İçeriğe Yönlendir

İzlediğimiz Filmler ,Yorumlarımız

Ahmet Özdemir

Recommended Posts

Evren Erakçora
Yurdaer Elay yazdı:

Minimalist bir yaşam ve minimum maliyet ile bir Super Cub alıp mutlu olayım dedim, yenisi yokmuş ikinci elleri de minimum 35 bin civarında. Bisiklet tek çözüm gibi, sağlıklı yaşam da cabası :) 

O bile lüks oldu, bir arkadaşım dede motoru derdi bunlara :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Yurdaer Elay yazdı:

Minimalist bir yaşam ve minimum maliyet ile bir Super Cub alıp mutlu olayım dedim, yenisi yokmuş ikinci elleri de minimum 35 bin civarında. Bisiklet tek çözüm gibi, sağlıklı yaşam da cabası :) 

Cruze olmuş 120 bin. Sadece 2 yılda 40 binden 120 bine ulaşmış. Bu benim senin suçu değil. 

En azından 27 tl ye adana kebabı yemek mümkün. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

En azından 27 tl ye adana kebabı yemek mümkün. 

gerçek kebap ise maliyeti olur o anca, trançtan zırh bıçağı ile yaparsa, 300 gr etin maliyeti min 27 olur, bulguru sebzesi pişirmesi hariç. elektrik yanacak sgk stopaj ödenecek mal sahibi kapıda kira için mahkeme açmış bekliyorken.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

"Katil Avcısı" Denizaltı Savaş filmi sürükleyici Netflix te mevcut. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Yurdaer Elay yazdı:

Ülkemizde 49 cc super cup street yok. Olsa en fazla 10 15 bin olurdu

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Zindan Adası (Shutter Island) diye bir film izlemiştim, olmadı ikinciye izlemiştim anlayabilmek için. Çor çocuk gürültüsü ile telfeon ile ara ara mesajlaşarak izlenebilecek bir film değil ne desem Spoiler'a girer. Pür dikkat izleyin seveceksiniz. Leo oynuyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Çağrı Alaf yazdı:

Zindan Adası (Shutter Island) diye bir film izlemiştim, olmadı ikinciye izlemiştim anlayabilmek için. Çor çocuk gürültüsü ile telfeon ile ara ara mesajlaşarak izlenebilecek bir film değil ne desem Spoiler'a girer. Pür dikkat izleyin seveceksiniz. Leo oynuyor.

Akıl oyunları ile benzer bir yapıya sahip bir film. Ben de tavsiye ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mehmet Yeter yazdı:

Akıl oyunları ile benzer bir yapıya sahip bir film. Ben de tavsiye ederim. 

Aha spoilerin kralı gelmiş bile :)

İkisinde de hikaye öyle güzel işlenmiş ki adamın yaşadığı şeyi izleyici olarak sen de yaşıyorsun ve inanamıyorsun/ ayırt edemiyorsun.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Çağrı Alaf yazdı:

Bunun için yeni konu açılmaz sanırım, burada güzel reklamları da paylaşabiliriz. Ben başlıyorum; 

Mercedes Intelligent Drive seyrettiğim en güzel reklam olabilir :D 

https://www.youtube.com/watch?v=nLwML2PagbY

Bence yeni konu açılabilir. Hatta belki de vardır. 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Eyüp Çetin yazdı:

Hatta belki de vardır. 

Ben biraz anahtar kelimeden bakındım ama bir şey bulamadım belki aşağılardadır

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Çağrı Alaf yazdı:

Ben biraz anahtar kelimeden bakındım ama bir şey bulamadım belki aşağılardadır

Vardı daha bir kaç ay öncesine kadar da gayet canlı bir konuydu ama sonra bir kaç karikatür yüzünden başımız belaya girince (telif) benzer şeyleri komple kaldırdık malesef.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Fatih Mehmet Uslu

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.

"The invisible guest" filmini az önce netflixde izledim. Harika film çok beğendim. Suç, drama türünde keyifle izlenebilecek, akıcı, sürükleyici bir film.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Dün akşam kız kardeşler filmini izledim. Bizim memlekette böyle köyler veya böyle adetler varmı bilemedim. 

Bizim sivasda yok böyle bişi. Ama film gectiği bölge neresi, oranın özelinde bakmak lazım. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Eyüp Çetin

Az önce karışık bir olay konusunu okuyunca aklıma bu film geldi. Özellikle öğretmen arkadaşların izlemesini tavsiye ediyorum.

İftiraya uğrayan bir öğretmenin başından geçenleri konu ediyor.

dw0662s.jpg

Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.

"The invisible guest" filmini az önce netflixde izledim. Harika film çok beğendim. Suç, drama türünde keyifle izlenebilecek, akıcı, sürükleyici bir film.

Müthiş bir film. Orjinal adı Contratiempo. Buna benzer "El Cuerpo" filmini de izlemenizi öneririm.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Eyüp Çetin yazdı:

Az önce karışık bir olay konusunu okuyunca aklıma bu film geldi. Özellikle öğretmen arkadaşların izlemesini tavsiye ediyorum.

İftiraya uğrayan bir öğretmenin başından geçenleri konu ediyor.

dw0662s.jpg

Müthiş bir film. Orjinal adı Contratiempo. Buna benzer "El Cuerpo" filmini de izlemenizi öneririm.

Bu adamın tipini gördükçe acıkıyorum. 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Çağrı Alaf yazdı:

Bu adamın tipini gördükçe acıkıyorum. 

Yoksa kasap olduğu filmi mi aklına geliyor? 😊 İzlemeyen varsa onu da tavsiye ederim çok ilginç bir film. Mads Mikkelsen en sevdiğim oyunculardan biri. Filmleri de çok iyi.

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Eyüp Çetin yazdı:

Yoksa kasap olduğu filmi mi aklına geliyor? 😊 İzlemeyen varsa onu da tavsiye ederim çok ilginç bir film. Mads Mikkelsen en sevdiğim oyunculardan biri. Filmleri de çok iyi.

Abi tam hatırlamıyorum diziydi sanırım insanları zekice katledip yiyordu yamyamlık faaliyetleri gösteriyordu. Hiç israfta etmiyordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Çağrı Alaf yazdı:

Abi tam hatırlamıyorum diziydi sanırım insanları zekice katledip yiyordu yamyamlık faaliyetleri gösteriyordu. Hiç israfta etmiyordu

9mrjt4k.jpg

Benim bahsettiğim bu film. Anlatırsam spoiler olur. Ben çok sevdim. Tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

netflis code.

Bu belgeseli, rakamlara sayılara meraklıysanız seyrediniz

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Daha önceden izlemiştim. Dün TRT2'de denk geldim ve yeniden baktım. Harika bir film.

h2qa25b.jpeg

Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Eyüp Çetin yazdı:

Bunu üçüncü sezona kadar izledim orda kaldı. Sonunu merak ediyorum ama bir yerden sonra sıkmıştı beni. Neden olduğunu söylersem spoiler olur

Tamamını bitirdim..Tavsiye ederim..10 numara diziymiş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...