İçeriğe Yönlendir

''Plasti Dip'' Güzel Bir Ürün

Mehmet Pınar

Recommended Posts

Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)

Semih patron :D bir beyaz da ben isterem :D şu an eft geçiyorum hesabına tamam dersen geç kalmadık değil mi?

düzenleme: yolladım bile :D :D

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yarın sabah eft ni geçiyorum Semih.İşler yüzünden bugün fırsat bulamadım :good1: Özelden adresi atarım sana eft yapınca

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih patron :D bir beyaz da ben isterem :D şu an eft geçiyorum hesabına tamam dersen geç kalmadık değil mi?

düzenleme: yolladım bile :D :D

Sana 50TL :D Adresini ve telefonunu pm at dostum :)

Yıkama tabancası lastiklere tutulunca çıkmıyormu arkadaşlar?

Abicim videolarda çıkmadığı görünüyor. Yinede tecrübesini edinmeden kesin birşey diyemiyoruz.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

yeni gördüm, yarın yatırırım 8x43

Sana 40 olsun :p demek isterdim ama işte.. Neyse firmaya kadrolu eleman olurum heralde. Onlardan çok sattım :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Allah Allaah soyadımı ne zaman değiştirdim ben ya, baksana Cihangirlioğlu olmuş, Cihangiroğlu değilmiydi... :D

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Allah Allaah soyadımı ne zaman değiştirdim ben ya, baksana Cihangirlioğlu olmuş, Cihangiroğlu değilmiydi... :D

Heryerde doğru yazmışımda bi ordaki listede... :) Düzelttim abi pardon. :good1:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Hakan abi boyamadan bir yıkat ama :D :D :D :D üzerine o şekilde kapatma nasıl olsa gözükmiyecek diye :D :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Yürüyün gidin leynn :p Kirlisi bile yeter havanızı söndürmeye :p 2 kutu alsak keser herhalde, 3' cüyü istemesin de :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yürüyün gidin leynn :p Kirlisi bile yeter havanızı söndürmeye :p 2 kutu alsak keser herhalde, 3' cüyü istemesin de :p

Patlıcana beyaz mı katacaksın. Peeh, tam manav tezgahı haa :D

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Bende direksiyonda hafif soyulma başladı bu uygulanabilir mi acaba?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Semih EFT işi tamam. Adresi de dünkü ÖM'de belirtmiştim. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ürünler gelince plasti dip uygulamaları diye bir konu açarız ohh mis valla :D İnşallah uygulamadan sonra sandalye siparişi gibi alay konusu olmayalımda millete :biggrin:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Semih kardeşim,pazartesi bende eft yapıyorum kısmetse.Cihan ın dediği gibi havalar çok soğuk,bu ara pek dışarı çıkmıyoruz.ürünler gelsin bakarsın ilk toplantıda uygulamak kısmet olur.Eft yapınca adresi ö.m atarım.Eline sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Ürünler gelince plasti dip uygulamaları diye bir konu açarız ohh mis valla :D İnşallah uygulamadan sonra sandalye siparişi gibi alay konusu olmayalımda millete :biggrin:

Parasını veriyoruz. :D

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Tamam abim. Çoğu toplandı. Haftaiçi yeni oyuncaklarımıza kavuşacağız. :) Kaputu bile siyah yaparım :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Semih Kardeşim,

43+6 mı gönderme mi gerekir, mesajları okudum karıştırıdım (yarısı geyik olunca tabiki) bişey anlamadım. :D

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ne zaman uyguluyorsunuz? Hemen uygulayın hemen acele edin. Merak duygularım pis kabardı. Bakmam lazım görmem lazım, lazım da lazım :) Beyaza boyamam gereken yerler var :rofl:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...