İçeriğe Yönlendir

Vw Golf Bluemotion Sanırım Ben Bir Dizelciyim :P

Uğraş Özyurt

Recommended Posts

Guest Misafir

başka göremeyen var mı ? yeniden yükliyim

N1vwiPU.jpg

oldu mu ???

Cik gorunmuor [emoji17]

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

evet imgur

nende norton iternet security var ipler de bende norton internet ip olduğu için bilemiyorum ne yasaklı ne değil :)

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Cik gorunmuor [emoji17]

Hallettim sanırım ...

g8WmDL.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Hallettim sanırım ...

Arac bir VAG oldugu icin gormekte bu kadar israr ettim. Oldu simdi [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

hosgeldın abı en son mc de gorustuk sonra kayboldun  :) resımler gorunmuyor abı hızlıresım.com dan yukleyebılırsın

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Arac bir VAG oldugu icin gormekte bu kadar israr ettim. Oldu simdi [emoji23][emoji23][emoji23]

araç vag vug golf 6 tdi 145 hp 320 tork uçar kaçar :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

araç vag vug golf 6 tdi 145 hp 320 tork uçar kaçar :D

Guzel degerler, guzel kacar.

Ama jantlari hic sevmedim desem [emoji17]

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

hosgeldın abı en son mc de gorustuk sonra kayboldun  :) resımler gorunmuyor abı hızlıresım.com dan yukleyebılırsın

hızlı resimden yükledim eyw...

Guzel degerler, guzel kacar.

Ama jantlari hic sevmedim desem [emoji17]

ekrandan uzaklaş öyle bak:)) jantları alma sebebim ilki orjinal olması...ikincisi başka bir golfte olmaması... jantlar fena değil enteresan yakından ve uzaktan araçta faklı duruyor ... arabaya hep uzaktan bakasım geldi bu janttan sonra ama umudum var biraz basarsam olabilir gibi :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

hızlı resimden yükledim eyw...

ekrandan uzaklaş öyle bak:)) jantları alma sebebim ilki orjinal olması...ikincisi başka bir golfte olmaması... jantlar fena değil enteresan yakından ve uzaktan araçta faklı duruyor ... arabaya hep uzaktan bakasım geldi bu janttan sonra ama umudum var biraz basarsam olabilir gibi :D

Tahmin ederim, icindeki bosluklardan dolayi uzaktan daha iyi duruyor diyorsunuz buyuk ihtimalle, aci ve derinlik katmis ama yok ben hic sevmedim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi maşallah yakışmış beğendim ama ufaktan sürünmesi lazım :) MC yapmak lazım yakın zamanda :)

Yorum bağlantısı
Misafir

yakından golf 6 nın yumuşak hatlarına uymayan agresif bir jant gibi geliyor, ekrandanda öyle uzaklaştıkça(tabi gerçekte ekranı bilemiycem) çok ve ince kollu hmm olabilir bir jant gibi duruyor zamanla ısındım gibi..olmassa seneye değişirim...

eyw, şu sorunu çözemedim.. golf 6 blue motion özellikleri; 1.5 cm indirilmiş şasi... peki nasıl indirilmiş şasi... yani arabayı kaldırdığında rift o ne diğer golflerde olmayan siyah yaylar var üstünde acaba yaylamı indirilmiş yoksa spor amortisörle mi... yayla indirilmişse örneğin ben üstündeki yayı çıkarıp ne takıcağım yani ..anlatabildim mi?

Abi yaylar farklı o zaman, amortisör farklı değildir sanmam. O zaman 3 cm lik yay alınsa 1.5cm daha düşecek
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

yakından golf 6 nın yumuşak hatlarına uymayan agresif bir jant gibi geliyor, ekrandanda öyle uzaklaştıkça(tabi gerçekte ekranı bilemiycem) çok ve ince kollu hmm olabilir bir jant gibi duruyor zamanla ısındım gibi..olmassa seneye değişirim...

