İçeriğe Yönlendir

İzlediğimiz Filmler ,Yorumlarımız

Ahmet Özdemir

Recommended Posts

Onur Demir
(düzenlendi)
Sabit Kanca.

Boşa vakit, fragmanı daha iyiymiş.

Degmez diyosun yani. Oysaki umitliydim Ben o filmden :(

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
Degmez diyosun yani. Oysaki umitliydim Ben o filmden :(

1 saat 15 dakika sürdü. Dizi izlesem daha fazla memnun kalırdım o kadar söyliyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Köksal
(düzenlendi)

the following

revolation du sanırım elektiriklerin kesildiği dizi...

arrow boş zaman öldürmek için izlenebilir.

go on hoş bir dizi...dikkatli izlerseniz öğretisi çok fazla...

şiddetle dexter...

the walking death

wiking

games of thrones...

person of interest çok güzel bir dizi..

bu ara sezonları devam edeen dizilerden izlenebilecekler bunlar :)

düzenleme....dexter sezon arasında :(

tarihinde Emre K&#246ksal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

The Host (Göçebe)

Geçen hafta izledim tavsiye ediyorum,bilim kurgu ve hafif duygusal bir film.Krom Lotuslar şahane. :D

Yorum bağlantısı
Serhat Çitak

Host filmini bende merak ediyorum Afişdeki tipler ünsüz toy tiplerden lakin ön yargıyı bırakmak lazım filmin yorumlarına bakılırsa yönetmeni sağlam diye biliyorum bulursam izlerim..

Celal ile Ceren : Tatsız bi film keyif almadım desem yeridir

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Alacakaranlık serisinin yazarından Stephenie Meyer'in bir kitabından uyarlama 'The Host',küçümsenmeyecek kadar iyi bir film. :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Genelde dizi izlemeyi severim, NCiS,Miami vice,criminal minds, antika avcıları, amerikan kolleksiyoncuları, wealer dealer, restorasyon ,Buz yol kamyoncuları, beğenerek izlediğim diziler...

Filmlerin hepsi aynı gibi geliyor,Çok ilgimi çekmiyor....

+1

Bones da güzeldir.

Olay yeri incelemeyi bir de obsessif bir dedektiften izlemek istersen Monk'u tek geçerim..

Bunun yanında Dexter ve House tavsiye ederim şiddetle.

Supernaturals da izlenebilir.

Alla alla benim evde kamera falan mı var dedim birden.Bu kadar olur yani. :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

:D

Grey's Anatomy yazmadım mesela. Unutmuşum :p

Bitti o artıkın :D

Ama halen daha denk geldikçe izliyorum ;)

Yorum bağlantısı

3 İdiots ( Bollywood filmi,ilk duyduğumda gerek yok ne izleyeceğim ya diyerek izlememiştim.Daha sonra bir şekilde açtım ve izledim hayran kaldım)

The Life of Pi (kesinlikle tavsiye ederim)

Host ( iyi olduğunu çok kişiden duydum ancak henüz izleyemedim)

Aslında boş zamanlarımda hep film izliyorum (arabayla uğraşmadığım zamanlar boş zamanlarım benim :blush: ) Webteki film izleme sitelerinde neredeyse film bırakmadım diyebilirim ama o kadar çok izlemişim ki artık çoğunu hatırlamamaya başladım.Hatırlamam için bende gerçekten aklımda yer edinmesi gerekli o filmin.

Son olarak dizilere başladım.Merlyn'i bitirdim.Güzel bir dizi.Şimdi de Arrow izliyorum.izlenebilir, tavsiye edebilirim.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Abdurrahman Balaban

Yeni konu açacaktım burası varmış.. .Kaliteli, izlemeye değer bulduğunuz filmler varsa paylaşın ki bizde istifade edelim .Bu arada eski yeni farketmez 

Bende yer etmiş bir kaç film

1-Esaretin bedeli

2-Cesur yürek

3-Can dostum

4-Benim adım Khan...http://www.youtube.com/watch?v=UAHNSqOgZPw

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

En son Thor ve Last Vegas'ı izledim. Thor vakit kaybı çıktı. Last Vegas ise muhteşem. Herkese tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Geçen hafta Özcan DENİZ'in yeni filmine gittim mecburiyetten. :fiuw: Gerçekten güzeldi beğendim.

Yorum bağlantısı

2-3 sene sonra "Çılgın Hırsız 35" e gideriz  :D

çocuklar için eğlenceli film,şimdi şirinler ve ayas  sırada 

Geçen hafta Özcan DENİZ'in yeni filmine gittim mecburiyetten. :fiuw: Gerçekten güzeldi beğendim.

ağladınmı len :D 

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

ağladınmı len :D

Abi çok tuttum kendimi ama arada engel olamadım.Fena acıtasyon yapmışlar :D  :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

türk filmlerini o yüzden sevmiyorum :D slowa bağlayamıyolar :D direk damardan giriyolar o yüzden bu tarz filmleri sevmiyorum :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

türk filmlerini o yüzden sevmiyorum :D slowa bağlayamıyolar :D direk damardan giriyolar o yüzden bu tarz filmleri sevmiyorum :D

Abi sorma ya mecbur girdik Hükümet Kadın'a gitmek istiyordum ben :D

Yorum bağlantısı

ben bundan önceki filmi vardı ya ona gitmiştim,çok basit filmdi,tam acıtasyon,hanıma ayıp olmasın diye duygulandım artık :D  :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

ben bundan önceki filmi vardı ya ona gitmiştim,çok basit filmdi,tam acıtasyon,hanıma ayıp olmasın diye duygulandım artık :D  :D

ahahaaa :D  ona da zorlandım ama direndim ve gitmedim abi bundan kaçamadık :fiuw:

Yorum bağlantısı

Uğur Yücel'in Benim Dünyam filmine gittim. Baştan sona drama. Ağlamak için birebir. 

Dünyada izlenecek tek dizi kaldı spartacusten sonra (tabi lost eskidi artık) game of trones.

Revulation diye bir dizi daha var elektriklerin kesildiği, yukarıda bahsetmişler. Dizi şöyle böyle başlarken şimdi lostu aratmıyor. Zaten yapımcısıda lostmuş. Hikaye inanılmaz ama. Dizi bilimkurguya doğru gidiyo.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Abi sorma ya mecbur girdik Hükümet Kadın'a gitmek istiyordum ben :D

bende istiyorum şu hükümet kadına ama daha vakit bulamadım nedense :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...