İçeriğe Yönlendir

''Plasti Dip'' Güzel Bir Ürün

Mehmet Pınar

Recommended Posts

Semih İzgi

Abi perakende fiyatı 58'di 43'e anlaşabildik. Ücretleri ben topluyorum, ücreti gönderen üyelerimiz bana adreslerini ve tel numaralarını gönderiyor ve listeye kaydediyorum. Liste pazartesi tamamlanacak ve hem parayı hem listeyi firmaya göndereceğim. Onlarda aynı gün ürünlerimizi bizlere gönderecekler. :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih yarın başlıyor mu kargolama ?

Yok abicim yola çıkmaları salıyı bulur, en geç perşembe sizde. Bu arada soğuk havada uygulamayın ve burayı takip edin. En verimli uygulama yöntemlerini bir bir yazacağım. (telefonla görüşüp öğrenip.. :) )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Son durum

*1- Akan Belen 2 kutu siyah

*2-Semih izgi 3kutu siyah

3- Hüseyin Aydın 1kutu siyah

*4- Ali Cihangiroğlu 1kutu siyah

*5-Mehmet Mert Erdogan 1 kutu siyah 1 kutu beyaz

*6-Hüseyin Sönmez 1 Kutu siyah.

*7-Zafer Ayvacı 1kutu siyah

*8-Ahmet Kıyak 1kutu siyah 1kutu mavi

9-Cihan Tiftik 1kutu beyaz

*10- Hakan Yavaş 1 kutu siyah

11- Çağlar Bayur , 2 kutu siyah/2beyaz/sarı/kırmızı/mavi, yani toplam 7 kutu

*12-Melih Bozkurt 1kutu siyah

13-Mehmet Pınar 1kutu siyah

*14-Anıl Berke Kavraal 1kutu beyaz

olarak 16 kutu siyah, 5kutu beyaz, 1 kutu sarı, 1kutu kırmızı, 2kutu mavi olmak üzere 25Kutu.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

* olmayanlar neden bir adım önde :D

Parayı vermeyenler olsa gerek :fiuw:

Hadin beyler pamuk eller cebe :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Semih almak isteyen arkadaşlara yarın belirli bir saate kadar süre verelim sonrasında siparişi ver artık bana kalırsa.Yani daha verilmedi ise.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih son durum nedir geç mi kaldık?

iki kutu siyah için

Ertan abim istersen sanada 2 siyah getirteyim? geç değil hayır :)

Semih almak isteyen arkadaşlara yarın belirli bir saate kadar süre verelim sonrasında siparişi ver artık bana kalırsa.Yani daha verilmedi ise.

Akan abim hava şartlarından dolayı zaten birçoğumuz hemen uygulayamayacağız. O yüzden acele etmedim, çarşamba günü son ödeme tarihimiz olsun, Cuma günü hepimizin elinde olur :good1:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Belirli bir gün koyalım orda bitsin Semih.Uzadıkça iş bulanmaya başlar böyle işlerde.Hem ben belki uygulayacağım kardeşim soğuk moğuk dinlemeden alla alla :biggrin:

Aracın önünde armasız geziyorum kaç gündür onu boyayacağım ben.Kaplayamadım bari bununla kaplayayım sök tak olmasın diye bekliyorum :D:fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Göreceksiniz dayanamayıp evin içinde bile boyamaya kalkacaklar olacak :hahahoho:

Ben zaten evin içinde boyayacaktım :blush:

Kesin evde de boyaycak birşeyler çıkar .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Göreceksiniz dayanamayıp evin içinde bile boyamaya kalkacaklar olacak :hahahoho:

Ben öyle yapacaktım, nerden bildin. :unsure2:

Ben zaten evin içinde boyayacaktım :blush:

Kesin evde de boyaycak birşeyler çıkar .

Ön ızgara ve panjuru söküp yıkamak gerekiyor bun ancak evde yapabilirim, hafta sonu bi şökeyim, yahu bayağıdır arabanın bir yerini sökmedim.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Duvar kaplanır mı acaba bununla?Duvarlardaki yoğuşmayı engeller mi? :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Duvar kaplanır mı acaba bununla?Duvarlardaki yoğuşmayı engeller mi? :rolleyes:

Yoğuşmayı engellemek için, soğuk duvar ile içerdeki sıcak hava arasına izolasyon yapmanız daha iyi olur, bu sefer plsdip terleme yapar.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
(düzenlendi)

Yoğuşmayı engellemek için, soğuk duvar ile içerdeki sıcak hava arasına izolasyon yapmanız daha iyi olur, bu sefer plsdip terleme yapar.

Ucuza kaçamayacağız galiba :D

Neyse arkadaşlar denesin,sonuçlara göre bende evdeki buzdolabı ve bulaşık makinasını kaplayım :)

tarihinde Engin Karadayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

şunu anlamadım bu bir tür boya mı yoksa etiket mi etiketse eğer bunda yeni olan ne?

Uygulaması boya gibi olan bi kaplama ürünü.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ertan abim istersen sanada 2 siyah getirteyim? geç değil hayır :)

Akan abim hava şartlarından dolayı zaten birçoğumuz hemen uygulayamayacağız. O yüzden acele etmedim, çarşamba günü son ödeme tarihimiz olsun, Cuma günü hepimizin elinde olur :good1:

yaz beni de iki siyah :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Son durum

*1- Akan Belen 2 kutu siyah

*2-Semih izgi 5kutu siyah

3- Hüseyin Aydın 1kutu siyah

*4- Ali Cihangiroğlu 1kutu siyah

*5-Mehmet Mert Erdogan 1 kutu siyah 1 kutu beyaz

*6-Hüseyin Sönmez 1 Kutu siyah.

*7-Zafer Ayvacı 1kutu siyah

*8-Ahmet Kıyak 1kutu siyah 1kutu mavi

9-Cihan Tiftik 1kutu beyaz

*10- Hakan Yavaş 1 kutu siyah

*11- Çağlar Bayur , 2 kutu siyah/2beyaz/sarı/kırmızı/mavi, yani toplam 7 kutu

*12-Melih Bozkurt 1kutu siyah

*13-Mehmet Pınar 1kutu siyah

*14-Anıl Berke Kavraal 1kutu beyaz

olarak 18 kutu siyah, 5kutu beyaz, 1 kutu sarı, 1kutu kırmızı, 2kutu mavi olmak üzere 27Kutu. Çarşamba(yarın) öğleden sonra ödeme yapılıp sparişler yola çıkacak. Alışverişe katılmak isteyen üyelerimiz yarın saat 11'e kadar hesabıma bedel yatırıp adreslerini gönderebilirler :good1: Spariş verenler burayı takip etmeye devam etsinler. Ürünlerin sparişinden sonra en verimli ve doğru uygulama prosedürlerini payaşacağım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...