İçeriğe Yönlendir

İzlediğimiz Filmler ,Yorumlarımız

Ahmet Özdemir

Recommended Posts

Sani Gerşon

Az evvel Midnight Sky'ı izledim. Hikaye çok güzel lakin keşke biraz daha detay, biraz daha düzgün sonu olsaydı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Tenet filmini izledim. Harika konusu vardı. Kurgu muhteşem. Uçağa çok üzüldüm. Eski püskü 747 idi ama, neyse Crysler sebring donması çok ilginç bir ayrıntı idi. 

Ama adama üzüldüm. Yazık oldu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ali Darbaz yazdı:

Tenet filmini izledim. Harika konusu vardı. Kurgu muhteşem. Uçağa çok üzüldüm. Eski püskü 747 idi ama, neyse Crysler sebring donması çok ilginç bir ayrıntı idi. 

Ama adama üzüldüm. Yazık oldu. 

Nolan filmiymiş, güzeldir tabii.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

How to get away with murder

Kısa sürede son sezon olan 6 ya geldik, kurgu güzel ama sonlara doğru tekrara düştü tabi.

Dün gece 3 buçukta bitirdik eşimle. sonlarda epey şaşırttı, tavsiye ederim. Not: Biraz (epey) LGBT var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

220px-Argo2012Poster.jpg

Güzel bir aksiyon, gerçek olaylardan alınmış bir film. Bazı sahneler ülkemizde geçiyor. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Vodafone tv de ara ara film kanallarında denk geldiğim kanallardan biri "Haysiyet Kolonisi" baş rollerinde Emma Watson'ında rol aldığı bir film. Bir toplama kampında yaşananları anlatıyor.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Evren Erakçora yazdı:

220px-Argo2012Poster.jpg

Güzel bir aksiyon, gerçek olaylardan alınmış bir film. Bazı sahneler ülkemizde geçiyor. 

Bu çok güzel bir film. Zaten İran olarak geçen sahneler Türkiye'de çekilmiş. Türk oyuncular da var.

Evren Erakçora yazdı:

Green Book(Yeşil rehber) çok güzel. 3 Oscarlı 

Muhteşem bir film.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Eyüp Çetin yazdı:

Bu çok güzel bir film. Zaten İran olarak geçen sahneler Türkiye'de çekilmiş. Türk oyuncular da var.

Muhteşem bir film.

Beğenilerimiz benziyor demek ki. Sevmeyen de çok fazladır. Sinemanın güzelliği bu bence, herkes farklı yorumluyor ,herkesin bir fikri oluyor bir filmle ilgili. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Sani Gerşon yazdı:

Tenet izledim dün. Full aksiyon olup hiç bir şeyi anlatamamış tek film olmaz özelliği var sanırım.

İzleyenlerin yarısı filmin mükemmel yarısı ise çok kötü diyor. Ben ikinci gruptayım. Mükemmel diyenlerin de anladıklarını anlatabildiğini görmedim. Bu arada Nolan, kendisi de filmi anlamanın zor olduğunu bir röportajda söylüyor. Filmin bilimsel gerçeklere dayalı olduğundan bahsedenler var ama bunu filmde görmek isterdim. Film hiçbir bilimsel bir anlatım içermiyor.

Evren Erakçora yazdı:

Beğenilerimiz benziyor demek ki. Sevmeyen de çok fazladır. Sinemanın güzelliği bu bence, herkes farklı yorumluyor ,herkesin bir fikri oluyor bir filmle ilgili. 

Hocam meslektaş olduğumuz içindir belki de. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
(düzenlendi)

Bu filmi öneririm. Başrolde Mads Mikkelsen oynuyor. Bir grup öğretmenin içki içmenin bireyde ki yansımalarını gözlemleme üzerine kurulu bir senaryosu var.

m1K7dB.jpg

tarihinde Eyüp Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Eyüp Çetin

Hint filmi sevenlere Happy New Year diye güzel bir filmleri var. Tavsiye ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kaya

Peak blinders derim dizi olarak özellikle kostümler müthiş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Ali Darbaz yazdı:

Baklava yediği film değilmi. 

Evet :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bol reklamı gelen TENETE izleme gafleti ile 2 saatimi çöpe atmış oldum, uzun durunuz zamana yazık :rofl:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Bu sefer filmden ziyade bir youtube kanalı tavsiye etmek istiyorum. Kanalın ismi "Bilmemen Ayıp Sinema" filmler, oyuncular ve yönetmenler hakkında çok güzel içerikler toplayı paylaşım yapıyorlar. Anlatan kişinin de bu işin içinde olan birisi olması sebebiyle severek takip ettiğim bir kanal.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Öner Kurukuz yazdı:

Yeni yapım filmlerden Old Guard izledim .

imdb puanı 6.6 gösteriyor ama fena bir film değildi.

Bence bu puandan daha fazlasını hakediyor.

Charlize Theron başrolde.

https://www.imdb.com/title/tt7556122/?ref_=nv_sr_srsg_0

Metascore daha önemli bir kriter bence. Oradan iyi bir puan almış.  Ama imdb de az çok fikir verir film kalitesiyle ilgili. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

The prestige eski galiba ama seyredilmediyse tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Darbaz

50 m2 izliyorum. Soluksuz 6 bölüm izledim. Servet adında bir mafya babası var. Aklıma hep @Servet Aydın geliyor :D

7 8 bölümleride izleyecem birazdan :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Darbaz

Yıllar sonra açtım izledim. Zamanında vcd dvd arası kalitede izlemiştim. Şimdi 4 K kalitede izleyince insan şöyle bir geçmişi düşünüyor. 

Veritec Vf-0 Phonix , Rusların Sukhoi Valkyrie Sv-51 ile savaştığı son bölüm harikaydı. 

İzlemeyenler için tavsiye ederim. Macross Zero 

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

The man fromm earth filmini izledim geçenlerde. Filmin neredeyse tamamı aynı ortamda geçmesine rağmen hiç sıkılmadan izledim. Geçmişten bu yana ölmeden yaşayan ve yaşamaya devam eden bir adamı anlatıyor. Adam bu gerçekliğe arkadaşlarını inandırmaya çalışıyor falan, ama aradaki diyaloglar ve beyin fırtınası çok sürükleyici.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

The man fromm earth filmini izledim geçenlerde. Filmin neredeyse tamamı aynı ortamda geçmesine rağmen hiç sıkılmadan izledim. Geçmişten bu yana ölmeden yaşayan ve yaşamaya devam eden bir adamı anlatıyor. Adam bu gerçekliğe arkadaşlarını inandırmaya çalışıyor falan, ama aradaki diyaloglar ve beyin fırtınası çok sürükleyici.

Güzel filmdir. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Bu film Trt3 de çok çok eski zamanda izlemiştim. Adam her 30 40 senede bir kimlik ve mekan değiştirmek zorunda kalıyordu. Bunuda arkadaşlarına anlatmaya çalışıyordu. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...