İçeriğe Yönlendir

''Plasti Dip'' Güzel Bir Ürün

Mehmet Pınar

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez

aslında bu bir izolasyon malzemesi, havuz öatı gibi uygulamalarda kullanılıyor.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Araç içersinde kullanırken dikkatli olmak lazım sanırım. Aşağıdaki uyarılar sitesinde yeralıyor. Sadece likit haldeki uyarısı ise bilmiyorum tabi.

R11 Yüksek derecede yanıcıdır,kolay ateş alabilir.

R20/21 Solunulduğunda ya da ciltle temas etmesi halinde, sağlığa zararlıdır.

R38 Cildi tahriş eder.

R51/53 Su organizmaları için zehirlidir. Suda uzun süre zararlı etkiye neden olabilir.

S2 Çocuklardan uzak tutulmalıdır.

S29 Kanalizasyona karıştırılmamalıdır.

S36/37 Çalışma esnasında koruyucu eldiven ve koruyucu önlük kullanılmalıdır.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Bu malzeme yeni bir malzeme değil bu arada. Neredeyse 15-20 yıldır var. Birileri perakende satış şeklini düşünmüş sadece. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Off süper, iyiki sprey hali çıkmış, artık tampon ızgara boyarken astardı bilmem boyaydı derdi kalmadı, bundan alıp heme ızgaraları sisleri falan boyarım, çok hoşuma gitti bu iş yahu, arabanın marşbiyelinede şeffaf süreriz, taş izide oluşmaz artık :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şaka maka ama ben deneyeceğim bu ürünü zaten.Ne kadar mümkün olur bilmiyorum ama toplu alım gibi bir şansımız varsa değerlendirmek lazım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Şaka maka ama ben deneyeceğim bu ürünü zaten.Ne kadar mümkün olur bilmiyorum ama toplu alım gibi bir şansımız varsa değerlendirmek lazım

Uygulamasıda çok kolay görünüyor :) lastikten sökme olayı süper :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Mehmet bey ben ebayda baktım ama baktıklarım arasında Türkiye'ye kargo göremedim.Birde sıvı tarz bir ürün olduğu için kargo mümkün olurmu bilmiyorum.Ama toplu alım yapılacaksa Türkiye'deki ana bayi ile görüşülebilir belki biraz daha indirim imkanı olur

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Mehmet bey ben ebayda baktım ama baktıklarım arasında Türkiye'ye kargo göremedim.Birde sıvı tarz bir ürün olduğu için kargo mümkün olurmu bilmiyorum.Ama toplu alım yapılacaksa Türkiye'deki ana bayi ile görüşülebilir belki biraz daha indirim imkanı olur

Kargo mümkün olsa bile uygulama için komprasör tabanca lazım olacaktır.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Kargo mümkün olsa bile uygulama için komprasçr tabanca lazım olacaktır.

Elimde ev tipi elektrikli boya makinası var işimi görür diye düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Elimde ev tipi elektrikli boya makinası var işimi görür diye düşünüyorum :)

Ne kadar basınca ihtiyacı olduğunu bilmek gerekiyor, zira ev tipi makinaların gücü koyu bir sıvıyı püskürtmeye yetmeyebilir.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ne kadar basınca ihtiyacı olduğunu bilmek gerekiyor, zira ev tipi makinaların gücü koyu bir sıvıyı püskürtmeye yetmeyebilir.

Onuda düşündüm. :D Sitesinde zaten bu ürünü inceltmek için tineri satılıyor.İnce hale getirip 1kaç kat atınca sorun çözülür sanırım :good1: yada ben oldukça iyi niyetliyim bu konuda :D Aslında daha detaylı bilgi sahibi olmak lazım bu konuda.yada ilk başta deneme amaçlı bir sprey almak yeterli olabilir.Sonuçta ben jant falan düşünmüyorum.Yan aynalar panjur ve direksiyon göbeği belki

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Onuda düşündüm. :D Sitesinde zaten bu ürünü inceltmek için tineri satılıyor.İnce hale getirip 1kaç kat atınca sorun çözülür sanırım :good1: yada ben oldukça iyi niyetliyim bu konuda :D Aslında daha detaylı bilgi sahibi olmak lazım bu konuda.yada ilk başta deneme amaçlı bir sprey almak yeterli olabilir.Sonuçta ben jant falan düşünmüyorum.Yan aynalar panjur ve direksiyon göbeği belki

sprey kesinlikle yeter, zaten bende sadece paçalıkların gri görüntüsünü yok etmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

sprey kesinlikle yeter, zaten bende sadece paçalıkların gri görüntüsünü yok etmek istiyorum.

Paçalıkları siyah' mı yapacaksın?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Aslında bir liste oluşturup kaç kutu alınacaksa satıcı firmayla bağlantıya geçilebilir illaki bir indirim uygularlar sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Jantlarımı boyuyacan Cihan.. :p

Yok abi,evde lazım bana bu. Benim odaya bir iki planım var. :)

403022_306104089446754_151901488200349_890006_618503825_n.jpg

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Paçalıkları siyah' mı yapacaksın?

Citalar ve diğer yerler karbon folyo kaplama, paçalıklar folyo olmaz, paçalıklar ile beraber aynı renk olsun diye motor ızgarası ve ön panjuru da boyayacağım.

kısmet olursa tabi :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...