İçeriğe Yönlendir

Vw Golf Bluemotion Sanırım Ben Bir Dizelciyim :P

Uğraş Özyurt

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

Ve son değişiklikler Herhalde yıl sonuna kadar başka bişey olmaz, sevgili Göksel YMN nin büyük  desteğiyle; bi xenon ( İlker Kemal el yapımı) , App plakalık( Ümit Kobuz ). Ayrıca yıllık ziebart ımı da yaptırdım, iç dış..boya koruma ıvır zıvır :biggrin:

o7n2ak.jpg

AJZEvp.jpg

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Güle güle Uğraş Abi hepsi yerinde yapılması gereken şeylerdi ve en kaliteli şekilde yapıldı. İnşallah dahada güzelleşecek.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ve son değişiklikler Herhalde yıl sonuna kadar başka bişey olmaz, sevgili Göksel YMN nin büyük  desteğiyle; bi xenon ( İlker Kemal el yapımı) , App plakalık( Ümit Kobuz ). Ayrıca yıllık ziebart ımı da yaptırdım, iç dış..boya koruma ıvır zıvır :biggrin:

Hayırlı olsun abi.

Bu arada resimleri IMGUR a yüklediğin için DNS ayarlarını değiştirmeyi bilmeyen üyelerimiz göremeyecekler. Sonrası için imzamdaki yöntemi takip edebilirsin abi :good1:

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Güle güle Uğraş Abi hepsi yerinde yapılması gereken şeylerdi ve en kaliteli şekilde yapıldı. İnşallah dahada güzelleşecek.

:good1:

Hayırlı olsun abi.

Bu arada resimleri IMGUR a yüklediğin için DNS ayarlarını değiştirmeyi bilmeyen üyelerimiz göremeyecekler. Sonrası için imzamdaki yöntemi takip edebilirsin abi :good1:

Sağol Sani, değiştirdim İmgur u , Bende norton internet security var onun dnslerini seçtim ;norton dns,unutmuşum bile Dns felan takılıyom free free :D

Mobil'dende gözükmüyor...

VPN açmak gerekiyor.

hallettim.

Güle güle kullan abi çok güzel olmuş... :nazar:

Çok sağoll :yes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...