İçeriğe Yönlendir

İzlediğimiz Filmler ,Yorumlarımız

Ahmet Özdemir

Recommended Posts

Necmettin Elagözlü

SLM ark ben yeni katıldım buraya sıcak bir ortam his ediyorum :) bende bir diziden bahs etmek istiyorum bir amarikan yapımı dızı

(HOMELAND). Sezon 1 12 bölüm

Sezon 2. 12bölum Tavsiye ederim nete yazarsaniz çıkıyor. Zaten iki bölüm izlerseniz sonrasını merak edip devam ederesiniz zaten oyuncular bütün ödülleri topladılar ve oyuncuları yerlerine iyi yerleştirmişler iyi seyirler saygılar.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bende fragmana kandım desem yeridir :)

Bende bu gün izledim, fragmana kanmayın derim, güzel bir hikaye olsada vizontele özentisi gibi geldi bana, 6-7 yerde küfürlü konuşma vardı ve salonda toplamda 8-10 kişi güldü, ben nezaketen gülümsedim, emeğe saygı :) İzlenebilir tabi ama büyük beklentiniz olmasın..

Yorum bağlantısı

Celal ile ceren'i izleyen var mı ? Nasıl bir filmdir? Şu an ZOR ölüme gitmeyi düşünüyorum vakit bulabilirsem tabi. :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Kasım Atlı
(düzenlendi)

20468370.jpg

Film Hakkında.....

Arkadaşlar dün akşam filme bir çok kalitesiz belgesel tarzda çekilmiş Çanakkale filminden sonra şüpheyle dolu gittim. Ama filmin başlarından itibaren şüphelerimin yersiz olduğunu gördüm. Film görsel efekleriyle, konusuyla çok güzeldi. Yer yer sizleri hüzne boğan film, bizlere atalarımızın ne şartlarda savaştığını göstermesini, ne koşullarda yaşadıklarını, ne için savaştıklarını ve gerekirse vatanı için gözünü kırpmadan ölmek gerektiğini göstermesiyle takdir edilecek bir film. Bu filmi herkese tavsiye ederim, ailecek severek izleyeceğiniz bir film....

Ayrıca bu filmde Gürkan UYGUN'a değinmek istiyorum. Adamı bu filmde çok beğendim, oynadığı karakteri o kadar çok iyi oynamışki sanki gerçekten öyle birisi var dedirtiyor bize. Bana göre bu adam kendini kurtlar vadisiyle zaman kaybettirmiş.

tarihinde Kasım Atlı tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Son zamanlarda bu tarz filmlere gitmeye utanıyorum, kendi kendime 'sen ancak film gibi seyredersin' diyorum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Kasım Atlı

Son zamanlarda bu tarz filmlere gitmeye utanıyorum, kendi kendime 'sen ancak film gibi seyredersin' diyorum.

Bu düşüncelerle bende gittim, ama belirli bir süreden sonra kendini kaptırıyorsun.

Bir zamanlar " Mel Gibson yapmak istemiş ama bazı kesimlerce engellenmişti " deniliyor ne kadar doğru bilmiyorum ama keşke yapsaydı L.O Rings tadında bir Çanakkale filmi çekilirdi...

Öyle bir söylenti vardı ama Mel Gibson çekseydi filmi, acaba gerçekten olaya bizim açımızdan ne kadar bakrdı, yoksa daha çok anzakların çektiklerinemi değinirdi orası muallakta olur.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Amerika hacımat oldukları Vietnam üstünden ne filmler çıkardılar.O kadar ezildikleri halde.Biz de ise tarih yazdığımız dönemlerimize ait doğru dürüst birşey yok maalesef.Umarım çok çok büyük projelerle çok daha film görürüz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bir zamanlar " Mel Gibson yapmak istemiş ama bazı kesimlerce engellenmişti " deniliyor ne kadar doğru bilmiyorum ama keşke yapsaydı L.O Rings tadında bir Çanakkale filmi çekilirdi...

Mahmut, zaten Mel Gibson bir Çanakkale filmi çekmişti, orada vahşi Türkler Tarafından öldürülen zavallı Anzak, İngiliz askerlerinden bahsediyor.

SynDiYq.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kasım Atlı
(düzenlendi)

Amerika hacımat oldukları Vietnam üstünden ne filmler çıkardılar.O kadar ezildikleri halde.Biz de ise tarih yazdığımız dönemlerimize ait doğru dürüst birşey yok maalesef.Umarım çok çok büyük projelerle çok daha film görürüz

inşallah... :good1:

Bence İSA filminde tarafsızlığını kanıtladı ...

Evet belki tarafsız olacak ama filmi Anzaklar açısından sevmediği İngilizlere laf ata ata çekme durumu var. Benim demek istediğim bizim duygularımızı ne kadar iyi yansıtacağı. Ayrıca adamın rol aldığı Gallipoli filminde ingilizlerin anzakları nasıl kendi çıkarlarına kullandıklarını göstermişti.

