İçeriğe Yönlendir

Konut Kredisi Hayat Sigortası Sıkıntısı (Vefat)

Furkan Avcı

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...
Mustafa Gökmen

Allah yardımcın olsun,umarım hayırlı sonuçlanır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Furkan Avcı

Yüce mahkeme nerdeyse üç yılda karar verdi ve sübut mu ne bulunamadığı için reddeti davayı. emsal 2 tane karar da göstermemize rağmen. 

Temyize gideceğiz.

Not: Şirketten arkadaşım ihtiyac kredisi çekmişti 5 yıllık. Geçen sigorta için kartından para çekmeye çalışmışlar, buda sigorta falan istemiyorum dedi, olmaz dediler. O zaman Kanserim (benim davayı bildiği için , Çok şükür kanser falan değil Allah korusun) ben dedi yapacak mısınız yine dedi, poliçe iptal edildi.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Allah yardımcınız olsun.

Amin çok şükür yaradan yardım ediyor, borcu ödüyoruz zaten 7 ay kaldı. Ben borç bittikten sonra mahkeme sonuçlanır diye bekliyordum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Allah yardımcın olsun Furkan, mahkemeyle uğraşması sıkıntılı bir dönem. Sigorta niçin yapılıyor anlamış değilim. . .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Furkan Avcı
(düzenlendi)

Yazmayı es geçmişim geçen yıl 2.5 yıllık temyizden sonra, temyizde de davayı kaybettik, üstüne 10.000 TL ye yakın avukat vs masrafı onu da ödedik...

Olsun biz gidip tanıdık doktorumuz vasıtasıyla alakasız ölüm raporu alıp (böbrek yetmezliği mesela), babamı farklı bir sebepten kaybettik diyebilirdik, demedik.

Kendimizi haklı gördüğümüz davayı olduğu gibi sunduk, kaybettik, (babam krediyi çektiğinde kanser değildi net. Art niyetli de değildi, taşımazdı krediyi )üstümüze düşeni de ödedik, çok şükür borçta bitti, davada bitti. 

Babamın mekanı cennet olsun, ruhu şad olsun....

Bu da bir tecrübe olarak burada dursun.....

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...