Abi maşallah yakışmış beğendim ama ufaktan sürünmesi lazım :) MC yapmak lazım yakın zamanda :)

eyw, şu sorunu çözemedim.. golf 6 blue motion özellikleri; 1.5 cm indirilmiş şasi... peki nasıl indirilmiş şasi... yani arabayı kaldırdığında rift o ne diğer golflerde olmayan siyah yaylar var üstünde acaba yaylamı indirilmiş yoksa spor amortisörle mi... yayla indirilmişse örneğin ben üstündeki yayı çıkarıp ne takıcağım yani ..anlatabildim mi?

Tahmin ederim, icindeki bosluklardan dolayi uzaktan daha iyi duruyor diyorsunuz buyuk ihtimalle, aci ve derinlik katmis ama yok ben hic sevmedim.

bu duyguyu yaratmasıda iyi:)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

bu duyguyu yaratmasıda iyi:)

[emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Abi yaylar farklı o zaman, amortisör farklı değildir sanmam. O zaman 3 cm lik yay alınsa 1.5cm daha düşecek

yani işte onu çözemedim şimdi yayda orjinal 600 tl falan bi kere alıp çöpe atmak yenisini almak istemiyorum :(

Yorum bağlantısı
Misafir

yani işte onu çözemedim şimdi yayda orjinal 600 tl falan bi kere alıp çöpe atmak yenisini almak istemiyorum :(

Abi işten anlayan birine sormak lazım, ya da bu üstündeki yayını çıkarıp, standart golf 6 yayı ile karşılaştırmak lazım
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

Abi işten anlayan birine sormak lazım, ya da bu üstündeki yayını çıkarıp, standart golf 6 yayı ile karşılaştırmak lazım

Yayla ilgisi yokmuş normal tdi ile karşılaştırdık aynı.1.5 alçaltılmış şasi...başka birşekildeymiş artık ne şekildeyse :) Bunun üzerine eibach pro kit aldım 3cm daha düştü yani normal golften 4.5 cm aşağı indi. Biraz tuzlu oldu ama yaylar çok kaliteli,  lastik arası kapandı.Atlama zıplama falan yok konforda bir azalma hissetmedim. Yol tepkisi orjinal yaylarından daha iyi gibi ama yeni lastik de aldığımdan yola alışana kadar tabi bir zorlama yapmadım. Bir ara fotoğraf koyarım, şık durdu gibi.

Bu da gutusu :) yay otursun araç fotosuda çekicem... bu arada lastiklerde continental sport contact 5 91y fr oldu 225 45 17... ilk izlenimim dedikleri kadar varmış :yes:

OADn30.jpg

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Jantlar da değişmiş haberi geldi :) daha güzel olmuş abi bekliyorum son hal fotoğrafını :)

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Jantlar da değişmiş haberi geldi :) daha güzel olmuş abi bekliyorum son hal fotoğrafını :)

Yok yav jantlar aynı haberi veren arkadaş yeni gördü :D  o jantların parasını tam vermemiştim kapora gibi bişey vermiştim geri verme durumum vardı ama 3,4 jant deneyip en son arkadaşlardan whats up desteği alıp .. orjinal olmasınıda göz önüne alarak 18 e geçene kadar onda karar kıldım.

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

yok yav ön arka değişik zaten :)) onlara baktım ama en son eskide karar kıldım. İkiside orjinal değildi orjinal jant verip replika almak istemedim :(. Dün attığım fotoğraftaki yani...

yani bu ama yayla daha iyi durdu... en son sana haber veren arkadaşla bunda karar kıldık :biggrin:  bu yaysız hali...

z5Mv5Y.jpg

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Abi hoş geldin. :nazar: Çok güzel olmuş bence, ayrı bir albeni yaratmış...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Son halimiz; Zevkine güvendiğim forumdan arkadaşlarımada danışarak orjinal leon jantında karar kıldığımı söylemiştim. 3cm yay uygulamasından sonra benimde gözüme iyi gözüktü. 225 45 17 Conti sc 5 i lastik olarak seçtik ki çok memnun kaldım. Bu aylık bu kadar  :)  Önümüzdeki ay devamı gelecek inşallah :yes:

kB6pr9.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...