Ben bu mesajı yazarken Hüseyin kardeşimde bu konuya değinmiş.. :)

tarihinde Kasım Atlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

inşallah... :good1:

Evet belki tarafsız olacak ama filmi Anzaklar açısından sevmediği İngilizlere laf ata ata çekme durumu var. Benim demek istediğim bizim duygularımızı ne kadar iyi yansıtacağı. Ayrıca adamın rol aldığı Gallipoli filminde ingilizlerin anzakları nasıl kendi çıkarlarına kullandıklarını göstermişti.

Bizim duygularımız adamların umrunda mı acaba?

Yorum bağlantısı
Emre Olgum
(düzenlendi)

VALLA KUSURA BAKMAYIN AMA

MEL GİBSON IN gallıpolı filmini bende izledim yıllar önce ama orada(gelibolu da) mel gibson sürati yüksek bir kısa mesafe koşucusunu canlandırıyordu

anzak cepheleri arasında hızla koşarak haber taşıyordu

filmin ismi de oradan geliyor

gallipoli gelibolu

tarihinde Emre Olgum tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Önder

film`in tamamı,fragmanı gibi ise,harika bir iş çıkarmışlar ortaya.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Abi haklısın ama senaryoyu biz hazırlasak filmi onlar yapsa diyorum nasıl olur? bence 10 numara olur :good1:

Çağrı filmi gibi yani.

Yada Ömer Muhtar filmi.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ne kahramanlıklarımız var ama yıl olmuş 2013 daha yeni beyaz perdeye döküyoruz....Adamlar kaybettikleri Kore savaşına ne filmler çektiler zannerdersiniz ki dünyayı kurtardılar...

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bu filme gitmeyi çok isterdim ama malesef bizim Yavru Kartaldan dolayı deplasman yasağı var.... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Onların duyguları bizim umrumuzda mı?

Her ülke vatandaşı böye düşünüyordur: "Ne kahramanlıklarımız var"

Birilerinin kahramanlığı başkalarının hezimetidir zaten.

Aslında herkes kaybeder.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sayın Kasım Atlı;

Açmış olduğunuz konu forumumuzda daha önce açılmış olduğundan, mesajınız ilgili konuyla birleştirilmiştir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...i-konu-acarken/ linkinde bulunmaktadır.

Lütfen yeni konu açmadan önce forumda arama yapınız, benzer konu varsa oradan devam ediniz.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Adamlar olmayan tarihlerine film çekiyor kaybettikleri Vietnam savaşına bile 250 den fazla film çekmişler.Bu işi de tartışmasız en iyi onlar yapıyor ben diyorum ki parasını ve senaryosunu verelim bize film yapsınlar olmaz mı?Yönetmeni M.Gibson da olur S.Spielberg te yada L.O.the Rings in yönetmeni Peter Jackson keşke olsa olsa da adam gibi film izlesek.Tamam bizim de iyi yönetmenlerimiz var ama film platomuz ve alt yapımız teknolojimiz onlarınkinin 50/1 kadar...

Tam adamlarını buldun yani, para için Şipilberg yada Gibsın gibi gelip başkalarının kahramanlıklarını hele daha önce iatila etmeye çalıştıkları ülkelerin fiklerini yaparlarmı?

Pınar başındaki adamlara pet şişe ile su vermeye benziyor.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Genelde dizi izlemeyi severim, NCiS,Miami vice,criminal minds, antika avcıları, amerikan kolleksiyoncuları, wealer dealer, restorasyon ,Buz yol kamyoncuları, beğenerek izlediğim diziler...

Filmlerin hepsi aynı gibi geliyor,Çok ilgimi çekmiyor....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Genelde dizi izlemeyi severim, NCiS,Miami vice,criminal minds, antika avcıları, amerikan kolleksiyoncuları, wealer dealer, restorasyon ,Buz yol kamyoncuları, beğenerek izlediğim diziler...

Filmlerin hepsi aynı gibi geliyor,Çok ilgimi çekmiyor....

Abi sana Hostel serisini tavsiye ediyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Çitak

Old boy'un üstüne tanımam.Bilmem kaç kez izledim Senaryo en iyi senaryo seçilmiş yayınlandığı yılda birçok ödül almıştı.Film tek kelime ile sonunu asla tahmin edemeyeceğiniz türden hele ki bazı sahneler var ki ,old boy ağladıkça sizde ağlayacaksınız... Önerim 5+1 ses sisteminde filmin izlenilmesi..

Yorum bağlantısı
Serhat Çitak

Oldboy'u beğendiyseniz "Şeytanı gördüm(I saw the devil) ı da şiddetle tavsiye ederim.

Onuda izledim ama old boy daki aldığım keyfi onda bulamadım.Şeytanı gördüm tek seyirlik film bana göre..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...