İçeriğe Yönlendir

''Plasti Dip'' Güzel Bir Ürün

Mehmet Pınar

Recommended Posts

Akan Belen

Emre 45 tl lik fiyat nerde acaba.Sitesine baktım yine 58 tl yazıyor.

Hadi o zaman liste yapalım.Hep buluşma listesi mi yapılacak :D

1- Akan Belen 1 kutu siyah (fiyat uygun bulursam 2 kutu alabilirim)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Emre 45 tl lik fiyat nerde acaba.Sitesine baktım yine 58 tl yazıyor.

Hadi o zaman liste yapalım.Hep buluşma listesi mi yapılacak :D

2- Semih izgi 4janta 1 kutu yetiyorsa 1kutu, yetmiyorsa 2 kutu siyah :good1: Aynı gün eft fırsatı ile :D

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Beklemedeyim hala görüşme sağlayan arkadaşlarımız oldu mu? Atar ve bir de 400 lük siyah mat bekliyorum :)

Yorum bağlantısı

Bir münübüse ne kadar gider. :)

Mesela transit. :p

Hüseyin Hocam sana havuz lazım bandırıp çıkarırız :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hüseyin Hocam sana havuz lazım bandırıp çıkarırız :)

Fabrika usulü. Ben niye düşünemedim bunu. :D

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
toplu alım olursa bende alırım :D

Emre iletişime geçtin mi? Ürüne olan merakımızı bildir, sitemize üye olup tanıtım konusunu açsın ve fordburada gibi anlaşmalı işyerleri içinde yerini alsın. Vallahi akrabalarım ve kuzenlerimde kendi arabaları için almak istiyor şuan :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Banada yazın, 1 kutu siyah isterim, belki ilave şeffaf olandanda alabilirim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşlar sadece biz değiliz ki diğer araç forumları da aynı şekilde adamlara teklif götürüyor.Bunlar öyle aman aman indirim falan yapmazlar..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Arkadaşalar, iyi güzelde gaza geldik vs. şimdi bunu ön ızgaraya, sis kapaklarına falan hatta kaputa sıktık diyelim, taş geldi zedelendi, sonrasında soyulmazmı bu, basınçlı suyla yıkadık da diyelim, dayanıyormu bunlara?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Konuyu karambole getirmeyin yahu :D Ali bey bir parça kopsa bile rutuş yapılabiliyor aynı şekilde sıkıntı olmuyordu Videolarda.Tazikli suyla da seyreyledim videosunu bir sıkıntı olmuyordu ama bilemiyorum kesin olarak tabiki

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Videolarda basınçlı su tutuyor bir şey olmuyor.Ancak ufak bir deforme varsa oradan soyulur bence.Ayrıca rötuş yapılsa da belli olur.Videolar biraz da aldatmacadır bilirsiniz bu tip ürünlerde.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sağlam kaplamaya zaten birşey olmaz, taş izine tutarsak ne olur, primer astar (70 papel, yuhanziii) olsa boya gibi soyulmaz oluyor ama yok işte, bu arada fiyatlarda fena, resmen soygun, 15-20 liralık mala 50-60 tl. bulunmadığı için karaborsa misali olmuş gerçekten.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Haydi, acil siyah lazım :)

Az daha sabır abim :good1:

öncelikli olarak diğer forumdaki arkadaşa ulaşmaya çalışıyorum kesin olarak size dönicem. ayrıca spreyler boyaların renkleri hep mat fakat parlatici ve diger turuncu, pembe, mor, gri, kahverengi, yesil ve bunlarin hepsinin fosforlulari gibi renklerde şubat ayının sonunda elinde olucakmış onun için acele etmezseniz daha iyi olur gibi :) bazı arkadaşlar 1 spreyle 4 jant boyanırmı diye sormuş evet boyayanlar var ürün yetiyor fakat bazı kişilerde çok kalın attığı için yetiştiremeyenlerde var yani tamamen kullanıcıya bağlı. ayrıca ürün ısıyada dayanıklı millet egzozu motorun üst kapağını felanda boyayan var sıkıntı olmamış. detaylı bilgi daha sonra vericem ;)

Emre ben iletişim kurdum :good1: sağolsunlar gayet ilgili ve samimiler. Sen ne renk alacaksın :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Muhtemelen bunun için cila gibi birşey getirecekler.Zaten ana renkler var sanırım şu an.Piano black görünüm için cila gibi birşey gelecek sanırım siyah renk için.Fiyat konusunda konuşabilen oldumu hiç acaba.1 spreyle 4 jant boyanır ama çok sağlıklı olacağını sanmıyorum o şekilde.Ürün açıklamasında 3-4 kat atın diyordu.Bence öncelikle bir kutu alınıp deneme yapmakta fayda var gibi.Sonra hepimizin elinde patlamasın:D gerçi çok sıkıntı olacağını sanmıyorum ama.

Semih yada Emre madem iletişime geçtiniz haber bekliyoruz sizden :good1:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Sağlam kaplamaya zaten birşey olmaz, taş izine tutarsak ne olur, primer astar (70 papel, yuhanziii) olsa boya gibi soyulmaz oluyor ama yok işte, bu arada fiyatlarda fena, resmen soygun, 15-20 liralık mala 50-60 tl. bulunmadığı için karaborsa misali olmuş gerçekten.

Abicim Almanya fiyatı 20euro http://80.237.201.29/new/produkte/plastidip-spray-35.html işin içine lojistik ve vergilerde girince az çok piyasa fiyatı belli oluyor.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

2- Semih izgi 4janta 1 kutu yetiyorsa 1kutu, yetmiyorsa 2 kutu siyah :good1: Aynı gün eft fırsatı ile :D

Arkadaşlar almak isteyen arkadaş varsa lütfen listeden alıntı yaparak devam edelim.Sayıyı bilelim en azından

Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydın

selamlar toplu alımda bende varım tavana yetesi kadar ihtiyacım var . aracım aytozu gri renk tavan siyah veya gri olabilir.haber verirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...