bir deneme yap :) sonucuna bakalım.

Sahibi gelirse kaç :D

:D Bu mahallede birtek benden bekleneceği için böyle birşey. Anında deşifre olurum abi :) En iyisi havaların ısınmasını beklemek. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vallahi sağlam duruyor, talimata göre önce çok az buhar gibi bir kat attım, her kat arasında yarımsaat bekledim ve 3-4 kat gibi birşey uyguladım, bir tüp, motor ızgarası, alt ızgara, sis kapakları ve 4 kapı koluna yetiyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

4 paçalık, motor ızgarası ve alt ızgara için yeter sanırım.

Dayanamıyorum motor ızgarasını söküp evde boyamalıyım. :sabırsızdengesizadamsmaylesi:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ali abi; 2. 3. ve 4. katlarını attıktan sonra renkte bir farklılık oluyor mu peki? Matlığı doğru yönelim veyahut parlaklığa vs?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

üzerine vernik atılırsa parlaklık kazandırılabilir diye düşünüyorum ama olabilir mi?

özellikle jantlarda.

Semih gibi bende ilk etapta jantları düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz 2

harika bir ürün bence aracımda bir kaç plastik aksamı yapabilirim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi; 2. 3. ve 4. katlarını attıktan sonra renkte bir farklılık oluyor mu peki? Matlığı doğru yönelim veyahut parlaklığa vs?

Daha kalın ve tam kaplanmış oluyor, çok kalın atmaya gerek yok, fazla kalın iyi olmaz 3-4 kat atarken zaten hissedeceksin, bu kadar yeter dersin zaten, renk aynı kalır mat siyah.

4 paçalık, motor ızgarası ve alt ızgara için yeter sanırım.

Dayanamıyorum motor ızgarasını söküp evde boyamalıyım. :sabırsızdengesizadamsmaylesi:

Paçalıklara yetmedi, o kısım için ideal, iç dış komple kapla, boşluk kalmasın, benime bir tüp daha alıp yedekte hazır tutmam lazım :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ben de jantlara beyaz düşünüyorum :D İnci beyazı gibi parlar mı acep :)

Vernikle olmamı ?

olur gibime geliyor Hakan,

Senin memleket sıcaktır şimdi denesene bir :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ben almamıştım ki :) Şuan sıcaklık 20 derece vardır kesin. İnce kazakla dolanıyor millet :D

402140_10150707488177704_316573387703_11417899_2129618566_n.jpg

Şu rengi alabilir miyiz benim tek düşüncem bu :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...