İçeriğe Yönlendir

İzlediğimiz Filmler ,Yorumlarımız

Ahmet Özdemir

Recommended Posts

Evren Erakçora

bende istiyorum şu hükümet kadına ama daha vakit bulamadım nedense :D :D

birincisi çok kötüydü, vizontele'nin onda biri değil.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

birincisi çok kötüydü, vizontele'nin onda biri değil.

yok be abi :D biri güzeldi :D nokta espri çok var filimde

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

ben beğenmedim hiç, vizontele gibi yapmaya çalışmış ama nerde.. :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Aydın Akdeniz
(düzenlendi)

merhabalar ,

bu film trt-de çıkmıştı . tesadüfen yakaladığım çok güzel bir film . 3 defa üstüste izledim vakit buldukçada izleyeceğim bir film .

hint filmi.

Rızvan Khan (Shahrukh Khan) küçüklüğünü annesiyle (Zarina Vahab) ıssız bir yerde geçiren bir müslümandır. Annesi öldükten sonra Amerika'ya küçük kardeşinin yanına gider. Orada tanıştığı ve aşık olduğu Mandira (Kajol) adında dul ve Hindu bir kadın ile evlenir. Rızvan Khan aynı zamanda daAsperger sendromu hastasıdır. Bu hastalık Otizm rahatsızlığının bir çeşididir ve ömür boyu süren, sosyal etkileşime ve iletişime zarar veren, sınırlı ve tekrarlanan davranışlara yol açan beynin gelişimini engelleyen bir rahatsızlıktır. 11 Eylül saldırılarından sonra Mandira'nın oğlu faşist kesimler tarafından döverek öldürülür. Öldürülme sebebi annesi evlendikten sonra Khan soyadını almış olmalarıdır. Bunun üzerine Mandira Rizvan'i terk eder. Rizvan ne zaman geri gelebileceğini sorunca, Mandira ona Amerika Birleşik Devletleri başkanına gidip, adının Khan olduğunu ama bir terörist olmadığını açıklamasını ve ondan sonra geri gelmesini söyler. Rizvan hastalığı dolayısıyla bunu ciddiye alır ve yolculuğuna başlar. Başkan ile buluşmadan geri dönmeyecektir ve ona diyecektir ki: "Sayın Başkan, benim adım Khan ve ben bir terörist değilim."

kaynak :http://tr.wikipedia.org/wiki/Benim_Ad%C4%B1m_Khan

film konusu varmıydı ben bulamadım . yanlış açtıysam taşınabilir .

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Misafir

Bende 2 defa izledim güzel bir film :) hatta Hint filmleri epeyi ilgimi çekmeye başladı.3 idiots mesela.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

bu tarz film önerisi varsa alablirim . trt'de denk gelmesem hiç farkında olmazdım . çok kaliteli , beğendiğim bi film .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

bu tarz film önerisi varsa alablirim . trt'de denk gelmesem hiç farkında olmazdım . çok kaliteli , beğendiğim bi film .

Kahaani

3 idiots

Fanaa

Black

Ghajini

Taare zameen par

Talaash

Bunlar izlediğim ve önerdiğim filmler :)

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Hint filmleri dikkatinizi cekiyorsa Aamir Khan filmlerini siddetle tavsiye ederim. Ghajini , Paint it to Yellow, 3 Idiots, Fanaa, Taare zameen Par( şiddetle tavsiye) izlenebilir. Aamir Khan oyunculuğu ile bir başka dünyanın insanıdır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Agneepath, Barfi, Black, Ghajini, Om Shanti Om, Rab Ne Bana Di Jodi, Taare Zameen Par, Veer.Zaara, 3 idiot elimde olan filmlerden bazıları, Çorum'a geldiğimde getiririm Aydın :) Filmlerin çoğunluğu HD kalitesinde 4 Gb ile 15 GB arasında değişiyor...

iyi olur abi  :good1:

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Hint filmleri gercekten çok güzel ya arasıra denk geldikçe izliyorum my name is khan dün trt de baktım ve gerçekten çoğu holywood filmini solda sıfır bırakır bir de bu kadar beni etkileyen bir hint filmi slumdog millionaire vardı boşuna bolywood dememisler kendilerine adamlar iyi film yapıyorlar yani. B)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Benim için efsane olan ilk 10 filmin, 1. Sırasındaki mükemmel bir filmdir. İzlemeyenler mutlaka izlesin. Gerçek bir hikayeden uyarlamadır.

Gönderilen Resim

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Belki işlediği konuda "Benim Adım Khan" kadar popüler unsurlar kullanmasa da İran'dan güzel işler çıkıyor ve önerebileceklerim var;

Sarhoş Atlar Zamanı

Kaplumbağalarda Uçar

Serçelerin Şarkısı

gibi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

3 idiots

Can dostum

Izlediğim zaman çok derinden etkilemiş filmlerdir. Kesinlikle izlenmeli

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Hint ve Kore filmleri harikadır. Bu tarz filmlerden hoşlananlar için tavsiye edebileceğim bir film var; Mısır'da çekilmiş Endonezya yapımı Ayat Ayat Cinta (Sevgi Ayetleri). Aşkı daha iyi anlatan bir başka film izlemedim.

ayat-ayat-cinta.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Benim için efsane olan ilk 10 filmin, 1. Sırasındaki mükemmel bir filmdir. İzlemeyenler mutlaka izlesin. Gerçek bir hikayeden uyarlamadır.

Bu Fransız dı galiba.. Harika gerçekten de.

Yorum bağlantısı
Misafir

Evet Fransız ama kaliteli :p

Fransız yapımlarda son dönemlerde gerçekten iyiler. Mesela ben Ejderha Dövmeki Kız ın ilk Fransız yapımını seyrettim. Sonra akşam ABD yapımı vardı. 5 para etmez. Fransız 10 a katlar ABD olanı.. ;)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bende il defa izledim. Gerçekten etkiyeciydi.

Çok mu etkilendin janımm :) kulağından zevk alma sahnesinde mi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Yazıcı

Sizlere BARFİ ! filminide öneriyorum. Raj Kapoorun torunu oynuyor ve harika bir filmdir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Orayı kaçırmışım. :)

Adamın oyunculuğu etkiledi. Hala etkisindeyim. Benim adı han. Boğazdan. :p

Yorum bağlantısı
Misafir

:sandalye: Pazartesi sendromu mendromu kalmadı. Patladım.. Tam kahve içerken okudum. Tüm monitör kahve oldu. ilahi Göksel.. :D  :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Orayı kaçırmışım. :)

Adamın oyunculuğu etkiledi. Hala etkisindeyim. Benim adı han. Boğazdan. :p

Seni etkileyecek, başka şeylerde vardır janım. Sen filmleri karıştırdın. Sana önereceğim çok güzel bir Rus Filmi var. Kütüphanede geçiyor konu :)

:sandalye: Pazartesi sendromu mendromu kalmadı. Patladım.. Tam kahve içerken okudum. Tüm monitör kahve oldu. ilahi Göksel.. :D:D

:D aman diyim. Şimdi sakinleş ve klavyeden evlerini yavaşça çek. Hüseyin Hodja'da bir okusun seni. Nefesi kuvvetlidir :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Seni etkileyecek, başka şeylerde vardır janım. Sen filmleri karıştırdın. Sana önereceğim çok güzel bir Rus Filmi var. Kütüphanede geçiyor konu :)

Bize de mi Rus. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bize de mi Rus. :)

Doğru sölüyorsun sana, Arap filmi lazım :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...