İçeriğe Yönlendir

İzlediğimiz Filmler ,Yorumlarımız

Ahmet Özdemir

Recommended Posts

Aydın Akdeniz
(düzenlendi)

düğün derneğe gidin. :D gerçi dahada güzel olabilirdi. ;)

abi düğün derneğe gittim ve arkasından 3 idiots ( 3 aptal ) filmini izledim ve düğün derneğin boş bi film olduğuna karar verdim :)   o derece yani :)

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Aydın aceleye getirilmiş bir filim ama gişe rekorları kırdı. :) ben fregmanını çok beğenmiştim, özellikle hım hım dinlemeye gittim ama sadece filim sonunda dinledik. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan özyurt
(düzenlendi)

kesinlikle " kaptan phillips" filmini öneririm. tom hanks yine muhteşem. izleyin pişman olmazsınız...IMDB..8,1

tarihinde Volkan özyurt tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

kesinlikle " kaptan phillips" filmini öneririm. tom hanks yine muhteşem. izleyin pişman olmazsınız...IMDB..8,1

+1

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Gök

Bi Cristian Bale hayranı olarak izlemeyip bir kenarda bıraktığım bir film kesinlikle öneririm..Savaşın Çoçukları,bi de üstüne Equilibrium cilası tadından yenmez.... :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Umut Taşlı

bugün dallars buyers club'ı izledim. aynı dönemde geçmeseler de, killing them softly'dekine benzer bir atmosfer sezdim nedense ama daha samimi bir şekilde yansıtılmıştı. k.d.s'de, konu itibariyle de soğuk bir atmosfer vardı. ana karakter ron woodroff'a bayıldım ama özellikle rayon bayağı vurucu bir karakterdi bence. altyazılı izlememize rağmen, diyaloglar da bayağı iyi geldi bana. sonunu biraz daha iyi bağlayabilirlerdi ama yine de fena değildi sonu da.

tavsiye ettiğim, farklı bir film izlemek isteyenlerin hoşuna gidecek tarzda bir film.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşlar konunun başlığı ile alakası kalmamış.Ya başlığı değişelim yada vizyonda ki filmlerden izlediklerimizi paylaşalım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

Bugün öğlen izledim. Standart bir Hollywood filmi. Bir CIA ajanının emekli olduktan sonra başına gelenler diyeyim. Ama eğlenceli, küçük espriler var. E tabi Kevin Costner da var. Fırsat bulursanız izleyin derim.

http://www.imdb.com/title/tt2172934/

MV5BMzM0MjE0Nzg1N15BMl5BanBnXkFtZTgwODA4

Arkadaşlar konunun başlığı ile alakası kalmamış.Ya başlığı değişelim yada vizyonda ki filmlerden izlediklerimizi paylaşalım :D

"Sinema Tavsiyeleriniz" iyi olurdu. 

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Misafir

Dracula filmini izledim bugun. Film tamamen bastan sona Transilvanya prensi ve Sultan Mehmet agirlikli turk ordusu ile geciyor. Her ne kadar bi sahnesinde yakinda tum dunya Turk olacak deselerde (Transilvanyalilar) sadece bi draculanin ha bire Turk ordularini oldurmesi cok sacma. Bi ara filmden cikmak istedim ama sonunu merak ettim. Sonunda Sultan Mehmetin dracula tarafindan isirilmasiyla oldurulmesi de tam fiyasko bence. Film guzel ama konu itibari ile benj rahatsiz etti. Filmde ayrica Game Of Thrones dizisinin Tywin Lannester karekteride basta ve sonda az bi sure aliyor.

Su anda ara veren dracula dizisinde de bi bolumde kazikli voyvada veTurklerden bahsetmisti.

Ayrica Da Vinci Damens disinde de basrolde Bi Turk var ve Sultan Mehmet ve Beyazid donemi anlatiyor. Hatta sezon finalinde Osmanlinin Venedik seferi vardi. Da vinci dizisindeki sacma Turkce yerine filmdeki akici Turkce basarili...

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

daha önceki yazılarda var mı bilmiyorum ama anestezi 2007 yapımı bir film kesinlikle öneririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Pek yakında filmini izledim.

Cem yılmaz ismi var diye ağır komedi beklemek hata ama oldukça eğlenceli ve yine çok ince espri ve göndermeler var özellikle başka filmlere. Tavsiye ederim.

Ayrıca 2-3 hafta önce de LUCY diye bir film izledim, hem bilim kurgu hem de güzel bir aksiyon filmi olarak oldukça keyifliydi

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Pek yakında filmini izledim.

Cem yılmaz ismi var diye ağır komedi beklemek hata ama oldukça eğlenceli ve yine çok ince espri ve göndermeler var özellikle başka filmlere. Tavsiye ederim.

Ayrıca 2-3 hafta önce de LUCY diye bir film izledim, hem bilim kurgu hem de güzel bir aksiyon filmi olarak oldukça keyifliydi

Millet ağır komedi bekleyerek gidiyor, ama film o tarzda değil. Eğlenceli sıkmıyor sürükleyici ve gram karşınıza ne çıkacak belli değil. Ki içinde duygusallıkta var. Bn beğendim, 10 tane arecek İvedik gibi ayılığın tescili filme gideceğime böyle filmleri tercih ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

Rush(Zafere Hücum)

jK0rRtG.md.jpg

Kesinlikle tavsiye ederim :) .Formula 1 yarışlarının ihtişamlı döneminde geçen Rush dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük rakiplerin ikisinin (yakışıklı İngiliz Hunt ve disiplinli, zeki rakibi Lauda’nın) heyecan verici gerçek hikayesini anlatıyor. Özel hayatlarına da dahil olduğumuz filmde iki yarışçının zafere ulaşmak için bir kısa yolun bulunmadığı ve asla hataların asla düzeltilemediği bir ortamda fiziksel ve psikolojik dayanıklılık sınırlarını nasıl zorladığını gösteriyor.

tarihinde Sertaç Karginer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Kaçıncıyı izledim Allah bilir  :D

Yalnız, atomu bulup alıp gitmek yerine, hurdalığın sahibinden parayla isteselerdi, hurdalıkçı da bu hurda yığını robottan gazoz kapağı bile olmaz deyip sembolik 1 dolara verseydi 10 numara olurdu.  

Atom kim. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahmut Sayar

Hobbit üçlemesinin son filmi için Ankara'da sinema kıtlığı yaşıyorum. Bir güzel Imax'ımız vardı Ankamall'de nasıl tadilatsa yıllar oldu sanki... Gordion, Cepa ve Antares bunların sinemalarına giden, tavsiye eden var mıdır?..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Hobbit üçlemesinin son filmi için Ankara'da sinema kıtlığı yaşıyorum. Bir güzel Imax'ımız vardı Ankamall'de nasıl tadilatsa yıllar oldu sanki... Gordion, Cepa ve Antares bunların sinemalarına giden, tavsiye eden var mıdır?..

Gordion ve Panora tek gecerim.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...